فهرست
مصدومیت بیرانوند یا تصمیم فنی کالدرون؟
مصدومیت بیرانوند یا تصمیم فنی کالدرون؟

مصدومیت بیرانوند یا تصمیم فنی کالدرون؟

آی اسپورت – شب گذشته به یکباره خبری منتشر شد مبنی بر اینکه علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش باشگاه پرسپولیس با مصدومیتی از ناحیه کشاله ران رو‌به‌رو شده و در بازی این تیم مقابل سایپا حضور نخواهد داشت.

با توجه به زمانی که خبر مصدومیت بیرانوند منتشر شد و شرایطی که او در تمرینات پرسپولیس داشته، به نظر نمی‌رسد دلیل غیبتش در بازی امروز مشکل مصدومیت باشد. بیرانوند این فصل افت کرده و در چند بازی پرسپولیس گل‌های بدی خورده است. از طرفی رادوشوویچ هم در سه دیداری که این فصل در لیگ برتر برای پرسپولیسی‌ها به میدان رفته، عملکرد قابل قبولی داشته و برای پرسپولیسی‌ها کلین‌شیت کرده است. 

گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیسی‌ها در تمرین آخر این تیم با توجه به عملکرد این دو دروازه‌بان در تمرینات و بازی‌هایی که به میدان رفته‌اند، تصمیم می‌گیرد رادو برای یکی، دو بازی آینده پرسپولیس دروازه‌بان اصلی این تیم باشد. بیرانوند هم که از این تصمیم کالدرون مطلع می‌شود تصمیم می‌گیرد به خاطر اینکه حاشیه‌ای برای پرسپولیسی‌ها پیش نیاید با گفتن خبر مصدومیتش، فشارهای احتمالی را از روی کادر فنی پرسپولیس کم کند.

رادوشوویچ که در بازی با سایپا برای چهارمین بار در لیگ نوزدهم به میدان می‌رود، عملکرد قابل قبولی در پرسپولیس داشته. سرخپوشان پایتخت در 10 بازی آخری که رادو به عنوان دروازه‌بان برای آن‌ها به میدان رفته، 8 بازی خود را با برتری پشت سر گذاشته‌اند که آماری خوب برای پرسپولیسی‌ها است.

 

90tv 

۵    
آی اسپورت
2019-12-14 12:46:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر