فهرست
عصبانیت پرسپولیسی‌ها: شاید 6 را پیامک نکردند؟
عصبانیت پرسپولیسی‌ها: شاید 6 را پیامک نکردند؟

عصبانیت پرسپولیسی‌ها: شاید 6 را پیامک نکردند؟

آی اسپورت - پرسپولیس بعد از پیروزی ارزشمند مقابل تراکتورسازی علاوه بر این‌که رقیب اصلی خود را از میدان به در کرد، گام بلندی هم به سمت قهرمانی برداشت. پرسپولیس این روزها در یکی از بهترین دوره‌های خود در ١٠‌ سال اخیر قرار دارد و چیزی برای قهرمانی کم ندارد مگر این‌که مشکلات مالی آرامش ستاره‌های این تیم را بر هم بزند.

جلسه چند بازیکن باتجربه تیم

بازیکنان پرسپولیس مدتی است از این باشگاه دریافتی نداشتند و با وجود اینکه این موضوع را چندین بار به اطلاع مدیران تیم رسانده بودند انتظار داشتند پس از نتایج خوب چند وقت اخیر قسمت دیگری از مطالباتشان را دریافت کنند. پرسپولیسی‌ها تا امروز ۴۰ درصد از مطالبات خود را از این باشگاه دریافت کردند. دریافتی آنها از بازیکنان بسیاری از تیم‌های لیگ برتری بالاتر بوده اما آنها را راضی نکرده است. آنطور که شنیدیم روز دوشنبه بازیکنان با تجربه تیم مانند محسن مسلمان، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، حسین ماهینی، سید جلال حسینی، مهدی طارمی، رامین رضاییان و... تصمیم گرفتند که روز گذشته در تمرین حاضر نشوند. در حالی که یکی از آنها گفته بود: «از همین حالا همه تیم‌ها می‌دانند پرسپولیس در پایان فصل قهرمان می‌شود. این موضوع شایستگی و تلاش بازیکنان پرسپولیس را نشان می‌دهد. حق ما این است دریافتی‌های خود را سر وقت دریافت کنیم.»

قرمزها دست به دامن برانکو شدند

اکثر کارشناسان فوتبال اعتقاد دارند پرسپولیس فعلی می‌تواند چند هفته زودتر قهرمانی خود را در لیگ برتر قطعی کند. تضعیف تراکتور و فاصله زیاد با استقلال، پرسپولیس را تبدیل به تنها مدعی قدرتمند لیگ کرده است. بعد از برد باارزش مقابل تراکتور این‌طور به نظر می‌رسید که پرسپولیس اوضاع بسیار آرامی دارد اما اتفاقی که در تمرین دیروز این تیم رخ افتاد، نشان داد اوضاع مالی پرسپولیس هم دست کمی از بقیه تیم‌های لیگ برتری ندارد. در این میان چند بازیکن ایده اعتصاب را مطرح کردند که با مخالفت روبرو شد در نهایت چند تن از بازیکنان پرسپولیس در ابتدای تمرین دیروز به سراغ برانکو ایوانکوویچ رفتند تا درباره شرایط مالی باشگاه با او صحبت کنند. آنها از بی‌توجهی مسئولان به مطالبات مالی بازیکنان ناراضی بودند و برانکو هم به بازیکنان اجازه داد به باشگاه بروند.

تکذیب عجیب پرسپولیس

دیروز سایت‌های خبری درحالی از تحریم تمرین توسط سرخپوشان خبر دادند که فقط ٤ روز تا دربی پایتخت باقی مانده است. باشگاه پرسپولیس دیروز خیلی عجولانه تصمیم گرفت این موضوع را تکذیب کند اما راه به جایی نبرد. اگرچه قطعا منطقی به نظر نمی‌رسد که بازیکنان پرسپولیس در شرایطی که مدعی قهرمانی هستند و می‌خواهند در دربی هم پیروز شوند تمرین را تحریم کنند و تیم را به حاشیه ببرند اما نارضایتی آنها از اسپانسر و پرداخت نشدن مطالبات آنها را به خیابان سئول کشاند.

گله از اسپانسر

سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا، مهدی طارمی، محسن مسلمان و رامین رضاییان بازیکنانی بودند که به نمایندگی از بقیه به باشگاه رفتند تا با طاهری دیدار کنند. آنها موفق شدند مدیرعامل پرسپولیس را ببینند و از او خواستند هرچه زودتر فکری به حال مطالبات بازیکنان کند. دیروز خبرنگاران و عکاسان زیادی با اطلاع از جلسه بازیکنان با طاهری به باشگاه پرسپولیس رفتند اما مدیران باشگاه پرسپولیس که از انتشار خبر این جلسه ناراحت بودند، خبرنگاران و عکاسان را از باشگاه بیرون کردند تا جزییات این جلسه به بیرون درز پیدا نکند که البته موفق نشدند.

در این جلسه بازیکنان معتقد بودند که آنها علاوه بر فوتبال بازی کردن و کسب نتایج خوب تبدیل به تابلوهای تبلیغاتی برای اسپانسر هم شده‌اند و آن را تبلیغ می‌کنند اما اسپانسر به آنها پولی نمی‌دهد. در این بین محمدعلی ترکاشوند، معاون اقتصادی باشگاه به بازیکنان پیشنهاد عجیبی داد. او گفت: «شما باید نتایج خوبی بگیرید تا هواداران عدد ٦ را به سامانه هواداری بفرستند که ما پول بگیریم.» این موضوع اعتراض بازیکنان را در پی داشت. آنها گفتند: «ما زن و بچه داریم و آمدیم کسی عدد ٦ را به سامانه هواداری نفرستاد تکلیف ما و زن و بچه‌مان چه می‌شود؟ شاید هواداران نخواستند این عدد را به سامانه هواداری بفرستند. آن‌وقت تکلیف ما چیست؟» عجیب است که باشگاه پرسپولیس با وجود نتایج خوبی که این تیم گرفته پرداخت مطالبات بازیکنان را با شرط و شروط همراه می‌کند و آرامش و تمرکز را از آنها در آستانه دربی می‌گیرد.

 

۸ ۹  
آی اسپورت
2017-02-08 11:50:00
نظر دهید

۹ نظر
یوسف
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۵
فک کنم آخرین قهرمان لیگ حرفه ای ایران پرسپولیس بشه! این چه وضع لیگ برگزار کردنه آخه!؟ چرا یه میلیارد میبندین و نصفشم نمیدین!؟ خب یه دفعه همون پونصد رو ببندین! این همه بمب الکی که بعدا گندش درمیاد! بازیکنای ایرانیم بلد نیستن حقشونو از تیمای بدهکار بگیرن و الا الان لیگ با یکی دو تا تیم داشت برگزار می‌شد!
۵
رضا
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۵۳
دروغه، حسین ماهینی که کاپیتان تیمه این خبرو تکذیب کرده دیروز بعد شما هنوز دارین این خبر رو کار میکنین
محسن
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۵۸
لطفا شما کاسه داغ تر از آش نشوید و از کلمات عجیب و ... استفاده نکنید. آرامش و تمرکز هم از تیم گرفته نشده است . هرکسی باید به وظایف خود عمل کند. باشگاه تا به الان خوب کارکده و از این به بعد هم به وظایفش عمل می کند.
جابر
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۳
شما خودتون میگین خبرنگارارو از ساختمان بیرون کردن . اونوقت چطور از صحبتای بین بازیکنا و ترکاشوند سر درآوردین؟ ترکاشنوند اینو گفته و بازیکنا اونو گفتن. علم غیب دارین؟ خواهشا حاشیه سازی و تمام کنین. حناتون دیگه رنگی نداره. چیزی واسه گفتن و ضربه زدن ندارین به این بازی کثیف رو آوردین. خودتون میگین بیشتر از تیم های دیگه دریافتی داشتن. اونوقت چرا باید اعتصاب بکنن؟ یه کمی منطق داشته باشین خواهشا
شاهین
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۴۰
اگر تا دیروز مشکوک بودم که آی اسپورت قصد تخریب جو اینروزهای پرسپولیس رو داره اکنون یقین دارم شما با ظرافت خاصی جهت تخریب پرسپولیس رو دارید هوادرهای پرسپولیس مراقب باشید
شاهین
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۴۳
اگر تا دیروز مشکوک بودم که آی اسپورت قصد تخریب جو اینروزهای پرسپولیس رو داره اکنون یقین دارم شما با ظرافت خاصی جهت تخریب پرسپولیس رو دارید هوادرهای پرسپولیس مراقب باشید
۵
مصطفی
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۳
یه سوال از سردبیر این سایت دارم. اگه پرسپولیس دچار بحران بشه شما بیننده و در نتیجه در آمد بیشتری دارید یا اگه تو اوج باشه و خوب نتیجه بگیره؟ من واقعا دلیل این دست و پا زدنتون رو برای این که یه چیزی پیدا کنید و تبدیل به بحران کنید نمی فهمم.
۵
مصطفی
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۳
یه سوال از سردبیر این سایت دارم. اگه پرسپولیس دچار بحران بشه شما بیننده و در نتیجه در آمد بیشتری دارید یا اگه تو اوج باشه و خوب نتیجه بگیره؟ من واقعا دلیل این دست و پا زدنتون رو برای این که یه چیزی پیدا کنید و تبدیل به بحران کنید نمی فهمم.
۴
مصی
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۱۰
تواین فصل که من مسائل لیگمونو بادقت بیشتری بررسی کردم به یه نتیجه رسیدم که ریشه اصلی مشکلات فوتبال ما همین به اصطلاح خبرنگاران ورزشی هستن همین خبرو بخونید اولش گفته شده باشگاه همه خبرنگارو بیرون کرده بعد به تخیلی ترین شکل ممکن داستان گفتگو بازیکنا باترکاشوند رو نوشتن احتمالا راوی از اجنه محترم بوده
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر