فهرست
رویای آخر طارمی؛ پایان شگفت انگیز با پرسپولیس
رویای آخر طارمی؛ پایان شگفت انگیز با پرسپولیس

رویای آخر طارمی؛ پایان شگفت انگیز با پرسپولیس

آی اسپورت- مهدی طارمی در سال‌های اخیر بارها هوای لژیونر شدن به سرش زده است. او البته پیشنهاداتی هم دارد. مثل همین ریزه اسپور که در نهایت به خیر گذشت. این پیشنهاد البته مربوط به سال گذشته بود. او قبل از شروع لیگ هفدهم هم همه تلاشش را کرد تا از ایران برود. اما سختگیری پرسپولیسی‌‌ها به او این اجازه را نداد. با این وجود تصمیم او عوض نشده و هنوز سودای لژیونر شدن در سر دارد.

این آخرین سالی است که طارمی در فوتبال ایران حضور دارد. قرارداد او و پرسپولیس در پایان لیگ هفدهم تمام می‌شود. بلافاصله اردوی تیم ملی برای حضور در جام جهانی شروع می‌شود و او یکی از نزدیک‌ترین بازیکنان به ترکیب اصلی تیم کی‌روش است. احتمال این که او در جام جهانی بازی کند خیلی زیاد است اما اگر این اتفاق نیفتد هم تغییری در آنچه در سر طارمی می‌گذرد به وجود نمی‌آید.

دفعات پیش که طارمی ساز جدایی کوک کرده بود پرسپولیسی‌ها مخالف بودند. چون به نظر می‌رسید بازیکنی برای جایگزینی او ندارند. اما حالا اوضاع فرق می‌کند. گادوین منشا هست. علی علیپور هم در اوج دوران بازی‌اش قرار دارد. وضعیت طوری است که غیبت طارمی اصلا حس نمی‌شود. به همین دلیل امسال مخالفتی برای جدایی او از پرسپولیس وجود ندارد. البته مخالفت باشگاه فایده‌ای هم ندارد. چرا که طارمی در پایان فصل بازیکن آزاد است.

«مهدی طارمی باید بیاید. او اگر تیمی پیدا کند، بیاورد تا بررسی کنیم. در هیات مدیره به این توافق رسیدیم که جلوی رشد هیچ بازیکنی را نگیریم. به دنبال این هستیم از طریق پرسپولیس یکسری بازیکنان به تیم های مطرح اروپا بروند و رشد کنند. البته این موضوع با هماهنگی کادرفنی خواهد بود.» این حرف‌های امروز حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس است. این یعنی چراغ سبز برای جدایی طارمی از پرسپولیس. به نظر می‌رسد او اگر همین امروز هم پیشنهادی برای لژیونر شدن داشته باشد با مخالفت باشگاه روبرو نخواهد شد. مگر اینکه خودش بخواهد تا پایان فصل در این تیم بماند.

دربی بعدی آخرین دربی است که طارمی در آن حضور خواه داشت. او همچنین می‌تواند با فتح لیگ و جام حذفی از پرسپولیس برود. این همه رویای اوست. یک پایان شگفت انگیز با پرسپولیس. اما عمر حضورش در پرسپولیس به موفقیت در آسیا قد نمی‌دهد. چرا که مراحل حذفی لیگ قهرمانان آسیا در ابتدای لیگ هجدهم برگزار می‌شود. در روزهایی که او در اروپا استارت یک دوره جدید را زده است.

۱۳ ۱۰  
آی اسپورت
2017-12-18 13:18:00
نظر دهید

۱۰ نظر
اس اس
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۹
اگه تیم های لیگ برتری مستقل بودند در مقابل تیم کثیف حکومت پیروزی تهران بازی نمیکردند و این تیم کثیف که تمام ارکان نظام براش تلاش میکنند کنار گذاشته میشد
Mahdi
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۴
خودت فهمیدی چی گفتی؟میدونی خیلی ناراحتم ک رقیبمون انقد ضعیف شده ک طرفداراش انقد حقیر شدن ک از هر چیزی استفاده میکنن ک بگن پرسپولیس از حمایت ویژه میشه. نه این خبرا نیس تیم حکومتی تیمیه ک امسال سی و خورده ای میلیارد براش هزینه شده تیمیه ک چن سال حکم کسر شیش امتیازش اومده و اعمال نشده تیمیه ک فدراسیون برای محروم نشدنش جریمه هاشو پرداخت میکنه... بازم بگم؟
مسعود
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۶
خاک بر سر خودت و کسی که تربیتت کرده
علی
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۰
کثیف تویی و هفت جد آبادت.
فرد
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۰

تا دیروز یقه خودشون جر میدادن که قراره ۴ میلیارد بیت المال برای پرسپولیس بره، حالا یقه شون جر میدن که چرا با مذاکره حلش کردید! تربیت هم که هیچ. مطمئن باشید استقلال با این هواداران با این سطح سواد و شعور و تربیت مثل تاج منحل خواهد شد
مارال
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۵
حیف کثیف که برای تیم شما بذاریم تیم شما از کثیفم کثیف تره !!
آنتی شومن واقعی اصل
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۵
داداش هوا اين روزها به حد کافي آلوده هست شما با اين سوزشت آلودگي رو بيشتر ميکني!! براي سلامتي خودت هم که شده مهارش کن! خخخخخخخخ
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۱
میری برو فقط یونانو بلژیکو روسیه نرو .
۵ ۱
مارال
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۶
باش چون تو گفتی دیگه نمیره !!
مجید10
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۸
نظر من و دزدیدی اونوقت این چرت و پرتا رو میذاری
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر