فهرست
کنفرانس سیتی-سوانزی: در کورس
کنفرانس سیتی-سوانزی: در کورس

کنفرانس سیتی-سوانزی: در کورس

آی‌اسپورت- گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی بعد از پیروزی 2-1 برابر سوانزی در نشست خبری بعد از بازی حاضر شد.

سه امتیاز خانگی: نزدیک بود پیروز نشویم اما فکر می‌کنم در مجموع 90 دقیقه شایسته پیروزی بودیم. فاصله عملکرد تیم در نیمه اول و دوم خیلی زیاد بود. به یاد بازی با میدلزبورو افتادم که پیروزی را در دقیقه آخر از دست دادیم اما در آخرین لحظه شانس آوردیم. در مجموع خوب بودیم اما سوانزی واقعا عالی بود. آن‌ها در نیمه دوم اجازه ندادند پرس کنیم. نمایش تیم در کل خوب بود و از نتیجه خوشحالم. کورس کسب سهمیه هنوز ادامه دارد. چلسی از بقیه فاصله گرفته اما فاصله بین دیگر تیم‌ها کم است.

شرایط ژسوس: ژسوس بار دیگر با و بدون توپ کارهای زیادی انجام داد. ما از عملکرد او تا به اینجا خوشحال هستیم. اکثر بازیکنان 19 ساله از نظر بدنی قوی نیستند اما این پسر در محوطه جریمه واقعا چیز دیگری است. گابریل تا زمانی که گل بزند بازی خواهد کرد اما همه چیز در مورد گلزنی نیست. او یک جنگنده واقعی است که در نبردهای تن به تن پیروز می‌شود و شم گلزنی دارد. او در همان چند دقیقه‌ای که مقابل تاتنهام بازی کرد همه چیز را به ما نشان داد.

شرایط آگوئرو: تصمیم گرفتم به ترکیب دست نزنم چون آن‌ها مقابل کریستال پالاس و وستهم خیلی خوب بازی کردند. مطمئنا شرایط برای آگوئرو آسان نیست. او بازیکن حرفه‌ای است اما هیچ‌کس از نیمکت‌نشینی خوشحال نمی‌شود با این حال واکنش او به تصمیم من عالی بود. سرخیو هنوز یکی از مهمترین بازیکنان تیم است. او در بازی‌های آینده در کنار ژسوس و همچنین بدون او بازی خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2017-02-06 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر