فهرست
فولاد ۱-۱ سیاه‎جامگان؛ سیزده بازی بدون باخت
فولاد ۱-۱ سیاه‎جامگان؛ سیزده بازی بدون باخت

فولاد ۱-۱ سیاه‎جامگان؛ سیزده بازی بدون باخت

آی اسپورت – شاگردان سیروس پورموسوی با تساوی مقابل تیم مشهدی در روند خوب خود سکته ایجاد کردند و نتوانستند فاصله خود با تیم سوم جدول را بیشتر کنند. این البته سیزدهمین بازی بدون باخت فولاد خوزستان بود. سیاه جامگان هم با این تساوی در رده شانزدهم جدول باقی ماند.

هفته هجدهم لیگ برتر؛ ساعت: 15؛ تاریخ: 96/10/14
استادیوم: غدیر اهواز/ تماشاگر: هزارنفر

داور: محمدحسین ترابیان؛ کمک‌ها: مهدی عالیقدر، حسین مرادی و جواد محمدی/ ناظر: حیدر شکور.

فولاد خوزستان: حامد لک، ایوب والی، عبدالله کرمی، یوسف وکیا، پیمان شیرزادی، ایمان مبعلی، سینا مریدی، امیر زلیکانی(51- مجتبی حقدوست)، رحیم زهیوی، حسن بیت‌سعید، فرشاد جانفزا(72- صابر حردانی)

سرمربی: سید سیروس پورموسوی


سیاه جامگان مشهد: محمدحسین عین‌افشار، محسن آقایی، میرهانی هاشمی، حمید علی عسگری(64- حسین بهرامی)، پیام ملکیان، محمدعلی فرامرزی، محمدمهدی عسگری، حسین زامهران، امیرمحمد پناهی(79 - سهیل صالحی)، کیوان امرایی، یونس شاکری

سرمربی: رضا عنایتی

 اخطار: فرشاد جانفزا(42)، محمدمهدی عسگری(43)، رضا دهقان (59)

شرح گل

یک بر صفر فولاد(ایمان مبعلی): در دقیقه 53 حرکت خوب حسن بیت سعید از سمت چپ با پاس به بیرون این بازیکن همراه شد. ایمان مبعلی از راه رسید و با ضربه ای دقیقه از روی خط محوطه جریمه دروازه سیاه جامگان را گشود.

یک بر یک سیاه جامگان(محمد مهدی عسگری): در دومین دقیقه از وقت های تلف شده، بازیکن سیاه جامگان از سمت چپ حرکت خوبی انجام داد و توپ را روی دروازه فرستاد. در بین غفلت مدافعان فولاد، عسگری توانست با شوتی خوب گل تساوی را به ثمر برساند.

لحظات حساس

 • دقیقه 10: ایوب والی در میان غافلگیری بازیکنان سیاه جامگان ضربه ایستگاهی را سریعا به قصد گل زد که توپ با اختلاف اندک به بیرون رفت.
 • دقیقه 27: ضربه حمید علی عسگری از پشت محوطه جریمه با دیوار دفاعی برخورد کرد و به زمین برگشت.
 • دقیقه 29: ارسال جانفزا روی دروازه سیاه جامگان با اثر گذاری زهیوی همراه شد و توپ به بیت سعید رسید اما ضربه او راهی به دروازه نیافت.
 • دقیقه 32: ضربه ایمان مبعلی با اختلاف زیاد از کنار دروازه سیاه جامگان به اوت رفت.
 • دقیقه 36: ضربه سر میرهانی هاشمی روی ارسال کرنر از بالای دروازه به بیرون رفت.
 • دقیقه 45+2: اشتباه حامد لک باعث شد موقعیت مناسبی در اختیار امرایی قرار بگیرد اما او در حالی که دروازه خالی بود ضربه مطلوبی به توپ نزد.
 • دقیقه 47: مهاجم فولاد در محوطه جریمه در برخورد با مدافع سیاه جامگان سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت و همین موضوع اعتراض فولادی ها را به همراه داشت.
 • دقیقه 51: ضربه ایستگاهی فرامرزی چسبیده به محوطه جریمه یکبار به دیوار دفاعی برخورد کرد و یکبار از بالای دروازه به بیرون رفت.
 • دقیقه 58: بیت سعید در آستانه رسیدن به دروازه سیاه جامگان توسط بازیکن حریف متوقف شد اما داور خطا نگرفت تا پورموسوی به شدت اعتراض کند.
 • دقیقه 70: فرشاد جانفزا که در نیمه اول اخطار گرفته بود، خطایی شدید روی دروازه بان سیاه جامگان انجام داد و این صحنه می توانست حداقل یک کارت زرد برایش داشته باشد که در این صورت اخراج می شد اما داور فقط خطا گرفت.
 • دقیقه 76: بازیکن فولاد در محوطه جریمه سرنگون شد اما داور باز هم اعتقادی به پنالتی نداشت.
۱    
آی اسپورت
2018-01-04 16:57:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر