فهرست
تناقض روز؛ قلی‌زاده قرارداد دارد یا نه؟
تناقض روز؛ قلی‌زاده قرارداد دارد یا نه؟

تناقض روز؛ قلی‌زاده قرارداد دارد یا نه؟

آی اسپورت – در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر علاقه استقلال به جذب علی قلی‌زاده ستاره این فصل سایپا منتشر شده است. این بازیکن البته اولویتش لژیونر شدن و پیوستن به یک تیم اروپایی است و احتمال حضورش در تیم‎های داخلی مثل استقلال زیاد نیست. وضعیت قرارداد او با سایپا اما هنوز مشخص نیست. در روزهای گذشته درویش مدیرعامل سایپا اعلام کرده بود که قرارداد این بازیکن تا پایان فصل است و بعد از بازی هفته آخر لیگ برتر او بازیکن آزاد خواهد بود. خود قلی‌زاده هم همین اعتقاد را دارد اما امروز علی دایی در کنفرانس خبری خود قبل از بازی با پیکان مدعی شد که قلی‌زاده با سایپا قرارداد دارد.

دایی گفت: «مطمئنا قلی‌زاده یکی از بهترین‌های این فصل بود و کمک زیادی به تیم ما کرد. او با باشگاه قرارداد دارد و به هیچ عنوان او را به تیم داخلی نخواهیم داد. انشاءاله که اگر او در ایران ماندنی شد در همین سایپا به فوتبالش ادامه خواهد داد.» به هر حال این دو ادعا کاملا با هم متناقض هستند و یکی از آنها اشتباه است و به زودی مشخص می‌شود که قلی‌زاده با سایپا برای فصل بعد هم قرارداد دارد یا نه.

۷ ۳  
آی اسپورت
2018-04-26 15:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Me
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۰۶
خودش میگه قرارداد ندارم،باشگاه میگه قرارداد نداره،مربی میگه داره!!!عجب!!!
۴
nima
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۱۳
اشتباه میکنید؛اتفاقا امروز هم علی دایی تو کنفرانس گفت ترابی قرارداد داره و هیچ جا نمیره ولی قلی زاده قراردادش تموم شده و میتونه جدا بشه ولی تو ایران فقط برای سایپا بازی میکنه
۴
وزیر پرسپولیسی
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
نگران نباشید نگران نباشید -به شیرازی میگم که پول پرسپولیسیها روبده این رو واسه استقلال بخرند

4میلیارد -5میلیارد هر چی شد گرونتر از تیام و دمش که نیست ولی پرسپولیس باید سقف قرارداد داشته باشه

کمیته داوران هم هماهنگ شده - برید خوش باشید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر