فهرست
رئال برد، اما در اوج نبود
رئال برد، اما در اوج نبود

رئال برد، اما در اوج نبود

آی اسپورت- با وجود برد 3 بر صفر مقابل سوسیداد، رئال مادرید در دیدار یکشنبه شب در بهترین فرمش نبود. سوسیداد برنامه ای زیرکانه داشت که اتفاقا در نیمه اول هم به خوبی جواب داد، اما نتوانستند مقابل دروازه به گل برسند و در تمام کنندگی مشکل داشتند.

آن ها بیش از همه کاسمیرو را زیر فشار گذاشتند و با این کار تونی کروز و متیو کواچیچ نتوانستند بازی خودشان را ارائه دهند و در میانه میدان کار برای رئال سخت شد. رئال به توپ های مستقیم رو آورد، اما این توپ ها به مهاجمان نمی رسیدند. وقتی هم که توپ را نداشتند خیلی تهاجمی نبودند. به همین دلیل سوسیداد به خوبی توپ را به گردش در می آورد. در واقع آن ها 75 درصد مالکیت توپ داشتند، البته در برخی از مقاطع نیمه اول بازی.

در ابتدا و اواخر نیمه اول این تیم موقعیت هایی داشت، اما نتوانست گل بزند، رئال مادرید هم از این موضوع بهره برد. از طرفی اولین شوت داخل چارچوب این تیم گل شد. در نیمه دوم مادرید قوی ظاهر شد و دوباره گل زد و وقتی گل سوم زده شد دیگر سوسیداد توان جواب دادن نداشت.

اما با این حال رئال در بهترین شرایطش نبود، حتی هم تیمی های رونالدو هم نمی دانستند او چرا نمی تواند مانند همیشه باشد. او البته یک گل زد و یک پاس گل داد، اما در بازی محو بود و تند و تیز عمل نکرد.

به هر حال آن ها برنده شدند و این برایشان کافی بود تا با 4 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم در صدر قرار گیرند. نکته اینجاست که بارسلونا هم در بهترین فرمش نیست. این تیم در بازی با بتیس البته یک گل زد که دیده نشد. توپ آن ها از خط دروازه رد شد و داور این صحنه را ندید. شاید این صحنه دلیلی باشد که مسئولان لالیگا کم کم به فکر بیفتند تکنولوژی ویدئویی را به لیگشان ببرند.

 

۵    
آی اسپورت
2017-01-30 20:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر