فهرست
سحر قریشی و لیلا اوتادی نباشیم!
سحر قریشی و لیلا اوتادی نباشیم!

سحر قریشی و لیلا اوتادی نباشیم!

آی‌اسپورت- دوبانوی سینمای ایران هفته قبل با مصاحبه های فوتبالی شان حسابی جنجال به پا کردند. انها صحبت هایی کردند که در جمله جمله اش اثر بی اطلاعی دیده می شد و خب در روزهایی که شبکه های اجتماعی به رسانه های بی بدیل تبدیل شده اند عده ای را به زحمت انداختند که جور بی اطلاعی حضرات را بکشند و تلاش کنند با اطلاع رسانی ، اشتباهات این دو نفر را اصلاح کنند.

سحر قریشی همین اخر هفته گفته بود که دوست ندارد به استادیوم برود واز حضور در جایی که مردها هستند منقلب می شود و موافق است که بانوان به استادیوم نروند. بلافاصله پس از انتشار حرف های خانوم قریشی عکس های حضور ایشان در استادیوم محمد بن زاید امارات باز نشر شد. او که در شهریور ماه برای دیدن بازی پرسپولیس به استادیوم رفته بود حالا از عدم علاقه به حضور در استادیوم صحبت می کرد. 

البته تناقض صحبت و رفتار ایشان مشکل اساسی نیست چه اینکه به گفته خانوم قریشی در تجربه ای که در استادیوم داشته اند منقلب شدن را تجربه کرده اند و دیگر دوست ندارند که به استادیوم بروند . اما عجیب اینجاست که پس از این احساس محرومیت بانوان از حضور در استادیوم ها را تایید می کنند و بی اطلاعی شان از حقوق اجتماعی را به نمایش می گذارند.

بازیگر استقلالی سینما که حالا چند وقت است شایعه ازدواجش با یک بازیکن فوتبال شنیده می شود در روزهایی از عدم ورود بانوان به استادیوم ها حمایت می کند که اجرا کنندگان این محدودیت هم مشکلات ساختاری را بهانه اصلی شان عنوان می دانند. یعنی اینقدر در خواست بانوان برای حضور در استادیوم ها و دیدن فوتبال ها زیاد و به حق است که مدیران فدراسیون فوتبال بارها گفته اند به خاطر مشکلات ساختاری نمی توانند از بانوان پذیرایی کنند و حاضر نشده اند به تنهایی بار محرومیت نیمی از جامعه برای حضور در استادیوم را به دوش بکشند. در این شرایط اما خانوم قریشی بدون توجه به محدودیت نه چندان پذیرفتنی اعمال شده برای نیمی از جامعه ، فکر می کند که باید سلیقه شخصی اش به بقیه حقنه شود.

به طور مثال نویسنده وقتش را به دیدن فیلم هایی  با بازیگری خانوم قریشی تلف نمی‌کند. فیلم هایی که به فیلم های گیشه معروف اند ونام هایی چون ؛ عشقولانس ، پاتوکفش من نکن ، آس و پاس ، من و شارمین ،همه چی آرومه ، آب نبات چوبی و ... دارند. فیلم هایی که بعضا باعث می شود برخی بیننده ها منقلب شوند. نوشتن و حرف زدن در مورد این مساله  لزوما اشکالی ندارد اما اینکه بگوییم اجازه ندهید خانوم قریشی فیلم بازی کنند هرچقدر هم که به نفع سینما باشد به محرومیت ایشان و مردمی که به سینما می روند منجر می شود و کاردرستی نیست. ایشان هم بد نیست وقتی که صحبت می کنند فقط از علاقه هایشان حرف بزنند و از محرومیت نیمی از جامعه به خاطر سلیقه شخصی شان حمایت نکنند.

بانوی دیگر سینما هم در موردحضور لوییز فیگو در برنامه نود اظهار نظر کرده بودند. ایشان گفته بودند که در روزهایی که کشور دچار مشکلات مالی است پرداخت 500 میلیون تومان به فیگوبرای حضور در ایران اشتباه است و نباید برای نگهداری از سگ این بازیگر در طول برنامه پول پرداخت کرد. البته که اطلاعات ایشان از بیخ و بن اشتباه بود و نه فیگو درآم 500 میلیونی از حضور در تهران داشت و هیچ سگی هم همراه با خود به تهران نیاورده بود.

اولین اشتباه خانوم اوتادی پس از انتشار اطلاعات غلط این بود که ظاهرا تصورمی کرد پول حضور این بازیکن در ایران مانند پولهایی که برای پروژه های تلویزیونی و سینمایی پرداخت می شود از بیت المال است.اوتادی که با گرفتن دستمزد از بیت المال غریبه نیست و سابقه حضوردر پروژه های تلویزیونی از جمله آرام می گیریم ، چرخ فلک ،زخم ، خون بها و ... را دارد،از هزینه شدن بیت المال برای یک خارجی ناراحت بوده. ناراحتی ای که از بیخ و بن اشتباه است و اصلا پولی از بیت المال هزینه نشده.

او که به خوبی می داند که آن پروژه هایی که تا امروز به خاطرش دستمزد دولتی و غیر دولتی دریافت کرده هیچ گاه مخاطبانی نزدیک به برنامه نود نداشته ، با یک دو دوتا چهارتای ذهنی برمختصات دانش محدودش درحوزه تبلیغات به این نتیجه می رسد که پولی که می شود به فلان بازیکن ایرانی برسد نباید به بازیکن خارجی برسد .بعد هم مشکلات را بهانه می کند و تازه اشاره هایی هم به خروج پول از ایران می کند.اشتباه استدلال لیلا اوتادی این است که فقط با قسمت دستمزد آشنایی دارد و اصلا نمی داند برنامه پر مخاطب داشتن یعنی چه که بخواهد مزیت هایش را بداند. او نمی داند که صداوسیما با حضور فیگو در یک روز غیر تعطیل موفق شده درآمدزایی فوق العاده از یک مراسمی داشته باشد که می توانست بدون قرانی درآمد برایش به پایان برسد.

یک شرکت خصوصی حاضر می شود مثلا صدمیلیون تومان پول برای آوردن فیگو به ایران هزینه کند تا در قبالش در برنامه نود نامش برده شود. هرچند 100 میلیون به یک بازیکن فوتبال خارجی پرداخت می شود اما حضور او در برنامه مردم را پای تلویزیون می نشاند چندین برابر سود به آن اپلیکیشن می رساند و صداوسیما موفق می شود با تبلیغات و تعرفه های غیر معمول درامد خوبی داشته باشد.

کالاهای ایرانی هم می توانند با تبلیغ خود در ساعت پر بیننده به فروش بیشتر برسند و کارشان رونق بیشتر داشته باشد.یعنی در روزی که 100 میلیون از ایران خارج می شود هم کارخانه های تبلیغ کننده شرایط بهتری پیدا می کنند و می توانند عمر بیشتری داشته باشند و کارگرانشان روزهای بیشتری کار کنند و درآمد داشته باشند. هم اپلیکیشن ایرانی و کارکنان ایرانی اش به سود می رسند و هم صداوسیما می تواند بودجه ساختن سریال های پر بیننده و البته بدون بیننده اش را فراهم کند.

سریال هایی که دو روز دیگر امثال خانوم اوتادی در آن بازی می کنند و به درآمد می رسند. چون همان طور که می دانید نیمی از درآمد صداوسیما به صورت مستقیم از جیب مردم پرداخت می شود و نیم دیگرش باید توسط جذب آگهی به دست بیاید.اطلاعاتی که اگر خانوم اوتادی داشت حتما این طوردر مورد حضور فیگو صحبت نمی‌کند.

البته یکی از مشکلات اساسی این روزها همین است که شبکه های اجتماعی امکان رسانه شدن را برای افراد مختلف با دانش کم و زیاد فراهم کرده اند اما خانوم اوتادی وخانوم قریشی حتما این دفعه تجربه کرده اند که بی اطلاع صحبت کردن چه تاثیری برنگاه مردم به هنرمند و محبوبیتش می گذارد و البته ما هم درس عبرت مان می شود که مثل سحر قریشی و لیلا اوتادی نباشیم.

عصر ایران

۵۳ ۳۳  
آی اسپورت
2017-12-10 18:01:00
نظر دهید

۳۳ نظر
احسان
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۷
خود خانم ها ،اینقد که یه قشر خاصی دارن برای ورزشگاه رفتن بانوان داد و هوار میکنن ،راجب این مساله حرف نمیزنن !
ولی کوتاه میگم ...امیدوارم هیچوقت اجازه ورزشگاه رفتن صادر نشه چون ما هنوز اون فرهنگ رو نداریم.بله هم من هم تمام شما که میخونید..متاسفانه نمودش توی کامنت گذاشتن هامون مشخصه

و اینکه فکر نمیکردم صحبت خانوم قریشی که به زعم شما کسی پای فیلمهاشون نمیشینه تا این اندازه باعث گداختگی و عصبیت بشه !
واقعا عجیبه!
کمی هم انصاف بدید و اینکه مشکلات مملکت ما ورزشگاه رفتن خانوما نیست.همین الان برف مناطق غربی رو زده و ماها بجای اینکه کمکی باشیم برای زلزله زده هامون داریم راجب این بحث های بی ارزش صحبت میکنیم..
:)
Samira
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۷
مشکلات خانومها ایران اینه که همگی شهروند درجه دومند فقط به خاطر اینکه نرهای جامعه مثل تو خواستن اونا شهروند درجه دوم باشن ؛ این امیدت هم با سایر آرزوهات به گور میبری که زنها نرن استادیوم
Samira
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۷
مشکلات خانومها ایران اینه که همگی شهروند درجه دومند فقط به خاطر اینکه نرهای جامعه مثل تو خواستن اونا شهروند درجه دوم باشن ؛ این امیدت هم با سایر آرزوهات به گور میبری که زنها نرن استادیوم
تورک اوغلی
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۹
من را همه میشناسند و معتقدم کشور ما با شما فرق داره
اما این سحر قریشی با شجاعت تز فکری من در مورد دختران را اعتراف کرده
اینکه دختر جماعت کنار مرد نا محرم قرار بگیره منقلب میشه به اعتراف ساده تر تحریک میشه
برای همین نباید دختران در محل های مختلط با مردا مثل دانشگاه یا پاساژ ها یا شرکتا قرار بگیرند
چون به صورت غریزی تحریک میشند و به صورت غریزی میخواند جنس مرد را جذب خودشون کنند و فساد در جامعه بوجود میاد
جای زن در خانه و خانوادست
پاشو بدون مرد بیرون بزاره همین بساطه
حالا شما فارسی زبان ها بیاید ادای روشنفکری در بیارید
ولی لطفا این فرهنگ ولنگاری را در شهرای خودتون نگه دارید و به شهرای ما صادر نکنید
۳
ویلی
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
نمیدونم برادران ارزشی چرا هر وقت صحبت از برابری حقوق زن و مرد یا برگزاری کنسرت موسیقی و کلا آزادی هنر و اندیشه میشه
یادشون میفته این مملکت چیزای واجبتر مثل فقر و بیکاری و گرانی داره!!!خب یعنی تو این 40 سال که زنا استادیوم نرفتند مشکل فقر و بیکاری گرانی برف در مناطق زلزله زده حل شده؟؟؟؟
احسان
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۹
به samira خانوم
امیدوارم هیچوقت اینجور کسی نفرینتون نکنه
در ضمن نفرین نا حق هم برمیگرده به خود شخص
و از این همه ادب و تربیتتون متشکرم
خانم ها در ایران بسیاری از مقام ها و جایگاه ها رو تصاحب کردن و هیچوقت شهروند درجه ۲ نبودن.
شما معنی شهروند درجه ۲ رو نمیدونید و فقط یه سری حرفای که شنیدید رو دارید تکرار میکنید.
بعنوان کسی که دکترای جامعه شناسی داره خواهش میکنم تشریف ببرید و معنی شهروند درجه ۲ و مشکلات سیاه پوستان امریکا رو در قرن معاصر بخونید تا متوجه بشید
امیدوارم بیشتر از عصبانیت و سیلی زدن به کیبورد ، فکر مون رو به کار بندازیم.
موفق باشید خانوم هم وطن.
۲
خریبین اسطوره کیسه کشا
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۳۰
کور خوندید، پاتون رو تو ورزشگاه مردانه بذارید ورزشگاه رو به آتش می کشیم.
اشکان
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۳
عزیزم از خودت مایه بذار فقط
تو از کجا می دونی من فرهنگ ندارم؟
چون خودت بی فرهنگی فکر می کنی همه مثل خودتن
ولی داری اشتباه میزنی داداش!
من مرد با فرهنگ قول میدم اگه حضور زنان در استادیم آزاد شد هرگز فحش ندم به ناموس مردم مثل ناموس خودم نگاه کنم.
Fem
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۳
سمیرا اقا مشکل شما حسادت به این بانوان زیبا و هنرمند هست و اگر به تو اجازه بدن بهشون نزدیک بشی شروع می کنی به لیسیدن کفش این بانوان تا اجازه بدن باهاشون سلفی بگیری.
۲
AVA-86
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۳
جناب احسان بنده و چند خانم دیگه هروقت در مورد حضور زنان در ورزشگاه حرف زدیم مورد تمسخرو توهین خیلی از دوستان متحجر قرار گرفتیم. . دوم گفتن اینکه ورزشگاه رفتن خانوما مشکل مملکت نیست یک تاکتیک نخ نما شده دوستان ارزشی هست برای اینکه نشون بدن اصولا مسائله مربوط به زنان اهمیتی نداره چرا که همیشه مملکت در برهه حساس کنونی قرار داره! و البته معلوم نیست در سال 2017 میلادی بالاخره کی زنان این مملکت مثل بقیه زنان افغانی سوری عراقی و خیلی کشورهای دنیا به یک حق ساده خودشون دست پیدا می کنن
۹
مارال
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۳
تورک اغولی فک کنم اگه پدر یا برادرم مثل تو بودن تا حالا میلیون بار خودکشی کرده بودم .
به خریبین :
تو بهتر بری خودتو درست کنی ، فرهنگتو ، شعورتو، فکرتو ، شعور هم آرزوست.
به اشکان :
دمت گرم ، بیگ لایک .
شاهین
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۵
آقا سحر قریشی رفته تو یه برنامه اینترنتی تو سایت آپارات یه چیزی گفته حالا دو حالت داره : یا سکولار ها انقد بیکار و الاف هستن که مصاحبه هاشو مو به مو دنبال میکنن یا اینکه انقدر بی هویت هستن که منتظر میمونن کانال های تلگرامی یه کلیپ پخش کنن و به اعتراضاتشون جهت بدن , یا مثلا همیشه میگن بابا کی تلوزیون ایران میبینه ولی هر روز داخل توئیتر برنامه های یامین پور را نقد میکنن
مارال
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۳
این اومده ی حرف زده انگار همه منتظر بودن ببینن این اجازه ورود میده یا نه ؟! آخه کی به حرفای این گوش میده ؟! تازه الانم خبری نیست نویسنده ها همه زدن تو این فاز .
۸
احسان
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۲
واقعا هم آدم متعجب میشه ازین همه تناقض نویسندگان همین سایت...
اگه ایشون حرفشون ارزش نداره و بیننده ندارن خوب دلیلی برای این پست های رگباری هر روزه سایت و نقد کردن خانوم قریشی نیست
موافقم باهاتون.این دوستان کلا معلوم نیست جهتگیریشون و حرفشون چیه
اخرین نظر برای آی اسپورت...
۲
***
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۳۳
به شاهین
داداچ ترشی نخوری با این سوادت یه چیزی میشی.مثلا تو هم از حالا مثل برانکو بهت.میگیم پرفسور شاهین.والا کی به کیه
۲
مهدی
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۵۱
همون یا اول درسته عزیز جان
از اونجایی که روشنفکر شدن تو ایران اساسن نیاز به مطالعه و تحقیق و پیگیری و این چیزا نداره این عزیزان مثلن روشنفکر هر وقت برن تو شبکه های اجتماعی و ببینن کانالها و پیجهاشون یه چیزی زده اینام بر حسب عادت و بدون حتی چک کردن موضوع شروع به تکرار طوطی وار میکنن

بعد یهو میبینی همون آدمی که میشناسیس و میدونی که مخالف کار کردن خانومشه یا همونی که میگه زن فقط باید قرمه سبزی بپزه و بچه بزرگ کنه حالا پست گزاشته در حمایت از حق ورزشگاه رفتن زنان
۱
مارال
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۷
به *** :
والا کی به کیه ما هام به تو میگیم شوفر چطوره راضی هستی ؟! خب هر کسی نظری داره خب الان تو دوس داشتی این لحنو؟ بهتره به جای این چرت و پرتا همدیگر و متقائد کنیم با دلیل و منطق .
۶
&
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۹
امثال سحر قریشی و ازاده نامداری خارج از ایران منقلب و دگرگون نمیشن فقط داخل ایران منقلب میشن
علی
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۲
نویسنده!! عزیز، املاء خانم صحیح است نه خانوم
۳
پیام
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۷
شاید سحر قریشی نتونسته منظورشو درست برسونه یا هر چی دیگه،ولی به نظر من مشکل ما مشکل نداشتن فرهنگ علی رغم ادعای تمدنه،که یه بخش اعظمشم به وجود نظام برمیگرده،رفتن خانوما به استادیوم مشکلی نداره،و زن باید عین مرد حق و حقوق داشته باشه،ولی فرهنگ مردم ما بخصوص در استادیوم جالب نیس و حداقل باید با یه زیرساختایی بهبود پیدا کنه،شاید فراهم کردن جایگاه ویژه برای خانواده ها در اول کار گزینه خوبی باشه
۲ ۱
ویلی
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۵۷
شاید فضای ورزشگاهها بطور عمد و از طریق سفارش به لیدرها الوده و مفتضح نگه داشته میشه تا بگن بله ببینید وضعیت اینطوریه بستر فراهم نیست!
تورک اوغلی
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۰
هیچکس صداقت و شجاعت من را در بیان اعتقاداتش در این سایت نداره
من که شدیدا از تماشای جفتشون به خصوص عشوه هاشون و به خصوص مانتو های تنگی که برخی عمل های پروتزیشونو برجسته تر نمایش میده هم منقلب میشم هم نمیدونم چرا باز بعد از مدتی آرامش تا یه یه هفته ای بازم هر روز منقلب میشم
ولی مثل خانم سحر قریشی بخیل نیستم
و همچنان اصرار دارم که ایشون را تا جوان هستند روی صحنه ببینم و هیچ مردی را هم بابت این انقلاب!های درونی از تماشای ایشون محکوم نمیکنم
۲
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۱۹
عزیزم این شرایطی که تو داری واقعا حاده . همشم به خاطر دیدن بیش از اندازه فیلم های پ و ر ن و هست و عدم دستیابیت به جنس مخالف و ناچارا سرکوب امیال جنسیت و روی آوردن به خود ارضایی . کاریتم نمیشه کرد . مثل تو به وفور ریخته تو مملکت . امثال تو دقیقا بزرگوارانی هستن که به بچه های ۶ ساله تجاوز کردنو بعد از فکر گناهش کشتنشون ! فقط میشه دعا کرد که نه فقط تو که به کل این مملکت شفا پیدا کنن.
۷
خخخخ
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۲۸
خخخخ
ali
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۱
ما باز اینو دیدیم منقلب شدیم.
اخه چرا ممنوع الفعالیت نمیشه؟ من به عنوان یه مرد ایشینو میبینم منقلب میشم لطفا هرچه سریعتر از بازی در فیلم منع بشه و تمام فیلماش از بازار جمع بشه.
۲
مهدی
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۵
دوتاشون استقلالین و جزء بهترین بازیگران ایرانن خداییش طرفدارا استقلال رو با طرفدارا پرسپولیس مقایسه کنید اختلافشون زمین تا آسمونه، کی روش راست می گفت قشر روشنفکر طرفدار استقلالن ولی قشر کارگر طرفدار پرسپولیس.
۳ ۳
00
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۳
حالت خوبه یا داری شوخی میکنی؟؟؟الان این دوتا روشنفکر هستن؟؟؟؟؟دوتا زن معلوم الحال بی مغز که خودشون خارج از ایران غلطاشون رو میکنن واسه خانم های داخل ایران فتوا میدن و منقلب میشن. این دوتا نمونه دوهوادار بی مغز استقلالی هستن دقیقا مثل تو که. اصلا نمیدونی روشنفکر یعنی چی
۶
به خریبین مفتخرند
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۵
اتفاقا مایه افتخار ماست که این دو خانم به اصطلاح هنرمند پرسپولیسی نیستند در ضمن هنرمندان واقعی و محبوب کشور اغلب پرسپولیسی هستند پیمان و محراب قاسم خانی و امین حیایی و محسن یگانه و مازیار فلاحی و مهران غفوریان و گلزار و..........
۴
احمد
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۴۱
خیلی سطحی نگریه که بحث رنگی بودن اینا رو مطرح کنیم!!.... لطفا کمی ژرف نگر تر باشیم
۲
ميلاد
يكشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۷
"احمق بودن عمريست و بدون هيچ اميدي"اورتگا اوست. البته حيف كلمه دانش نيست در كنار اين موجودات؟
۲
موراتا
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۰۸:۴۲
کلیت حرف نویسنده درسته ولی ایشون که اینقدر تاکید بر کسب اطلاعات قبل از نظر دادن داره نمیدونه اتفاقا فیگو صد هزار یورو معادل پانصد میلیون تومان از اون یک شب درآمد داشته
علی
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۳۶
نمیدونم خود شما چقدر اطلاعات فوتبالی داری و چقدر استادیوم رفتی . یا اینکه چقدر اطلاعات سینمایی داری ک فیلمم نقد میکنی . اما شما استادیوم امارات رو با استادیوم ایران مقایسه میکنی ؟ والا ما یه سری آدم تو ورزشگاه ها می بینیم ک خودمونم احساس امنیت نداریم چه برسه به بانوان . پس این حرف ک ایشون گفته در کنار تعداد زیادی مرد احساس امنیت ندارن اصلا غیر منطقی نیست . بعدشم نظر شخصی ایشون واسه شما اینقدر مهم بوده ک مبادرت ب نوشتن همچین متن طولانی کردین ؟ مگه شما زندگیتون براساس نظرات ایشون هست ک اینقدر مهم شده براتون. همین الان ورود بانوان به استادیوم آزاد بشه شما خواهر مادرتو بازی دربی می بری ورزشگاه ؟
جالبه کسایی ک دم از عدم آزادی بانوان میزنن طاقت این رو ندارن ک یک بانو نظری مخالف باهاشون داشته باشه
علی مهرابی
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۶
اشتباه شما اما اینجاست که نمیدانید آن «شرکت خصوصی» همیچین هم خصوصی نیست و مدیران دولتی آن را میگردانند. اشتباه دیگرتان هم این است که نمیدانید «برنامه 90 ویژه قرعه کشی جام جهانی» که ایران هم در آن حضور دارد، با فیگو یا بدون آن مخاطب میلیونی خواهد داشت. اشتباه بعدیتان این است که فکر میکنید اگر اینجا از کار عادل فردوسی‌پور حمایت کنید، ممکن است چند ثانیه شما را روی خط برنامه اش بیاورد. فهرست اشتباهاتتان بیشتر است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر