فهرست
شاکی پرسپولیس؛ از ۱۰۲هزار دلار فقط ۱۸هزارتا گرفته‌ام
شاکی پرسپولیس؛ از ۱۰۲هزار دلار فقط ۱۸هزارتا گرفته‌ام

شاکی پرسپولیس؛ از ۱۰۲هزار دلار فقط ۱۸هزارتا گرفته‌ام

آی اسپورت – فرناندو گابریل هافبک برزیلی پیشین پرسپولیس که در این تیم چهره محبوبی بود از طلب‌اش گفته است. گابریل برزیلی در مورد شکایتش از پرسپولیس و اینکه فیفا اعلام کرده اگر تا 30 روز آینده طلبش پرداخت نشود، 6 امتیاز از پرسپولیس کم خواهد شد، گفته: «روز گذشته وکیلم نامه‌ای از فیفا دریافت کرد که در آن نامه اعلام شده بود اگر پرسپولیس پولم را تا 30 روز آینده ندهد با جریمه کسر امتیاز روبرو می‌شود. پرسپولیس 2 سال پول من را نداد، وقتی دیدم هیچ اقدامی صورت نمی‌گیرد مجبور شدم شکایت کنم. امیدوارم این پول هرچه سریعتر پرداخت شود چون می‌دانم پرسپولیس باشگاه بزرگی است و کسر امتیاز از این تیم برای هوادارانش بد است.»

 هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه برخی از مسئولان این باشگاه مدعی هستند طلب او را پرداخت کرده‌اند، گفت: «اگر پول می‌دادند چرا باید شکایت می‌کردم، من 102 هزار دلار از پرسپولیس پول می‌خواهم که فقط 18 هزار دلار به من داده‌اند. هرکسی هم که مدعی است من بیشتر پول گرفتم دروغگوی بزرگی است. در این مدت 2 نفر در ایران خیلی به من دروغ گفتند، یکی از مدیران باشگاه و یکی از ایجنت‌ها. من فقط 18 هزار دلار دریافتی داشته‌ام. من با مدیر روابط بین‌الملل باشگاه تماس گرفتم و از او خواستم در مورد طلبم با مدیر جدید صحبت کند. پرسپولیسی‌ها اگر طلب من را ندهند با مشکل بزرگی روبرو می‌شوند به خصوص الان که مدعی قهرمانی هستند.»

 

 

۱۲۷ ۶  
آی اسپورت
2017-12-21 10:44:00
نظر دهید

۶ نظر
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۲
بازم طاهری پول هدایتی رو زده به جیب. خخخخخخ
ویلی
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۰
طبق منطق و استدلال امت قهرمان پرورمون گابریل از موفقیتهای اخیر تیم سوخته وگرنه چرا الان شکایتشو رسانه ای کرده؟ اگه راست میگه چرا بابت عدم پرداخت حق پخش و عدم دعوت شجاعی تابحال حرفی نزده؟!! خوشبختانه اعضای تیم و بازیکنای خوش غیرتم سوراخ دعا رو پیدا کردن اگه هفته بعد نتیجه نگیرن میگن بابت خبر شکایت گابریل روحیمونو باختیم پاهامون سست شد!!
مارال
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۴
گرشاسبی نباید بذاره برانکو با غرورش و دلال بازیش تیشه به ریشه این تیم بزنه . سایت پژمان راهبر نوشته گابریل به علت مشکلات اخلاقی و انضباطی توسط برانکو رد شد . یک نفر بیاد بگه این بازیکن به این خوبی چه موقع مشکل انضباطی داشته که هیچ کس جز جناب راهبر نفهمیده ؟ چه وقت و کجا صداش رو برای برانکو یا مدیرعامل بلند کرده ؟
موراتا
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۹
برانکو به هر علتی صلاح دیده گابریل رو کنار بگذاره اینکه بعدش پولشو دادن یا نه دیگه چه ربطی به برانکو داره
۱
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۱
یعنی
هر کی از کنار درباشگاههای ایرانی عبور کرده یه شکایت از ما تو فیفا برده
۳
امیر
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
ماله کشان طاهری کجایید کجایید؟ بیایید بیایید!!!! :)))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر