فهرست
ب مثل برانکوی باانصاف
ب مثل برانکوی باانصاف

ب مثل برانکوی باانصاف

آی اسپورت – داوری‌ها گاهی به ضرر پرسپولیس بوده. مثلاً در چند بازی متوالی پرسپولیس و ذوب‌آهن در فصول گذشته، پرسپولیس به شدت از داوری ضرر کرد اما انصافاً در بازی پرسپولیس و صنعت نفت نمی‌شد گفت پرسپولیس به داور باخت.

آن صحنه‌ای که نظر داور در مورد پنالتی عوض شد، اصلاً پنالتی نبود و در بقیه تایم مسابقه هم اتفاق خاصی در محوطه جریمه دو تیم رخ نداد و نهایتاً یکی، دو پرسپولیسی اخطار گرفتند که نباید می‌گرفتند. البته شدت اعتراضات سیدجلال به حدی بود که هر داور دیگری هم بود، به او اخطار می‌داد.

بعد از بازی، سیدجلال که بدون شک از بهترین مدافعان بعد از انقلاب فوتبال ماست و عملکرد و آمار بسیار خوبی دارد، همه چیز را به گردن داور انداخت. عده‌ای هم گفتند چرا پرسپولیس در هوای آلوده بازی کرد. این ادعاها در حالی مطرح شد که صنعت نفت هم در همین هوا بازی کرد و تازه آبادانی‌ها از یک شهر گرمتر می‌آمدند و به سرمای تهران عادت نداشتند. با این حال رفتار برانکو بعد از مسابقه واقعاً درست و متفاوت بود و مرد کروات نشان داد که چرا خیلی‌ها او را یک مربی جنتلمن می‌دانند. برانکو گفت باخت ما ربطی به آلودگی هوا و داوری و... ندارد.

او می‌توانست خیلی راحت توپ باخت را به زمین داور یا هوای آلوده بیندازد و در آن صورت طیفی از هواداران پرسپولیس هم حرفش را می‌پذیرفتند اما برانکو نشان داد دنبال بهانه‌جویی نیست و نمی‌خواهد خودش و تیمش را گول بزند. به هر حال فوتبال برد و باخت دارد. پرسپولیس قبلاً به پیکان هم باخته بود و از این پس هم احتمال دارد ببازد اما برانکو ثابت کرد رفتارش مثل مربیان حرفه‌ای است و تحت تأثیر جو قرار نمی‌گیرد. با این همه سال حضور در ایران شاید اگر او هم شبیه بعضی از مربیان ایرانی شده بود و بهانه‌های واهی می‌آورد، عجیب نبود اما مرد کروات سه‌شنبه شب خودش بود؛ یک مربی جنتلمن که شاید اشتباهاتی داشت (که داشت) اما بی‌انصاف نبود.

 

خبر ورزشی

۱۲ ۸  
آی اسپورت
2017-12-23 18:19:00
نظر دهید

۸ نظر
فرزاد مهریار
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۵
ب مثل به شما هیچ ربطی نداره ، برید برای کارلوس کی‌روش دستمال بکشید
۹ ۱
امید از تفت
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۱۲
به فرناز مهریار
تو شعور و ادب نداری .هر وقت کامنت میذاری باید نشون بدی که اهل کدوم خانواده هستی.نافت رو با حرف بد بریدن.
بی طرف
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۷
این رفتار رو با رفتار کی روش مقایسه کنید که بعد از هر شکست همه مقصر هستن غیر از خودش.
۸ ۱
**
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۱۵
اخه یکی نیست به این برانکو بگه از سر بیکاری مدام اینجا و اونجا مصاحبه میکنی و داری راجع به سرورت کیروش نظر میدی.اخه کیروش تا حالا چیزی گفته.بجای شومن بازی تو رسانه ها برو سوراخ تیمت رو درست کن که هر که میرسه میزنه به گلتون.جانم‌به کمالوند که خوب اتیشت زد.
sirvan.f
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۰
اینجاست که فرق رسانه هایی مثل خبر ورزشی با خبر انلاین مشخص میشه....خبر ورزشی هم یکی از حامیان کیروشه اما به دنبال توجیه طرح ها ی کیروش با خراب کردن برانکو نیست
۶
ربیع خار ..خاری در چشم هواداران پرسپولیس
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۱۱
برانکو دورانش تموم شده انشالله سال بعد بره و یه مربی شجاع خارجی مثل فیلیپ تروسیه بیاد .. ما هم دیگه از دیدن قیافه نحس و نجس ربیع خار خسته شدیم
آنتی شومن
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۱۷
ب مثل ببو گلابی.خخخخخخ
ساشا
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۹
کال هم مثله ..............!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر