فهرست
تیم منتخب هفته در isport / ده بازیکن و  3تیر
تیم منتخب هفته در isport / ده بازیکن و 3تیر

تیم منتخب هفته در isport / ده بازیکن و 3تیر

آی اسپورت- ترکیب منتخب هفته پایانی نیم فصل تشکیل شده از 5 بازیکن برنده، یک بازیکن بازنده، 4 بازیکن از تیمهایی که به تقسیم امتیاز رضایت داده اند و با حضور افتخاری ستاره آهنی هفته یعنی تیرهای دروازه سپاهان.

 

* حسین حسینی: اخباری (یک سوپرواکنش و یک مهار پنالتی)، دروازه بان سیاه جامگان، شهاب گردان، رحمان احمدی و فرناندو ده خسوس، همه خوب بودند ولی کسی مثل حسینی 5 واکنش دیدنی شامل دو مهار شوت ریکانی و یک تک به تک محمدی نداشت.

 * محمد ایران پوریان: اصولا نام رقیب برایش هیچ فرقی ندارد و او هم بین هیچ تیمی تفاوت نمی گذارد و کارش را می کند. ایران پوریان پاس گل اول تراکتورسازی به نفت را داد آنهم طبق معمول با ضرب اولی فوق العاده کلاسیک به توپ.

 * حجت حق وردی: در غیاب وحید محمدزاده در قلب خط دفاع ذوب آهن، کنار نژادمهدی ایستاد و تمامی توپ های ارسال شده برای یونس شاکری به عنوان مهاجم هدف پدیده را دفع کرد. حق وردی فقط نتوانست جلوی شدت وزش باد بایستد.

 * تیرهای دروازه سپاهان: تلاشی که این تیرهای آهنی برای بسته ماندن دروازه سپاهان کردند را کولیبالی و خلیل زاده و اولیویرا نکردند. آنها وظیفه شان را تقسیم کرده بودند؛ ضربه اول به تیر عمودی دور، ضربه دوم به تیر افقی و ضربه سوم به تیر عمودی نزدیک.

 * آیراپتیان: یکی دیگر از خریدهای خوب جلالی بعد از منشا که چندان دیده نمی شود. بازیکنی با یک پای چپ هنرمند. هر ارسال او از روی نقطه کرنر یا ضربات ایستگاهی باعث به خطر افتادن دروازه رقبا می شود بخصوص اگر به امثال صادقی و یزدانی برسد.

 * محسن مسلمان: بدون او، پرسپولیس حتی یک بار هم به گل نمی رسد و البته هیچ پاس گلی هم به نام مسلمان ثبت نشد. گل اول روی ارسال او و ضربه طارمی و سپس کامیابی نیا زده شد. گل دوم را دید بالای او ساخت و گل سوم را هم باید تمام و کمال به نامش نوشت با آن پاس دیدنی 60، 70 متری.

 * داریوش شجاعیان: مهمترین دلیل برگشتن گسترش فولاد به لیگ و صعود در جدول، گلهای پریرا نیست بلکه بازگشت شجاعیان است به فرم ایده آل. او برابر صنعت نفت زمینه ساز تک گل بازی شد و با تمامی ضربات آزادش میزبان را به دردسر انداخت.

 * برونو اولیویرا: تنها بازیکن تیم منتخب هفته که جزو برنده ها نیست. بازیکن برزیلی صنعت نفت، واقعا برزیلی است و یک تنه بار تیم دست نشان در نیمه زمین رقبا را به دوش می کشد. برونو برابر گسترش فولاد یکی از بهترین بازیکنان زمین بود.

 * طالب ریکانی: وقتی اثری از احسان حاج صفی در نیمه زمین استقلال نبود و مهرداد محمدی و جلال الدین علی محمدی و فرید کریمی هم در اوج نبودند، طالب ریکانی مجبور شد دوباره دست به کار شود و آن ضربات از راه دور پای چپش را نشان مان بدهد.

 * حسن بیت سعید: تک گل استقلال خوزستان را وارد دروازه صبا کرد آنهم در دقیقه 89 ولی این تنها گوشه ای از هنرنمایی های شماره 7 بود. بیت سعید به خوبی در سمت راست از پس مدافع روبرویش برمی آمد و چند پاس خوب هم داد.

 * کاوه رضایی: گل نزد برخلاف مهدی شریفی و مهدی طارمی ولی در تیم منتخب است چون روی دیگر بازی اش یعنی ارسال کننده محشر پاس های نهایی را نشان داد. رضایی 3 پاس فوق العاده به انصاری داد که دو تایش به تیر خورد، یک ضربه خوب به سمت دروازه زد و درنهایت پاس گل تیمش را داد.

 * سرمربی: امیر قلعه نویی

یکی از دو مربی هفته که بیرون خانه برنده شد. او جلوتر از کمالوند انتخاب می شود چون نفت را برد آنهم در تختی. تیم دایی 6 بازی خانگی بدون باخت داشت ولی قلعه نویی با بقیه فرق می کرد و نشان داد نمی خواهد در کورس با برانکو کم بیاورد.

۲۱ ۵  
آی اسپورت
2016-12-27 19:26:00
نظر دهید

۵ نظر
رحمان
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۳۳
سلام
قرار دادن دو نفر از تیم هفتم جدول آن هم در بازی که به تساوی رسیده اند، نشان دهنده اندیشه های نهان و پلشت آی اسپورت است. امیدوارم شجاعت انتشار پیامم را داشته باشید. قبلا با منتشر نکردن پیام هایی که مستقیما سیاست های کثیفتان را زیر سوال می برد نشان داده اید که بخشی از همان رسانه های کثیف مورد اشاره مسعود شجاعی هستید.
این آخرین پیام من در این سایت کثیف بود. و دیگر پیامی نخواهم داد و به غیر از پیگیری چاپ و یا عدم چاپ این پیامم دیگر به سایتتان مراجعه هم نخواهم کرد.
از پرسپولیسی های عزیز هم همین درخوست را دارم. هر جور که شده یک مطلب حاشیه ساز از خودتان در می آورید حتی مسائلی که فقط با دید یک آدم اجیر شده می توان زیبایی هایش را زشت دید مثل شیوه وداع طرفداران پرسپولیس با نوراللهی
shahab.ir
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۵۴
دقیقا ...اون از نوشته هجو خانم نیلوفر
۶
محسن
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۰۵
واقعا خجالت نمیکشین از خودتون؟ده دقیقه استقلال خوب بازی کرد،اونم به لطف عقب کشیدن سپاهان.اونوقت دو بازیکنش رو انتخاب کردین با تیر دروازه سپاهان؟
خودتون رو مسخره کردین یا شعورش رو ندارین بفهمین تیر دروازه جزو گل نیس بیرونشه.پس وقتی میزنی به تیر یعنی نتونستی گل بزنی
۱
قشقایی شیراز
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۳۱
بعضی پرسپولیسی های اینجا با منطق فوق العادشون ! انتظار دارن کل تیم منتخب هفته از تیمشون باشه خب عزیز من تو که بازی رو ندیدی اظهار فضل نکن راستی قهرمانی نیم فصل رو تبریک میگم کاپ قهرمانی نیم فصل چطوره؟ :)))))))
۱
قشقایی شیراز
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۳۱
بعضی پرسپولیسی های اینجا با منطق فوق العادشون ! انتظار دارن کل تیم منتخب هفته از تیمشون باشه خب عزیز من تو که بازی رو ندیدی اظهار فضل نکن راستی قهرمانی نیم فصل رو تبریک میگم کاپ قهرمانی نیم فصل چطوره؟ :)))))))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر