فهرست
سپاهان متهم کرد: داور جلوی تغییر نتیجه را گرفت
سپاهان متهم کرد: داور جلوی تغییر نتیجه را گرفت

سپاهان متهم کرد: داور جلوی تغییر نتیجه را گرفت

آی اسپورت – داور مقصر باخت سپاهان به پرسپولیس. این ادعای اصفهانی ها بعد از شکست دیروز تیمشان مقابل صدرنشین لیگ است. در بخشی از بیانیه باشگاه سپاهان آمده است:" بنا بر اظهار نظر صریح اکثر کارشناسان داوری تیم سپاهان باز هم در درون زمین مورد ظلم قرار گرفت و این‌بار داور بازی با چشم پوشی از اخراج فرشاد احمدزاده بازیکن تیم پرسپولیس آن هم در اوایل نیمه دوم کاری کرد که عدالت در درون زمین اجرا نشود. در حالی‌که در نیمه اول سعید آقایی به خاطر یک خطای ساده کارت زرد دریافت کرد فرشاد احمدزاده با وجود انجام خطای شدید که مستقیما مچ پای بازیکن سپاهان را هدف قرار داد فقط با یک کارت زرد جریمه شد تا همین بازیکن ۱۳ دقیقه بعد پاس گل دوم تیمش را هم به روی دروازه سپاهان ارسال کند و اشتباهات داوری کاملا به سود پرسپولیس رقم بخورد.بدون شک اجرای عدالت از جانب محمد حسین زاهدی‌فرد و ۱۰ نفره شدن تیم پرسپولیس جریان بازی را تغییر می‌داد و بازیکنان سپاهان می‌توانستند با استفاده از یک یار بیشتر فرصت‌های خطرناک‌تری بر روی دروازه تیم حریف ایجاد کنند که با اخراج نشدن احمدزاده این اتفاق به سود سپاهان رقم نخورد."

۱۰۶ ۱۱  
آی اسپورت
2018-02-03 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
مجید10
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۰۸
کدوم بازی رو میگن؟؟؟ بازی دیروز؟؟؟ شیب ؟؟؟ بام ؟؟؟ حالتون خوبه؟؟ چی میگین برا خودتون ؟؟؟؟
۸
ashkanredboy
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۲۱
خطای احمد زاده رو دیدی ؛ پنالتی روی علیپور رو ندیدی!!!
۹
ali
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۰۰
ما سپاهانیم و حالا حالا پرسپولیس قهرمانه.
عالیجناب سرخپوش
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۳۵
آخی محسن قهرمانی نیست ؟
لطف کنید کارشناسی داوری بازی را کامل ببینید . اخراج احمد زاده درست ولی حداقل 2 پنالتی برای پرسپولیس گرفته نشد
ضمنا" گل من موقعیت ها 6 به 1 بود شما دروازه پرسپولیس رو پخ هم نکردید و اگر کمی شانس و دقت داشتیم 6 تایی شده بودید رفته بودید پی کارتون
فقط من کشته مرده اون کلمه " باز هم " اول بیانیه هستم
عالیجناب سرخپوش
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۴۱
کارشناس داوری شب های فوتبالی خطاب به طرفداران صنعت نفت : " از داوری ناراحت نباشید . اشتباه همیشه پیش می آید . درسته که جلوی استقلال با گل آفساید منتظری بازی رو باختید اما عوضش جلوی پرسپولیس پنالتی حریف رو نگرفتند و شما سود بردید "
من دیگه حرفی ندارم
نیما
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۵۹
بفرما همه تیما صداشون دراومده از این مافیاگری علنی لنگ،این اعتراضها فایده نداره چون فدراسیون قهرمانی جعلی لنگ رو اول فصل نوشته بود.
محسن قهرمانی
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۴۴
در خواست بدید من دوباره برگردم به صحنه
۷
سیاوش
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۴۹
دوستان توی این عصر و زمانه یعنی مدعی هستید دیدن مجدد یه بازی 90 دقیقه ای واستون ناممکنه تا شاید کلمه ی خجالت را هم داخل انبان لغاتتون پیدا کنید؟
خودتون را با چه نیمی قیاس میکنید ؟ احتمالا آسانسور بودن بین لیگ یک و دو مال عصر حجره یا .... ؟؟؟
۱
سپــااهان
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۱۱
جالبه!! بازیکن پرسپولیس به اعتقاد کارشناسان خطای مسلم انجام می ده، اخراج نمی شه و چند دقیقه بعد پاس گل می ده!! اگه همین اتفاق برای سرخ هـای پایتخت افتاده بود حالا زمین و زمان رو به هم دوخته بودند..
حرف حساب
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۳۶
به خدا در این چند ساله بارها این اتفاق برای ما افتاد بقول شما زمین و زمان رو هم بهم دوختیم اعتراض کردیم داد زیدیم ولی هیچ تغییری حاصل نشد و هنوز هم داره تکرار میشه! ولی برای شما یکبار یه بازیکن اخراج نشد که اگه هم میشد از کجا معلوم شما گل میزدید؟ اخه مرد حسابی سپاهان حتی یکبار هم نتونست یک موقعیت 50 درصد درست کنه برای خودش! لاف زدن و جرزنی تا کجا آخه؟؟؟!!
۲
آنتی شومن
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۳۸
خوبه دقیقا تو سالروز دربی تاریخی 10 10 3 بودیم! چرا این جرزنها نمیخوان عبرت بگیرند؟! آخه اسکول جان پرسپولیس بارها بازی های ده نفره رو که باخته بود برده بعد جلوی تیم داغون شما میباخت؟؟!! بهانه بهتری برای باختتون پیدا نکردید؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر