فهرست
نقل قول های روز: روحیه استقلال مرده
نقل قول های روز: روحیه استقلال مرده

نقل قول های روز: روحیه استقلال مرده

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به مهم ترین اظهارات اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

مرا با دستنبد بردند

خودم سال 69 سرباز ابومسلم شدم ولی یک‌دفعه تیم فتح سپاه به مشهد آمد و پرونده و همه چیز ما را از جمع کرد؛ یک بنده خدایی را هم سه روز به نگهبانی فرستادند که آخر سر ما را هم پیدا کردند و گفتند اگر به تهران نرویم اضافه خدمت می‌زنند که ما را هم به زور و اجبار به تهران بردند؛ آن سری ما را با دست‌بند نبردند ولی یک بار درحالی که دوست داشتم برای ابومسلم بازی کنم در ترکیب فتح به میدان رفتم ولی برای ابومسلم بازی کردم! پس از آن مسابقه آمدند من را با دست‌بند بردند.
نظر جالب خداداد عزیزی درباره سرباز شدن فوتبالیستها

امیدوارم کسی متضرر نشود

آرزوی هر بازیکنی است که پیراهن پرسپولیس را به تن کند. پرسپولیس بر گردن من حق دارد و پیشرفت من هم به خاطر پرسپولیس و برانکو بوده است. به همین خاطر صلاح می بینیم که مجموعه تصمیم بگیرد. البته این یک شانس فوتبالی برای من است و امیدوارم کسی در این میان متضرر نشود.
واکنش محمد انصاری به پیشنهاد میلیاردی از چین

روحیه استقلال مرده

استقلال از لحاظ سرمربی نیاز به شوک ندارد. شادابی این تیم از بین رفته و با اینکه استقلال از لحاظ فنی عملکرد بدی ندارد، اما روحیه تیم مرده است. استقلال از همین موضوع لطمه می‌خورد. بعضی‌ از بازیکنان فقط آمده‌اند که اسمشان در استقلال باشد، ولی بازیکنی که در استقلال بازی می‌کند باید روح بزرگی داشته باشد.
تحلیل نیکبخت درباره وضعیت فعلی استقلال

منو ببخشید!

من با فرهاد کاظمی به دنیای فوتبال معرفی شدم، با این مربی برای ذوبی ها به میدان رفتم و توانستم درخشش خود را آغاز کنم، امسال هم می خواهم بازهم زیرنظر این مربی بدرخشم و حتی به تیم ملی هم چشم دارم، امیدوارم آقای کاظمی ما را مورد بخشش قراردهند تا باز هم بتوانم زیر نظر این مربی بهترین بازی هایم را به نمایش بگذارم و باعث موفقیت تیمم شوم.
پیام صادقیان که به خاطر حاشیه سازی از حضور در تمرینات ماشین سازی محروم شده امیدوار به بخشش از طرف فرهاد کاظمی است

 

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2016-12-24 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر