فهرست
پشت پرده اخراج دستیاران کی‌روش از اردوی دوبی
پشت پرده اخراج دستیاران کی‌روش از اردوی دوبی

پشت پرده اخراج دستیاران کی‌روش از اردوی دوبی

آی اسپورت - درگیری برانکو و کی‌روش و بازگرداندن بازیکنان پرسپولیس از اردوی دوبی به تهران و متعاقب آن بازگشت دستیاران ایرانی کی‌روش به ایران باعث شد، طی این مدت خبرهای مختلفی در خصوص دستیاران ایرانی کی‌روش شنیده شود و همه سخن از اخراج آنها توسط سرمربی تیم‌ملی بگویند. در ادامه نیز اخبار مختلفی از حضور چند دستیار جدید به گوش رسید و حتی حضور مترجم جدید کنار کی‌روش باورها را بر این داشت که این اخبار درست است.

حالا در همین راستا یک منبع موثق که به تیم‌ملی نزدیک است، در این ارتباط گفت: «نه دستیاری اخراج شده و نه قرار است دستیار جدیدی در کنار کی‌روش قرار بگیرد.» این فرد مطلع، مدعی شد، بعد از اخراج بازیکنان پرسپولیس، کی‌روش به مربیان ایرانی تیم‌ملی می‌گوید چرا شما بدون دستمزد کار می‌کنید من نمی‌خواهم در حق شما اجحاف شود برای همین به ایران برگردید و تا بتوانید پولتان را بگیرید!

در همین راستا در حین بازگشت به ایران در فرودگاه دوبی فدراسیون‌نشین‌ها با مطلع شدن از موضوع پنج ماه از طلب مربیان ایرانی را به حساب آنها می‌ریزند ولی آنها با هماهنگی کی‌روش به ایران برمی‌گردند. کی‌روش به محض بازگشت به ایران در ادامه دفاع از دستیاران ایرانی‌اش به آنها می‌گوید دوماه دیگر از باقی‌مانده مطالبات‌تان را بگیرید و بعد من از شما استفاده می‌کنم تا از این طریق حداقل پول شما زنده شود!

بنابراین طبق گفته این فرد مطلع، کی‌روش در حمایت از دستیارانش که آنها مجانی برای فدراسیون کار نکنند و به حقشان برسند، کاری کرد که به پول‌شان رسیدند و هیچ برنامه‌ای برای اخراج و آوردن دستیاران جدید نداشته و در ادامه کار از آنها استفاده خواهد کرد.

 

روزنامه گل

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-02-16 10:40:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
saman
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۴۸
چقدر ایشون بزرگوار هستن ، چند وقت دیگه هم می نویسید که به این دلیل دقیقا شب بازی پرسپولیس تراکتور مصاحبه کرد که دیگه پرسپولیسی ها رو دعوت نمیکنم که شوک مثبتی به این بازیکنان بده تا بهتر جلوی تراکتور بازی کنن
آرش 6
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۵
عخی عخی عخی

چقدر این دست و پا زدن آی اسپورت کیروشی پور خنده داره

بهتون پیشنهاد میدم قبل از چاپ فدایی نامه های کیروشیتون یه بار تو ایینه به خودتون نگاه کنید

آدم هستی بابا جان حقیر نباش

یه زنگی هم به کیروش جانت بزن ببین واستون شب عیدی مواجب کنار گذاشته یا نه ؟؟؟
۱
محمد
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۹
آره اخراج مترجمش هم بخاطر وصول مطالباتش بود! خسته نشدین از کیروش پرستی؟!!!!!!!!!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر