فهرست
چهره روز: دومين هجوم رامين
چهره روز: دومين هجوم رامين

چهره روز: دومين هجوم رامين

آی اسپورت- ليگ شانزدهم براي رامين رضاييان، به پيچ و تاب‌هاي پرشماري پيوند خورده است. در آغاز اين فصل ليگ، او در اردوي ريزه‌اسپور تركيه حضور داشت و با تانك‌هاي به جا مانده از كودتاي نافرجام اين كشور سلفي مي‌گرفت. كمي بعد، موعد پشيماني اين ستاره از راه رسيد و او با اما و اگرهاي زيادي به تركيب تيم برانكو برگشت. سرمربي قرمزها هرگز رضايت‌اش از بازگشت رامين را رسانه‌اي نكرد و همواره تاكيد داشت كه اين تصميم از سوي مديران باشگاه اتخاذ شده است. ايوانكوويچ كه به نظر هنوز از ناز و تنعم تابستاني رامين گلايه داشت، تا چند هفته حاضر به استفاده از اين بازيكن نشد اما سرانجام او را در بين شاگردان‌اش پذيرفت.

نمايش رامين در اولين فرصت‌ها، جهت همه كينه‌ها را از اين بازيكن دور كرد. پاس گل مهندسي‌شده او در نبرد با نفت آبادان، سانتر درخشان‌اش در نبرد با ماشين‌سازي و گل تماشايي‌اش او در نبرد با سياه‌جامگان، اين تصور را به وجود آورد كه مدافع-هافبك شماره 27 ديگر از تركيب پرسپوليس تكان نخواهد خورد. ماجراهاي اردوي عجيب تيم ملي در دوبي و البته مصدوميت اما، دوباره گره ديگري در كار رامين و پرسپوليس انداختند. رضاييان بازي با سايپا را از دست داد و از فهرست بازي با فولاد هم خط خورد و در هر دو مسابقه، پرسپوليس هم به برتري رسيد و هم دروازه‌اش را بسته نگه داشت.

حسين ماهيني و صادق محرمي، در اين دو ديدار  در پست دفاع راست خوش درخشيدند تا شرايط براي بازگشت رامين دشوارتر شود. مدافع ملي‌پوش پرسپوليس حالا بايد براي دومين بار، خودش را به تركيب تيم تحميل كند. او در فهرست 19 نفره برانكو براي ديدار با گسترش فولاد قرار دارد اما جايي در تركيب ثابت را ندارد. رامين يك بار مسير سخت جلب اعتماد برانكو را طي كرده و حالا با انگيزه زيادي، در انتظار فرصت دوم است. فرصتي كه شايد اين بار ديگر، جلوي طردشدن او از فهرست‌هاي 11 نفره هر مسابقه را بگيرد.

۱    
آی اسپورت
2017-01-23 15:34:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر