فهرست
پیدا کردن جانشین پیکه، دردسر انریکه
پیدا کردن جانشین پیکه، دردسر انریکه

پیدا کردن جانشین پیکه، دردسر انریکه

آی اسپورت - یافتن جانشینی برای جرارد پیکه یکی از دغدغه‌های مهم لوییس انریکه در تیم ملی اسپانیا بوده است. پیکه پس از جام جهانی 2018 روسیه از تیم ملی کنار رفت. حالا انریکه سخت در تلاش است که یک زوج دفاعی برای سرخیو راموس پیدا کند. او از سپتامبر تاکنون سه بار اسامی بازیکنان دعوت‌شده به تیم ملی را اعلام کرده و بدون احتساب راموس، شش مدافع میانی دعوت کرده است: مارک بارترا، ناچو، رائول آلبیول، اینیگو مارتینس، دیه‌گو یورنته و ماریو هرموسو. از این جمع تنها سه نفر در لیست فعلی حضور دارند.

در چهار بازی نخست انریکه به عنوان مربی اسپانیا، هیچ‌کدام از این شش نفر نتوانسته‌اند جایگاه ثابتی کنار راموس پیدا کنند، و هرچند ناچو سه بازی انجام داده، اما او هم در لیست جدید حضور ندارد. رائول آلبیول مقابل ولز بازی کرد اما حالا دو چهره جدید فرصت درخشش پیدا کرده‌اند: دیه‌گو یورنته و ماریو هرموسو.

یورنته از رئال سوسیه‌داد در اولین لیست انریکه حضور داشت، هرچند که مصدوم بود. این نشان می‌دهد که انریکه اعتقاد خاصی به او دارد. او حالا می‌تواند مقابل کرواسی و بوسنی بازی کند، آن هم در پستی که پیدا کردن بازیکن برایش دردسرسازتر از حد تصور بوده است. هرموسو از اسپانیول هم هست. او در تمامی دقایق بازی‌های تیمش در این فصل لالیگا به میدان رفته و اولین حضورش در تیم ملی را تجربه می‌کند. رئال مادرید هم او را زیر نظر دارد. یرای آلوارس از اتلتیک بیلبائو هم مد نظر انریکه است و احتمالا در برنامه‌های آتی او جای خواهد داشت. اما در حال حاضر، سایه پیکه روی تیم ملی اسپانیا همچنان سنگینی می‌کند.

فوتبالی

     
آی اسپورت
2018-11-08 23:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر