فهرست
یاد نجف‌نژاد در استقلال زنده شد
یاد نجف‌نژاد در استقلال زنده شد

یاد نجف‌نژاد در استقلال زنده شد

آی اسپورت - شاهکار‌های باشگاه استقلال دیروز هم ادامه پیدا کرد. ساعت ۱۴:۳۰ بعد از ظهر سعادتمند چند حکم عجیب برای امثال علی جباری، جواد قراب و محمد نوری زد و ۵ دقیقه بعد اعلام شد او خودش برکنار شده است! بامزه اینکه از شب قبلش خبر برکناری سعادتمند رسانه‌ای شده بود که خودش تکذیب کرده بود، اما دیروز «زبده» از اعضای هیئت مدیره استقلال در مصاحبه‌ای بسیار بامزه گفت: «سعادتمند تا این ثانیه! مدیرعامل است.»

الکس نوری قطع به یقین آخرین تیر ترکش احمد سعادتمند بود. وقتی استراماچونی نوشت بیش از این مردم را با اسم من بازی ندهید، باشگاه متوجه شد که تاریخ مصرف استرا تمام شده. سعادتمند هم خیلی زودتر از این حرف‌ها نام الکس نوری را مطرح کرده بود تا بلکه از این طریق ماندنی شود. هواداران هم که عاشق این‌جور اسم‌ها و... البته ترفند سعادتمند در نهایت جواب نداد.

اتفاقات عجیب و غریب در استقلال خیلی‌ها را به یاد ماجرا‌های دوران مقداد نجف‌نژاد انداخت که نیم ساعت بعد از برکناری تازه داشت در برنامه ۹۰ به امثال حسن روشن و... حکم می‌داد! البته استقلال در کنار دوران طلایی! نجف‌نژاد، دوران افشارزاده، فتحی، افتخاری و... را هم داشته و قاعدتاً اگر شما طرفدار استقلال باشید اصلاً نباید از آنچه این روز‌ها در باشگاه استقلال می‌گذرد تعجب کنید.

باشگاه استقلال با هنرمندی هر چه تمام‌تر قبل از فینال جام حذفی تمرکز مجیدی را برهم زد و قبل از لیگ قهرمانان آسیا هم با اسم الکس نوری تمرکز نامجومطلق را! سعادتمند هم این اواخر بعد از استرا فقط الکس نوری مربی دورگه ایرانی- آلمانی را می‌خواست و همان‌طور که قبلاً نوشته بودیم خسرو حیدری هم شانس داشت دستیار الکس نوری شود. اما این‌ها همه فرضیات ذهنی سعادتمند تا عصر دیروز بود که هنوز فکر می‌کرد مدیرعامل است.

از روز اول مشخص بود که مجیدی با سعادتمند زاویه دارد، ولی تکذیب می‌شد! فرهاد حتی افتخار نمی‌داد به دفتر سعادتمند برود، اما باز هم می‌گفتند هیچ مشکلی بین طرفین وجود ندارد و رسانه‌ها می‌خواهند اختلاف ایجاد کنند! حقیقت، اما برای همیشه پشت ابر نماند و مجیدی ۱۸ ساعت بعد از دربی در اینستاگرام استعفا کرد و آن حرف‌ها را زد. فرهاد همین حالا هم دنبال این است که یکی مثل خلیل‌زاده یا موسوی مدیرعامل استقلال شود تا برگردد. او البته از ریز مذاکرات سعادتمند با پاستورلا خبر داشت هر چند که خیلی‌ها معتقدند کل ماجرای بازگشت استرا چه در دوره مذاکرات خلیل‌زاده و خطیر و رحمان رضایی با او و چه در دوره بعد که سعادتمند به ایتالیا رفت، شوآف بوده است.

استقلال تنها تیم لیگ بیستم است که در فاصله حدود یک ماه به آغاز مسابقات نه وضعیت مدیریتی‌اش مشخص است و نه وضعیت سرمربی‌اش! تکلیف حداقل ۶ بازیکن هم اصلاً مشخص نیست. علی کریمی در ترکیه دنبال تیم می‌گردد، روزبه چشمی در قطر می‌خواهد به ام‌صلال (تیم آخر لیگ قطر) برود و هر روز خبر ترانسفر قایدی و جدایی ارسلان مطهری شنیده می‌شود. این حجم از آشفتگی و بلاتکلیفی و اخبار منفی فقط در عرصه اقتصاد کشور دیده می‌شود و در فوتبال بدون شک تنها در باشگاه استقلال باید دنبالش گشت نه جایی دیگر.

 

خبر ورزشی 

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-10-01 14:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ارتش سرخ
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹، ۱۵:۰۴
تو یعنی کارشناس و نویسنده ای،این حرفها را نزن،تمرکز مربی را بهم زد یعنی چه؟؟ والا زشته.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر