فهرست
اشتباهات وحشتاک مهدی خلیل به یاد علی حمام
اشتباهات وحشتاک مهدی خلیل به یاد علی حمام

اشتباهات وحشتاک مهدی خلیل به یاد علی حمام

آی اسپورت - در پاگشای تلخ لوکا بوناچیچ در روز بازگشت دوباره‌اش به اصفهان و پذیرش سکان هدایت ذوب آهن، مهدی خلیل یکی از بدترین بازیکنان زمین بود؛ سنگربان لبنانی ذوبی‌ها که به تازگی هم قراردادش را با آن‌ها تمدید کرده، چند اشتباه تاثیرگذار بر نتیجه بازی را داشت و یکبار هم به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. ذوب آهن در خرید بازیکنان لبنانی سابقه دارد و پیش از خلیل، علی حمام دیگر لبنانی بود که در ذوب آهن توپ می‌زد؛ شاید خاطره عجیب به یاد مانده از او در افتتاحیه لیگ هفدهم در مشهد است که حمام به اشتباه در دیدار برابر سیاه جامگان، دروازه خودی را باز کرد و نخستین گل لیگ هفدهم را این‌چنین به ثمر رساند.

حالا هم‌‎ملیتی او در دروازه ذوب‌آهن، امشب ابتدا روی گل نخست خروج اشتباهی داشت و با اشتباه وحشتناک‌اش توپ را مقابل امامعلی قرار داد و گل تساوی پیکان به ثمر رسید؛ به جز اشتباهات در جریان بازی، روی پنالتی به دست آمده برای پیکان هم او خلاف جهت رفت و توپ به تیرک زده شده امامعلی با برخورد به پشت خلیل وارد دروازه شد تا گل چهارم برای پیکان به ثبت برسد.

بدون تردید این عملکرد خلیل او را تا هفته‌ها می‌تواند نیمکت نشین سنگربانی چون یوسف بهزادی کند؛ در شب تلخ و شکست چهار گله ذوب آهن برابر تیم انتهای جدولی پیکان، بدون شک متهم ردیف اول در درون دروازه ذوبی‌ها بود که نتوانست عملکرد خوبی را از خود به جای بگذارد.

     
آی اسپورت
2020-07-04 23:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر