فهرست
همه چیز درباره پرونده جنجالی ترابی
همه چیز درباره پرونده جنجالی ترابی

همه چیز درباره پرونده جنجالی ترابی

آی اسپورت - کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در حال بررسی یکی از پیچیده‌ترین پرونده‌های ممکن است. این پرونده در حقیقت شکایت باشگاه تراکتورسازی از مهدی ترابی است و طبق اعلام یکی از نزدیکان فدراسیون فوتبال، رأی اولیه آن، همین هفته صادر می‌شود.  پیچیدگی این پرونده، اتفاقاتی است که در جریان آن رخ داده است؛ اتفاقاتی که عجیب به نظر می‌رسد. بخشی از اتفاقات رقم خورده را می‌خوانید:

الف) مهدی ترابی، بازیکن سایپا بود و تا پایان این فصل (لیگ هجدهم) با سایپا قرارداد داشت. 
ب) او به ادعای مدیران باشگاه تراکتورسازی، در اواخر فصل قبل با این باشگاه تبریزی به عنوان بازیکن سرباز، عقد قرارداد کرده و بخشی از قراردادش را به صورت نقدی دریافت کرده است. 
پ) در ابتدای فصل جاری، ترابی با قراردادی داخلی به باشگاه پرسپولیس پیوست و در نیم‌فصل دوم، سرخپوشان تهرانی را همراهی خواهد کرد. 
ت) باشگاه تراکتورسازی تبریز در ابتدای این فصل خصوصی شد و دیگر توانایی جذب بازیکن سرباز را ندارد. 
ث) مدیران باشگاه تراکتورسازی می‌توانند با بازیکنان سرباز که از گذشته در این تیم حضور داشتند، به همکاری ادامه دهند؛ مثل رضا شربتی، احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی‌فر و... 
ج) مدیران باشگاه تراکتورسازی خواهان حضور ترابی در تراکتور با همین اتفاق هستند زیرا قرارداد این بازیکن، فصل گذشته منعقد شده است. 
چ) باشگاه سایپا مدعی است وقتی ترابی بازیکن آن‌ها بوده و جدا از فصل قبل تا پایان این فصل نیز با سایپایی‌ها قرارداد داشته، چطور می‌تواند با تراکتورسازان قرارداد ببندد. اصلاً چطور تراکتوری‌ها با چنین بازیکنی مذاکره کرده‌اند؟
ح) مدیران باشگاه پرسپولیس نیز شاکی هستند که چرا باید این اتفاقات رخ بدهد و کار ترابی به کمیته انضباطی بکشد و... 
به هر حال، پرونده‌ای با این پیچیدگی در حال بررسی است و طبق اعلام یکی از نزدیکان به فدراسیون که خودش وکیل دادگستری است، رأی اولیه باید هفته جاری آماده شود. این رأی می‌تواند بر سرنوشت ترابی، باشگاه سایپا، باشگاه تراکتورسازی و باشگاه پرسپولیس تأثیر مستقیم داشته باشد. شنیدیم احتمال دارد ترابی و تراکتوری‌ها با جریمه مالی مواجه شوند!

خبر ورزشی

۶ ۷  
آی اسپورت
2018-09-10 19:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
saeed
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۴۳
بابا بسه دوروزه داری خودتو جر میدی اینطور که مشخصه ترابی هم تراکتور سوار شده شما افتادی به جلز ولز
تراكتور
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۲۰:۴۰
اگه نره تراكتوربايد محروم بشه
۹
تراختور بایراقی
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۲۰:۵۵
سایپا و پیروزی تهران متخلف هستند و اگر رانت و لابی و نفوذ وزارت ورزش نباشه باید جریمه و محروم شوند
قانونا ترابی سرباز بوده و بازیکن تراختور است این وسط سایپا تخلف کرده که ترابی و فروخته که سرباز بوده و هچنین تیم پیروزی تهران که با بازیکن سرباز و تحت قرارداد تراختور اومده قرارداد بسته با پول و وعده و اغوا و رانت و...
نامه اش هم از نظام وظیفه چند وقت پیش اومدکه ترابی سرباز است
م.امید
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۰۳
آقا اینم ببرید تراکتور ببینیم چه غلطی میکنن
تیم که بی ریشه باشه، کریس رونالدو رو هم بخره هیچ پخی نمیشه

تیم که خودش بازیکن نمیتونه بسازه معلومه باید مال این و اونو سوار شه، یه زمانی با سرباز دزدی یه زمانی هم با سواری دادن مالی
به م. امید
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۴۱
تو دیگه حرف نزن که بوی گند بیت اامال خوریتون همه جا رو گرفته. ما ارز دولتی گرفتیم طلب خارجی دادیم؟ هدایتی خان کجا تشریف دارن با یک هزار میلیارد بدهی بانکی؟ هر از گاهی استخون مینداخت جلوتون صداتون درنیاد. زنوزی هواپیما نده تیم ملی باید با فرغون بره اینور اونور.
۲
وزیر لنگ و لنگزادش
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، ۰۲:۴۵
فردا حسن زاده رای میده فرشید اسماییلی و پژمان منتظری تا اطلاع ثانوی حق بازی کردن ندارند و این حکم قطعیست. استقلال تهران ۵۰۰میلیون ریال بدلیل تخلف لنگ و ۲۰۰ میلیون ریال بدلیل تخلف سایپا و ۲۰۰ میلیون ریال بدلیل تخلف تربچه لنگ جریمه و از پنجره نقل و انتقالات نیم فصل محروم است، در ضمن داریوش شجاعیان تا اطلاع ثانوی و به دلیل محرومیت استقلال حق بازگشت به میادین را ندارد. این رای قبلی قطعیست.
۱
یاسر
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۳۴
این پرونده پیچیده شده اما چیزی که مشخصه تخلف ترابی واضح و محرز هست. در مورد هواداران تراکتور هم باید عرض کنم که تراکتوریا از قبل هم مخالف حضور بازیکن سرباز بودن و این بازیکن هم به درد تراکتور نمیخوره خوشبختانه با خصوصی شدن دیگه اینجور سرباز فراری ها نمیتونن بیان خدمت رو در تراکتور بپیچونن. مالک تراکتور هم هر کسی رو لازم باشه میخره میاره تبریز.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر