فهرست
مصدومیت حاج‌صفی؛ نگرانی کی‌روش
مصدومیت حاج‌صفی؛ نگرانی کی‌روش
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

مصدومیت حاج‌صفی؛ نگرانی کی‌روش

آی‌اسپورت- مصدومیت یکی دیگر از مدافعان تیم ملی فوتبال دردسر جدیدی برای سرمربی تیم ملی محسوب می‌شود. احسان حاج صفی در جریان بازی با اسپانیا به دلیل مصدومیت تعویض شد. او در مورد مصدومیتش بعد از بازی گفت: «باید ببینم نظر پزشک چیست.» به این ترتیب احتمال دارد حاج‌صفی در مسابقه روز دوشنبه مقابل پرتغال حضور نداشته باشد. در این صورت دفاع چپ تیم ملی بعد از دو بازی با اسپانیا و مراکش تغییر می‌کند و احتمال دارد میلاد محمدی جایگزین این بازیکن در خط دفاع شود.

پیش از این نیز روزبه چشمی مدافع وسط تیم ملی بعد از بازی با مراکش دچار مصدومیت شده بود. به این ترتیب کی‌روش باز هم مجبور است در خط دفاع تیم ملی که یکی از نقاط قوت ایران در مقدماتی جام جهانی بود تغییری اجباری ایجاد کند.

تیم ملی روز دوشنبه ساعت ۲۲:۳۰ در شهر سارانسک روسیه به مصاف تیم پرتغال خواهد رفت و در صورت پیروزی در این مسابقه می‌تواند به مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی صعود کند.

 

نود

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-06-23 02:52:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۶:۵۹
اگه ابله کیروش توی بازی دوم از میلاد محمدی استفاده می کرد این مشکل پیش نمیومد. این خطر امیری، ابراهیمی، پورعلی گنجی، رضائیان را که دو بازی سنگین انجام دادند هم تهدید میکنه
mehran1848
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۵
امید تفتی
بی نزاکت
احسان در این دو بازی یکی از بهترین های ما بود - حالا شما می گوببد او را بازی دوم کنار میذاشت؟؟
در ضمن بی تر بیت نباش - تکرار بشه میام غیاث اباد و ده نو رو سرت خراب میکنم تا یاد بگیری با ادب باشی.
۲ ۱
امید از تفت
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۱
غلط کردم... ببخشید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر