فهرست
داستان سرود تیم‌ملی؛ تکذیب خوانندگی تاجیک
داستان سرود تیم‌ملی؛ تکذیب خوانندگی تاجیک

داستان سرود تیم‌ملی؛ تکذیب خوانندگی تاجیک

آی اسپورت- باز هم در آستانه جام جهانی مشکلات انتخاب خواننده، ترانه و ملودی برای آهنگ تیم ملی آغاز شد. با اینکه مسوولان و متولیان فرهنگی فدراسیون فوتبال تجربه لازم را دارند، اما نمی توانند تصمیم درست و قاطعی درباره این موضوع داشته باشند. در حالی که امروز خبری مبنی بر انتخاب امیر تاجیک خواننده سرشناس کشورمان برای اجرای آهنگ تیم ملی در شبکه های مجازی دست به دست می شد، غلامحسين زمان آبادي معاون فرهنگي فدراسيون فوتبال انتخاب ترانه و ملودي و خواننده آهنگ تيم ملي را تكذيب كرد.

زمان آبادي گفت: ضمن احترام به امير تاجيك بايد اعلام كنم هنوز ترانه، ملودي و خواننده آهنگ تيم ملي مشخص نشده و من نمي دانم اين خبر از كجا منتشر شده و آن را تكذيب مي كنم. البته پيشنهادهايي در اين باره داشته ايم و در حال بررسي هستيم اما هنوز هيچ خواننده اي انتخاب نشده است.

وبسایت نود 

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-11-19 19:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرزاد مهریار
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۴۲
این ترانه باید توسط یک خواننده ملی ، نظیر استاد محمد رضا شجریان یا استاد شهرام ناظری یا دستکم توسط هنرمندان فاخری چون علیرضا قربانی ، محمد معتمدی یا سالار عقیلی این دیگه کیه؟
مشروح 86
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۴۵
یک باور غلط در ما ایرانیها اینه که خواننده آهنگ جام جهانی حتما باید صدای حماسی داشته باشه حال اینکه از 32 تیم جام جهانی اکثریتشون صدای خواننده هاشون حماسی نیست و آهنگهای خوبی هم میخونند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر