فهرست
شایعه خنده‌دار؛ شفر آلزایمر دارد!
شایعه خنده‌دار؛ شفر آلزایمر دارد!

شایعه خنده‌دار؛ شفر آلزایمر دارد!

آی اسپورت - همین که شفر در جریان کنفرانس خبری بعد از بازی نساجی و استقلال یک لحظه نام حریف بعدی تیمش را فراموش کرد و از محمدحسین زرندی، مدیر رسانه‌ای استقلال و مترجم خودش پرسید بازی بعدی‌مان مقابل چه تیمی است، دوباره شایعه بیماری آلزایمر او بر سر زبان‌ها افتاد.
اولین بار این شایعه وقتی به گوش رسید که وینفرد شفر، فرهاد مجیدی را نشناخت. او که در امارات با فرهاد همکاری کرده بود، وقتی عکس خودش و مجیدی را روی جلد روزنامه خبرورزشی دید، پرسید این که کنارم است، کیست؟

چند هفته بعد هم یکی از پیشکسوتان استقلال در محفلی خصوصی ادعا کرد شفر آلزایمر دارد و پسرش را به همین دلیل به تهران آورده که مراقبش باشد و مسائل مهم را به او یادآوری کند. این پیشکسوت مدعی بود؛ «سه بار به دیدار شفر رفتم و هر ۳ بار شفر اسم من را پرسید و گفت: هر روز سر تمرین استقلال بیا و هر بار که روز بعد رفتم، من را نشناخت و پرسید این شخص کیست و برای چه سر تمرین ما می‌آید؟!»
حالا همین که شفر از زرندی پرسیده، حریف بعدی‌مان کیست و مترجمش گفته پرسپولیس، دوباره شایعه بیماری آلزایمر او را بر سر زبان‌ها انداخته است. یعنی واقعاً سرمربی استقلال آلزایمر دارد؟ این را باید از اطرافیانش پرسید...

البته یکی از همکاران شفر دیروز به خبرورزشی گفت: «بعید می‌دانم چنین چیزی باشد. شاید شفر یک لحظه یادش رفته هفته بعد با چه تیمی بازی داریم. اگر آلزایمر داشت که نمی‌توانست مربیگری کند.» درباره جان توشاک، سرمربی مستعفی تراکتورسازی هم این شایعه به گوش می‌رسید که آلزایمر دارد.

خبر ورزشی

۱۱ ۲  
آی اسپورت
2018-09-24 22:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محمدرضا
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۳:۴۵
بعید نیست
معین
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷، ۰۸:۱۲
ممنونم از روزنامه وزین خبرورزشی که واقعا چقدر به مسائل ریشه ای ورزش می پردازد احسنت و هزار ماشالا ..باید مطالبش را با آب طلا نوشت و در ورودی ... نصب کرد واقعا!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر