فهرست
بازی کسل کننده در ومبلی برنده نداشت
بازی کسل کننده در ومبلی برنده نداشت

بازی کسل کننده در ومبلی برنده نداشت

آی اسپورت- سه شنبه هم در سراسر جهان بازی های دوستانه ای برگزار شد که در مهمترین مسابقات، آرژانتین شکست خورد، اسپانیا متوقف شد، هلند و بلژیک هم مقابل رقبای خود پیروز شدند. دیدار دوستانه تیم های انگلیس و برزیل با تساوی بدون گل به پایان رسید. این دو تیم در ومبلی به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی نزدیک و کم موقعیت در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. آرژانتین به سختی از نیجریه شکست خورد و 2 بر 4 بازی را واگذار کرد.

دیدار تیم های کره جنوبی و صربستان با تساوی ۱-۱ پایان یافت. کلمبیا موفق شد با ۴ گل از سد چین بگذرد. بازی تیم های قطر و ایسلند ۱-۱ مساوی شد. اسلواکی با یک گل از سد نروژ گذشت. اسپانیا در مقابل روسیه با تساوی ۳-۳ متوقف شد. آلبا در دقیقه ۹، راموس دو بار از روی نقطه پنالتی برای اسپانیا گلزنی کردند و اسمولوف ۲ بار و میرانچوک هم برای روسیه گلزنی کردند.

هلند موفق شد در آخرین بازی ادووکات روی نیمکت تیم ملی، ۳-۰ رومانی را شکست دهد. دیپای، بابل و دی یونگ برای لاله های نارنجی گلزنی کردند. اتریش ۲-۱ از سد اروگوئه گذشت. بلژیک با تک گل لوکاکو ژاپن را از پیش رو برداشت، بازی تیم های ولز و پاناما هم ۱-۱ مساوی شد.

     
آی اسپورت
2017-11-15 01:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر