فهرست
پرسپولیس-تراکتور؛ فینالی که ویران شد
پرسپولیس-تراکتور؛ فینالی که ویران شد

پرسپولیس-تراکتور؛ فینالی که ویران شد

آی اسپورت- همه هواداران پرسپولیس و تراکتورسازی، از مدت‌ها قبل  بی‌صبرانه و مشتاقانه در انتظار مسابقه این دو تیم در دور برگشتِ لیگ برتر شانزدهم بودند اما آن‌چه در روزهای گذشته برای تراکتورسازی اتفاق افتاده، تعادل را از مسابقه بزرگ روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی گرفته است. قرمزهای تهران و تبریز، قرار بود برگزارکننده فینالِ جذاب و مهیج لیگ برتر باشند اما حالا دیگر سخت می‌شود که به این نبرد پیش‌رو، به چشم یک فینال نگاه کنیم. 

فاصله‌گرفتن پرسپولیس از تراکتور در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر، اولین قدم برای سرد شدن مسابقه فینال بود. اگر فاصله دو تیم کمتر از سه امتیاز بود و نتیجه مسابقه می‌توانست در معادلات صدر جدول تاثیرگذار باشد، مسابقه نیز به مراتب جالب‌توجه‌تر می‌شد. فاصله 6 امتیاز اما کاری کرد تا حالتِ فینال‌گونه بازی، تا حدودی زیر سوال برود. مصدومیت‌ها و محرومیت‌های تیم ژنرال نیز، ضربه دیگری برای این مسابقه بودند. بعد از مصدومیتِ ایرانپوریان که مهم‌ترین بازیکن تراکتور در طول فصل محسوب مي‌شود، كاپيتان کیانی، مهدی شریفی و خالد شفیعی نیز با دریافت کارت زرد در مقابل ماشین‌سازی، شانس حضور در برابر پرسپولیس را از دست دادند. لشكرِ زخم‌خورده تراكتور، با فاجعه مهيب‌تري نيز روبرو شد. آن‌ها كه تصور مي‌كردند با خريد شهباززاده شانس خوبي براي باز كردن دروازه رقيب سرخپوش دارند، نه تنها موفق به جذب اين مهاجم نشدند، بلكه حتي استفاده از سه خريد ديگرشان را نيز در معرضِ تهديد ديدند. حالا پرسپوليسي‌ها قصد دارند در صورت استفاده تراكتور از نوراللهي، عاليشاه و بيك‌زاده از تراكتور شكايت كنند و قلعه‌نويي به خوبي مي‌داند كه بدون اين مهره‌ها، تركيبي 11 نفره براي اين مسابقه در اختيار نخواهد داشت. با هر اتفاقي در 24 ساعت آينده، پرسپوليس-تراكتور ديگر حرارت چنداني ندارد و نمي‌تواند فينالِ ليگ برتر باشد شايد تنها يك پيروزي غيرمنتظره از تبريزي‌ها در تهران، تنورِ ليگ را از خطر يخ‌زدن نجات بدهد.

۸ ۵  
آی اسپورت
2017-02-04 15:25:00
نظر دهید

۵ نظر
تراختوري با منطق
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۴
اينا همش جوسازيه قلعه نوعي و آجرلوعه ،ما خودمون ميدونيم اگر هم نبازيم اتفاقي بوده،تيمي كه تاكتيك نداره و هي چشمش به تيماي ديگس حقش قهرمان نميشه،از الان قهرماني به حق پرسپوليس رو تبريك ميگيم
سامان
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۲۱
معرفت رو ببینید تر تری ها بعد اون همه نامردی و تهمت زدن به پرسپولیس باز هم مربیمون هم مدیر عامل پشت تراكتور در اومدن و پیام همدردی دادن خجالت یه وقتایی چیز خوبیه
۵
امید از تفت
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۲۳
پرسپولیس نباید گول این حرفها را بخوره. ما روی این تراکتور بیشتر حساب می کنیم چون یه عده جوون باانگیزه برای اثبات خودشون میخوان بازی کنند. این تراکتور خطرناک تر از تراکتور قبلی است اگه پرسپولیس اون را دست کم بگیره
۶
رضا
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۲۳
نوشته های همه رسانه ها داره به سمتی میره که ارزش بازی های خوب پرسپولیس و صدرنشینی مقتدرانه و نتایج عالیش، تحت الشعاع محرومیت تراکتور و استقلال قرار بگیره.
همه باید بدونند این محرومیت، مظلومیت نیست. این نتیجه ظلم اون ها به بازیکن های خارجیشون بوده و حقشونه و نتیجه فساد و بی لیاقتی خودشون.
از شما رسانه ها خواهش می‌کنم با نوشتن این نوع مسایل به مظلوم نمایی اینها دامن نزنید و ارزشهای فنی و حق پرسپولیس رو تضییع نکنید.
۳
بهرام
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۳۱
والا در این ک پرسپولیس خوب بازی میکنه شکی توش نیست.
اما در این ک تیم تراختور هم نابود شد و تو این بازی 9 بازیکن اصلیشس رونداره هم واقعا شکی توش نیست.
پس این بازی حداقل خراب شد رفت پی کارش و اون جذابیت قبلی رو نداره.
منه تراختوری ک امیدی ندارم دیگ با این شرایط.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر