فهرست
تور تیم اصفهانی برای ۳ بازیکن پرسپولیس
تور تیم اصفهانی برای ۳ بازیکن پرسپولیس

تور تیم اصفهانی برای ۳ بازیکن پرسپولیس

آی اسپورت – یک تیم اصفهانی به دنبال خرید ۳ بازیکن کلیدی پرسپولیس است و مذاکراتی را با آنها آغاز کرده است. از آنجایی که تیم اصفهانی در یکی، دو سال اخیر موفقیتی کسب نکرده است به دنبال خرید بازیکنانی است که بتوانند فصل آینده به تیم کمک کنند. ظاهراً خریدهای سال‌های اخیر این تیم آن گونه که باید و شاید جواب نداده و بر همین اساس تیم صنعتی مورد نظر تورش را برای بازیکنان امتحان پس داده پهن کرده است تا بعداً پشیمان نشود!‌ گفته می‌شود سه بازیکن پرسپولیس که در پایان لیگ هفدهم قراردادشان به اتمام می‌رسد با پیشنهاد ۲ میلیارد تومانی باشگاه اصفهانی مواجه شده‌اند. گویا این مبلغ فقط قرارداد یک فصل است که به آن آپشن‌ هم اضافه خواهد شد! بنابراین به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس با دشواری‌های خاصی برای تمدید قرارداد بازیکنان خود از جمله این سه فوتبالیست کلیدی مواجه خواهد بود.

حمیدرضا گرشاسبی سرپرست موقت پرسپولیس موفق شد قرارداد برانکو را تمدید کند اما راضی کردن فوتبالیستی که پیشنهاد نقد ۲ میلیارد تومانی دارد آن هم با قراردادی زیر یک میلیارد تومان غیرممکن به نظر می‌رسد. باید منتظر ماند و دید گرشاسبی یا سایر مسئولان پرسپولیس چه تدبیری برای تمدید قرارداد بازیکنان کلیدی خود دارند که مورد توجه سایر تیم‌های لیگ برتری قرار گرفته‌اند. فراموش نکنید پنجره نقل و انتقالات تابستانی فصل آینده پرسپولیس با حکم فیفا بسته شده و هنوز معلوم نیست باز شود. امیدواری‌های وکیل سوئیسی و انتقال آن به هواداران پرسپولیس هم در صورت کوتاه نیامدن فیفا به کار پرسپولیس نمی‌آید. تجربه هم نشان داده که معمولاً فیفا این قبیل احکام انضباطی خود را نمی‌شکند. بنابراین به مسئولان باشگاه پرسپولیس پیشنهاد می‌کنیم همچون داستان تمدید قرارداد برانکو به فکر تمدید بازیکنان خود باشند.

 

خبر ورزشی

۱۰۰ ۱۵  
آی اسپورت
2018-01-22 13:48:00
نظر دهید

۱۵ نظر
پدرام
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۰۸
هر کی موند خوش موند -هر کی رفت به سلامت

درم پشت سرش ببنده
فرهاد
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۲۴
اخه سوژه نداری چرا اینقدر اراجیف مینویسی . یه مطلب کذبو بی مستندات رو میگیری و برای خودت تفسیر میکنی . دست از حاشیه درست کردن برای تیمها بردار ، خدا روزیت را جای دیگه بدهد .
امیر
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۲۶
از تیم فصل پیش رفیعی و طارمی رفتن چی شد؟ هنوز صدر جدولیم با 12 امتیاز فاصله نسبت به تیم دوم. اگه بقیه هم میخوان برن مختارن. این برانکوئه که ستاره میسازه. رجوع بشه به کامیابی نیا و علیپور و محرمی و ... قبل از برانکو و بعد از برانکو.
red
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۲۷
مهم برانکوبود که تمدید کرد
Vahid
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۲۹
این نهایت لاشخوری و‌کفتار صفتیه،نهایت فرومایگیه،خیلی به تیم‌های اصفهانی فشاراومده که میخوان پرسپولیسوازهم بپاشن،نهایت ناجوانمردیه که توواین موقعیتی که پرسپولیس محرومه ازنقل ‌انتقالات ،این کارروسرش بیارن،ولی بازهم باتمام کثافت کاریاشون،بجایی نمی رسن،محبوب نمیشن،یادمه پرسپولیس ازتراکتوربخاطرمحرومیتش بازیکن نگرفت،اماحالاببین باخودپرسپولیس چطوررفتارمیکنن.فرق است بین مکتب پرسپولیس ومکاتب تیم‌های لاشخوروبی هویت ‌پیشینه .زنده بادپرسپولیس کبیر
farhad rahimi
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۲۳
تا چیزی را مسمین نشدی حرف نذن لاشخور شماها هستید که بازیکنان تیم های دیگر را می دزدید اخه مرد ناحسابی می تونی نام یک بازیکن پرسپولیس را بگویی که در 10 سال اخیر سپاهان او را جذب کرده باشد؟ تا حالا کی تیم های اصفهانی از پرسپولیس صغیر بازیکن گرفته اند؟ لاشخور شماها هستید که تیمی به نام امید ندارید و فقط ستاره دزدی می کند تیم شما روی کاکل مسلمان می گردد که همین اصفهانی ها او را ساختند و تحویل شما لاشخورها دادند
جبر جغرافیا
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۵۵
لاشخور اون تیمی هست که قبل از اینکه فصل تموم بشه با بنگر و جلال حسینی قرار داد بست حالا فهمیدی لاشخور چه تیمیه اون سال خیلیها میخواستن سپاهانو نابود کنن اما نتونستن عوضش سال بعد فینال جام حذفی جلو صدهزار نفر اشکتونو درآوردیم
ممد
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۳۲
هم کاپیتان شما و هم کاپیتان استقلال روزی تو سپاهان بودن و این پرسپولیس و استقلال بودن که اینارو از دست ما در آوردن. یادت نیست فصلی که بنگر و سید جلال رو از سپاهان گرفتید؟ اونموقع کی لاشخور بود؟ یه کم واقع بین باش
۳
حرف حساب
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۵۶
وحید جان اصلا ناراحت نباش! این زردکهای رز و زور و تزویر اگه قرار بود با ولخرجی و بازیکن دزدی به جایی برسند امسال حداقل سهمیه میگرفتند! سپاهان حالا حالاها باید مکافات کثافتهای گذشته شو بده. از کور شدن چشم سرباز احمدی گرفته تا قرارداد خلاف با عماد رضا تا غش کردن قهرمانی آبهای آلوده و ماجرای نایب قهرمانی تراکتور در آخرین دقایق!
۲
یاشار تبریزلی
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۳۲
سپاهان جام دزد اگر تمام 11 مرد اصلی تیم ملی ایران را هم داشته باشه ......بدون کمک کمیته داوران انتهای جدول خواهد بود
تمام قهرمانی های سپاهان زیر سایه امتیازاتی به دست آمد که علنا گز و سکه و کارت به کارت با داوران براشون فراهم کرد
farhad rahimi
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۲۵
ساکت شو تو که تیمت ارزوی یک قهرمانی دارد و با سرباز دزدی هم برای سقوط نکردن می جنگد
وحید بارساپولیسی
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۴۷
گیریم اون سه بازیکن مثلث (کمال فرشاد محسن مسلمان ) باشند :
حالا اینو خطاب به سه تاشون عرض میکنم : همین الانم که تو اوج و کوران لیگه تشریف ببرید این سه عزیز به بهترین نحو جای شما رو پر میکنن :
احمد نور - سیامک - بشار ...... در ضمن ما برانکو رو هم داریم که از چوب بلال بازیکن میسازه.. هرکر موند قدمش رو چشم ..هر کی هم رفت : خوش گلدی رفتی دیگه راه برگشتی نیست..
جاوید پرسپولیس کبیر
farhad rahimi
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۲۰
هدف ای اسپورت از این شایعات چیست؟ این را بدان سپاهان هیچ وقت بازیکن پرسپولیسی و استقلالی نمی گیرد. ضمن انکه انگار فراموش کرده ای مدیر کارخانه یعنی سبحانی که مسئول همه بدبختیهای سپاهان است قرارداد بالای یک میلیارد نمی بندد و اصلا بخاطر همین قانون سال گذشته همه بازیکنان بزرگ سپاهان را رد کرد و سپاهان را به این روز انداخت
ممد
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۲۹
پیشنهاد میکنی؟ اون روزی که پرسپولیس سید جلال و بنگر و ماهینی و شهاب گردان و قاضی رو از تیم های اصفهانی دزدید خیلی کارش جوانمردانه بود؟ متاسفم برای رسانه هایی که افتاده دست چهارتا هوادار رو سکو، به مسئولان باشگاه پرسپولیس پیشنهاد می‌کنیم همچون داستان تمدید قرارداد برانکو به فکر تمدید بازیکنان خود باشند. :)))))))))))
عدالت
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۳۴
برای اینا مسئله نیست.پول مفت بیت الماله،گرشاسبی از جیب باباش نمیده که اینم ۳میلیارد میده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر