فهرست
کی‌روش - سروش؛ از دعوا تا آشتی و هم‌تیمی شدن
کی‌روش - سروش؛ از دعوا تا آشتی و هم‌تیمی شدن

کی‌روش - سروش؛ از دعوا تا آشتی و هم‌تیمی شدن

آی اسپورت – سروش رفیعی، هافبک سابق پرسپولیس که در نیم فصل نخست رقابت‌‌های لیگ برتر، ساعاتی پیش با عقد قراردادی به عضویت سپاهان درآمد و در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر با لباس طلایی‌پوشان اصفهانی به میدان خواهد رفت. یکی از نکات جالب این انتقال، هم تیمی شدن سروش با کی‌روش استنلی، مهاجم برزیلی سپاهان است که در گذشته رابطه خوبی میان آنها حاکم نبود.

در نیمه نهایی جام حذفی فصل گذشته بود که دو تیم در اصفهان به مصاف هم رفته‌ بودند که در دقایق پایانی بازی به واسطه یک برخورد درگیری میان طرفین شکل گرفت که باعث شد مهاجم برزیلی از سوی داور مسابقه اخراج شده و سپاهان با یار کمتر به بازی ادامه دهد.

این دو البته هفته پیش و در سفر کوناه سپاهان به مشهد برای برگزاری دیدار دوستانه سپاهان با شهر خودرو با یکدیگر آشتی کردند و پس از دیده‌بوسی و عذرخواهی عکس یادگاری گرفتند تا نشان دهند گذشته را به طور کامل فراموش کردند و دیگر مشکلی با هم ندارند.

 

11
11

حال در نیم فصل دوم رقابت‌ها رفیعی و استنلی هم تیمی هستند و بازیکنانی که روزی با یکدیگر دست به یقه شده بودند باید برای پیروزی سپاهان به یکدیگر کمک کنند و پاس‌های سروش می‌تواند زمینه‌‌ساز گل‌های مهاجم برزیلی باشد.

 

 

 

 

     
آی اسپورت
2020-01-14 12:58:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر