فهرست
کریمی در کنفرانس؛ از بازیکنانم متشکرم
کریمی در کنفرانس؛ از بازیکنانم متشکرم

کریمی در کنفرانس؛ از بازیکنانم متشکرم

آی اسپورت – علی کریمی به اولین پیروزی خود با هدایت سپیدرود رشت دست پیدا کرد. او در نشست خبری بعد از بازی با سپاهان مدعی شد تیمش از این هم بهتر خواهد شد.

  • بازی خوبی بود و فرصت‌های خوبی روی دروازه‌ها خلق شد. بای جذابی بود و خوشحالم که در نهایت 3 امتیاز را گرفتیم. فکر می‌کنم برای شروع کار ما خیلی خوب بود و باید در ادامه مسیر خود این روند را ادامه دهیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که امروز سنگ تمام گذاشتند و خیلی زحمت کشیدند. این برد را به مردم خوب رشت تبریک می‌گویم و امیدوارم در نهایت بتوانیم اتفاقات خوبی برای مردم رشت رقم بزنیم.
  • درمورد داوری چه بگویم؟ تعریف کنم یا انتقاد کنم؟ من فکر می‌کنم این اتفاقات رخ می‌دهد. نمی‌دانم سام‌کن چه گفت که داور از وسط زمین شنید. درمورد داوری باید کارشناسان نظر بدهند، اما مهم این است که 3 امتیاز را گرفتیم. نیمه اول یک صحنه مشکوک رخ داد که نمی‌توانم بگویم پنالتی بود یا  نه، اما برای من مهم این است که تیمم دست پر از زمین خارج شد و از امتیاز میزبانی به نحوه احسن استفاده کرد.
  • همه اشتباه می‌کنند. نمی‌توان گفت فقط دفاع ما بد است. سپاهان هم شرایط خاص خودش را داشت. در فوتبال تا اشتباهی رخ ندهد گلی زده نمی‌شود، اما در نهایت تیمی برنده است که اشتباهات کمتری داشته باشد. در مورد ضربات آخر باید بگویم که تیم ما خیلی بهتر شده است.در بازی با گسترش فولاد نیمه دوم کامل روی دروازه‌ حریف بودیم، اما برنده نشدیم. چند هفته دیگر تعطیلی 15 روزه داریم و می‌توانیم بیشتر روی تیم کار کنیم تا نقاط ضعف‌مان کمتر و کمتر شود.
  • نیمکت‌های دیگر خلوت هستند؟ بالاخره کمک‌ها و کادر پزشکی و مدیررسانه‌ای باید روی نیمکت باشند. هیچکس بدون اجازه فدراسیون روی نیمکت نبود. درمورد میعاد یزدانی باید بگویم که این اتفاقات می‌تواند به تیم ضربه بزند و نباید در ادامه چنین اشتباهاتی رخ دهد و امیدوارم تکرار نشود.
  • تاکنون شده در اروپا تیم‌ها چنین بحث‌هایی داشته باشند؟ من پیگیری می‌کنم و اصلا این موضوعات نباید رسانه‌ای شود. هر بازی که برنده شویم قطعا پاداشی دارد که همه تیم‌ها دارند. در لیگ یک و لیگ دو هم این اتفاقات رخ می‌دهد. در حد اینکه پاداش داده می‌شود خوب است و دلیلی ندارد مبلغ و جزئیات آن مطرح شود. من قطعا با مالک باشگاه در این خصوص صحبت خواهم کرد. اگر حاشیه‌ای برای تیم درست شود نمی‌توان به راحتی درستش کرد؛ امیدوارم تیم با حاشیه‌ای روبرو نشود که نتوانیم آن را جمع کنیم.

 

۶۲    
آی اسپورت
2018-01-19 17:52:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر