فهرست
پیشنهاد الاهلی به برانکو؛ چهار میلیون یورو
پیشنهاد الاهلی به برانکو؛ چهار میلیون یورو

پیشنهاد الاهلی به برانکو؛ چهار میلیون یورو

آی اسپورت - پس از اینکه صفحه توئیتر سایت خبری سعودی ۳۶۰ عربستان، خبر از عقد قرارداد برانکو ایوانکوویچ با باشگاه الاهلی این کشور خبر داد و نوشت باشگاه الاهلی قرارداد اولیه‌ای با برانکو امضا کرده است و این مربی کروات قرار است در راستای فسخ قراردادش با باشگاه پرسپولیس با توافق طرفین اقدام کند، سبب شد تا هواداران تیم سرخپوش نگران جدایی سرمربی کروات شان باشند، اما مدیران پرسپولیس در این باره بیان کردند که جای نگرانی نیست و طلب یک میلیون یورویی این مربی به زودی پرداخت می‌شود.

سپس رسانه الریاضیه عربستان با انتشار خبری نوشت، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد با تأمین منابع مالی لازم، قرارداد بعدی برانکو ایوانکوویچ امضا و زمینه حفظ و ادامه همکاری با او فراهم خواهد شد. این در حالی است که این سرمربی کروات در فهرست نامزد‌های تیم الاهلی جده قرار داشت و ادامه داد که پرسپولیس با انتشار بیانیه اخیر سعی کرد هوادارانش را از ترس خروج برانکو ایوانکوویچ خارج کند. او یک فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد، اما این باشگاه پیشنهاد امضای قرارداد طولانی مدت پس از توافق‌نامه اخیر برای پرداخت بدهی‌هایش را ارائه کرده است. حال یک رسانه کروات ساعتی پیش با انتشار گزارشی نوشت که باشگاه الاهلی عربستان برای جذب برانکو پیشنهاد ۴ میلیون یورویی ارائه داده است، اما به جز مربی کروات گزینه‌هایی دیگری نیز دارد.

برانکو ۶۵ ساله در ۴ سال اخیرش در پرسپولیس عملکرد فوق العاده‌ای داشته و موفق به قهرمانی لیگ برتر، جام حذفی و سوپرجام شده و همچنین نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را بدست آورده است. حال باید دید مرد کروات با یک میلیون و ۲۰۰ هزار یورو برای لیگ نوزدهم در پرسپولیس خواهد ماند یا به لیگ عربستان و الاهلی می‌رود؟

 

۳ ۶  
آی اسپورت
2019-06-10 01:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
فرهاد
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۵۷
هر روز ببر بالاتر . ناهار خور پاچهخار برای اربابش بازار داعی می کند الاهلی مربی گرفت و اصلا برانگوه را نمی خواهد اینها بایش بازار داغی می کنند
۷ ۲
.
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۵۵
گه جد وابادته بی پدر شله زرد. اندازه دهنت گه بخور عوضی. بازار داغی احمق بیسواد؟ خاک تو سرت با دو کلاس سواد راه افتادی کامنت هم میذاری. برو کلاس های فشرده چشم دراوردن و و حشی گری شرکت کن
فرهاد
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۲۳
خخخخ چقدر عصبانی هستی بی اسم . خوشحالم کامنت هایم اینچنین باعث سوختنت شده است. راستی معمولا ادم بی اسم پدر مشخصی ندارد . سعی کن اسمی برای خودت داشته باشی.
bahar
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۳۹
من نگران قرارداد فدراسیون + کمیته داوران با فدراسیون عربستان به عنوان دستیاران برانکو هستم...به اونا چقد میدن؟
۴ ۱
.
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۱۵
هرچی بدن بیشتر از اون پولیه که شب ها میگیری و میدی
منطق اسدقلالی
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۵۳
خخخخخ،،کاملا مشخصه ک اس دق لالیا از برانکو خاطره کافتی دارند ک زیر هرخبر مربوط ب برانکو میان وبهش توهین میکنن
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر