فهرست
ناامیدی از کی‌روش؛ سپاهان به دنبال اوساگوانا
ناامیدی از کی‌روش؛ سپاهان به دنبال اوساگوانا

ناامیدی از کی‌روش؛ سپاهان به دنبال اوساگوانا

آی اسپورت - در حالی که کی‌روش استنلی یکی از مهاجمان تأثیرگذار سپاهان در فصل گذشته ظاهراً قصد بازگشت به این تیم را ندارد، مسؤولان این باشگاه به دنبال جذب اوساگونا مهاجم خارجی فصل گذشته ذوب‌آهن است. این در حالی است که برخی از فعالان نقل و انتقالات فوتبال ایران مدعی شده‌اند که باشگاه سپاهان حتی برای جذب این مهاجم رقمی در حدود 500 هزار دلار (با دلار 13 هزار تومانی رقمی در حدود شش و نیم میلیارد تومان می‌شود)، به این مهاجم داده است.  به این ترتیب کار ذوب‌آهن برای حفظ اوساگونا سخت خواهد شد.

این مهاجم فصل گذشته گل‌های حساسی را برای ذوب‌آهن به ویژه در لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رساند. پیش از ین هم امیر قلعه‌نویی در صحبت‌هایش اعلام کرده بود نیم‌نگاهی به جذب اوساگونا دارد. البته باید دید باشگاه سپاهان واقعا می خواهد با چنین پولی این بازیکن را جذب کند یا برخی فعالان نقل و انتقالاتی برای خراب کردن این پیشنهاد چنین شایعه ای را راه انداخته‌اند.

۱ ۲  
آی اسپورت
2019-06-24 20:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Milad6&4
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸، ۲۲:۱۱
بنده خدا سپاهان اصلا بودجه نداره بازیکن بخره،پارسال از نظر هزینه تیم پنجم بودن امسال فکر کنم تیم بیستم باشن،اگه دارید پول بذارید وسط دو تا بازیکن براشون بخریم!!!! لیگ که شروع شه آقای روباه مکار با مظلوم نمایی بازم میگه ما هزینه ای نکردیم
فوتبال
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸، ۲۲:۲۹
بیچاره کارگران کارخونه برای ماهی 1.5 تا 2 میلیون چطور باید کارکنند و 6.5 میلیارد!!! فقط یک فقره پرداختی است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر