فهرست
چند سوال و یک پیشنهاد؛ شکست تلخ
چند سوال و یک پیشنهاد؛ شکست تلخ

چند سوال و یک پیشنهاد؛ شکست تلخ

آی اسپورت - باختیم. به دلایل مختلف و متعدد؛ و چند سوال بی‎پاسخ برای این شکست هنوز ذهن‌مان را درگیر خود کرده. چرا بازی پرسپولیس در هوایی آلوده‌تر برگزار شد اما بازی استقلال به تعویق افتاد؟ آیا صنعت نفت آبادان را دستکم گرفته بودیم و تصور می‎کردیم مثل دو هفته پیش که در لیگ بردیم اینجا هم راحت می‌بریم و صعود می‌کنیم؟ آیا باشگاه پرسپولیس توصیه سیدجلال حسینی مبنی بر اعتراض به داوری این بازی را جدی خواهد گرفت؟ ما در همین راستا پیشنهاد می‎کنیم باشگاه ویدیویی از تمامی اشتباهات داوری به نفع و ضرر پرسپولیس در این بازی را منتشر کند تا کلکسیون اشتباهات متعدد تیم داوری عیان شود. تا معلوم شود چطور داور در صحنه‎های 50-50 راحت به نفع حریف‎مان اشتباه می‎کرد و این میزان اشتباهات تاثیرگذار و یا در میانه میدان اما پرتکرار، چگونه روند بازی را عوض کرد و....

چرا ساعت بازی از 16:30به 14:30تغییر کرد آن هم در حالی که ساعت 11 صبح درباره برگزاری یا لغو آن تصمیم‌گیری می‎شد؟ چرا درباره تغییر ساعت بازی به اندازه کافی اطلاع‎رسانی نشد؟ چرا پرسپولیس با سرگردان و بلاتکلیف بودن هوادارانش عملا از حضور هوادارانش محروم شد تا کم‎تماشاگرترین بازی همه این سال‌های پرسپولیس را در آزادی شاهد باشیم. و بالاخره چرا پرسپولیس برای سومین فصل متوالی در جام حذفی حتی از صعود به نیمه‌نهایی هم بازماند.

چرا قدر موقعیت‎ها را ندانستیم؟ به قول برانکو تیمی که گل نزند مجازات می‎شود و ما هم گل نزدیم و گل خوردیم تا اسیر قانون نانوشته فوتبال شویم. آیا حالا هم باشگاه به این فکر می‌کند که چون مشکل گلزنی نداریم طارمی را در ژانویه ترانسفر کنیم تا قبل از آزاد شدن او درآمدی عاید باشگاه شده باشد؟ بهتر نیست به جای ترانسفر و درآمدزایی از حالا به فکر تمدید با طارمی باشیم؟ دست نگه دارید لطفا آقای گرشاسبی!

....و بالاخره اینکه پست‎های اینستاگرامی سرخ‎ها و عذرخواهی‌شان از هواداران را دیدید؟ آیا برای حمایتی تمام‎قد در ادامه فصل از تیم شایسته برانکو آماده هستیم؟ اصولا آیا دست‎های پشت پرده و جوسازی‎های رقبا اجازه می‎دهد این تیم برای دومین فصل متوالی قهرمان لیگ شود؟

۱۵۲ ۱۲  
آی اسپورت
2017-12-20 16:10:00
نظر دهید

۱۲ نظر
کامیار
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۶
یک سوال و یک پیشنهاد:
چرا بازی بادران که جمعه برگزار شد تماشاگرای بادران از تماشاگرای لنگ بیشتر بودن؟
پیشنهادم به نویسنده اینه که از پماد استفاده کنه فقط یادتون باشه به علت مراجعه فراوان لنگیا با داروخونه "پماد هست اما کم"
در اسرع وقت مراجعه نمایید
کیسه کش هستم
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۴
کیسه کش جان جواب سوالت خیلی سادست و به بیسوادی شما برمیگرده محض اطلاع خدمتتون عرضمیکنم که باشگاه بادران چون میزبان بود قیمت بلیط رو برای تماشاگرای پرسپولیس کرد بیست هزار تومن و برا تماشاگرای خودشون مجانی کرد بهمراه قرعه کشی نتیجشماین شدکه هوادارایی که ظاهرا طرفدار بادران بودن بعد گل پرسپولیس داشتن شادی میکردن .حالا جواب سوالتو گرفتی پروفسور جان
۳
معین
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
جناب اقای امیرپور
ایا سایت مستقل و سابقا مترقی ای اسپورت به تریبون زرد طرفداران تیم پرسپولیس مبدل شده است؟؟یک هوادار بیطرف فوتبال که به قصد اگاهی از مسائل روز فوتبال ایران بر مبنای تحلیل های حرفه ای و بیطرفانه رو داشته باشه چه گناهی مرتکب شده که می بایست اینطور مورد هجوم مطالب چیپ و بی ارزش و کودکانه جایگاه هواداری قرار بگیره؟؟ این دست مطالب در حد کلاس اول دبستان اگر قرار بود مخاطبی داشته باشد در همون کانال هواداری پرسپولیس با صدها هزار مخاطب خریداری داشت تحقیق کنید روزنامه پیروزی همچون استقلال جوان که مملو از این مطالب سخیف است چقدر خریدار دارد؟؟قدوسی و قدوسی ها با این سطح فکر و استدلال حتی میان متعصب ترین هواداران پرسپولیس هم خریداری ندارند و بیشتر مایه خنده و مضحکه هستند هواداران پرسپولیس قطعا فهمیده تر و داناتر از این هستند که با چنین سخنانی همدل شوند پس چطور است که شما این فرصت تبلیغی را برای چنین دیدگاههای ورشکسته ای فراهم می کنید انهم درشرایطی که من هرگاه نوشته های سحر طلوعی و تورج غاطف که از نویسندگان پرسپولیسی هستند را خوانده ام اموخته ام و اموخته ام جناب امیرپور چرا برادر؟؟؟
sia
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۵۵
http://isport.ir/fa/content/7a5e59615e33
من
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۶
خیلی دلم میخواد ساقی این یارو رو پیدا کنم
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۳
بخدا قسم طاهری و بقیه ی مسئولان باشگاه دارند از هواداران سوء استفاده می کنند.
پدر جان
یه فوتبال بود تموم شد و رفت.
مبارکه صنعت نفت باشه

من دلسوز تیمم هستم.
پارسال همین موقع ها هوادار را گرفتار دو گانه کی روش برانکو کردند و تیم و خود برانکو حواسش پرت شد.به استقلال باختیم و بطور عجیبی کمک کردیم از بحران در بیایند.

امسال هم جور دیگری داریم به رقیب کمک می کنیم ، اونا در کمال آرامش دارند جلو می رن و ما هنوز داریم به باخت دیروزمون فکر میکنیم و ده ها مقاله و یادداشت و بیانیه و ...

بابا بس کنید ، هم هوادار و هم مسئولان باشگاه و تیم دچار غرور خطر ناکی شده
اینکه از همه پرطرفدارتریم و سر تریم و فلان و بهمان باعث شده تمرکز ما بهم بریزه

مسئولان فکر میکنند به پشتوانه ی قهرمانی همه ی هواداران پشت اونا هستند و طرفدارها هم فکر میکنند کسی چیزی راجع به طاهری بگه یا برانکو یا مثلا فلانی ، دشمن پرسپولیسه و اصلا نمی خوان حقیقت را ببینند که پرسپولیس چه اون روزی که چهاردهم جدول بود و چه روزی که با اقتدار اول شد وامدار هیج کسی نیست.

خوب ، روءسای باشگاه از احساسات ما سود می برند.
هشدار میدم که خطر درکمینه

هواداران یادشون باشه دراین دعوای بیهوده ما رقیب داره سود می بره

و
خداراشکر
در این شیر توشیر و مغلطه بازی ، برانکو حواسش جمع است .

اگر پیرو برانکو هستیم و قبولش داریم به ایشان نگاه کنیم ؛ او هیج کس را مقصر ندانست جز
اینکه گفت کسی که گل نزنه مجازات میشه
ختم کلام.
خاطره بازی با الهلال: عمر خریبین و پنالتی چیپ
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۰۳
اووووووووووووووووه
از الهلال 6 تا خوردین اینقدر قاطی نکردین!
خخخخخخخخخخخخخ
محمد
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۸
چرا نتیجه دو تا بازی را یکجا میگید ؟ پرسپولیس مثل تیم شما ۶ تایی نیست . توی بازی نود دقیقه ای از ما و العین شش تا خوردید .
اما همه دیدند و تصاویرش هم هست که چهار تا بازی با الهلال کردیم و نتایجش هم هست .
اشکان
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۲
باز باختین به زمین و زمان ربطش دادین؟؟؟
توی پنالتی باختین چه ربطی به آلودگی هوا داره
همون اولش که گفتی باختیم و خودتو با تیم پرسپولیس جمع زدی دیگه نخوندم!
نویسنده خوبه استقلال خودشو حفظ کنه :))
اشکان
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۹
و اینکه آقای نویسنده اینم بهم بگو
از اینکه افکار عمومی رو منحرف کنی از دلیل اصلی باخت پرسپولیس چه نسیبت میشه راستشو بگو! مزنه نرخ قلم چنده الان؟
مرتیکه به همه چی پرداخته به غیر از دلیل اصلی باخت
بعدش کی بهت اجازه داده این لحن طلبکارانه و فرار به جلو رو به بیننده های سایت انتقال بدی؟؟؟
یاد طاهری افتادم با نوع نوشتنت
متاسفم برات
آنتی شومن
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۳۶
کجاست انتی شومن فیک.خوب حالت جا اومد.این اولین جام که پرید.
Sina
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۰
از اول فصل ببین چقد داوری ب نفعتون گرفته فیلم اونم بگیرین
چقد پررو هستین بخدا بادران رو با لطف همین داور بردین چند دربیه ک داور همیشه باهاتونه گل دوم سید جلال و اخراج نشدن رضاییان و نگرفتن دو پنالتی برای استقلال رو یادتون رف؟؟؟
پر رو دیده بودیم این دگه نوبرشه بخدا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر