فهرست
جنجال در اصفهان؛ خشم زردها
جنجال در اصفهان؛ خشم زردها

جنجال در اصفهان؛ خشم زردها

آی‌اسپورت- در تمرین امروز سپاهان برخی از هواداران اعتراض شدیدی نسبت به عملکرد بعضی از بازیکنان داشتند. پرافتخارترین تیم لیگ برتر حال و روز خوبی ندارد و امسال یکی از نتایج ضعیف خود را کسب کرده است. این نتایج به قدری ضعیف بود که تیم سپاهان تا آستانه سقوط به لیگ دسته یک هم رفت. این نتایج باعث شد تا هواداران سپاهان از عمل‌کرد تیم‌شان ناراضی باشند. شنیده شده است که برخی از هواداران در تمرین امروز بازیکنان سپاهان حضور داشتند و از عمل‌کرد بعضی از بازیکنان و نتایج به دست آمده ناراضی بودند و اعتراض شدیدی داشتند. برخی از هواداران با بازیکنانی همچون مهرداد محمدی، عزت‌الله پورقاز و سعید آقایی برخورد مناسبی نداشتند و گفته می‌شود حتی کار به درگیری فیزیکی هم رسیده است.

در این‌باره اخوان، سرپرست باشگاه سپاهان ضمن تکذیب درگیری در تمرین زردپوشان گفت: «درگیری شدیدی رخ نداد اما هواداران نسبت به نتایج پیش آمده ناراضی بودند و به خاطر همین اعتراض شدیدی کردند. در این چند ساله سپاهان حال و روز خوبی داشت اما امسال فصل کابوس‌واری را سپری کرد. به خاطر همین هواداران نسبت به عمل‌کرد تیم و بازیکنان معترض بودند. من به عنوان سرپرست و آقای ابراهیم‌زاده به عنوان سرمربی سعی کردیم جو را آرام کنیم تا اتفاق خاصی نیفتد. ما به هواداران حق می‌دهیم چرا که این تیم نباید در این جایگاه قرار داشته باشد ولی هیچ درگیری و زد و خوردی بین بازیکنان و هواداران رخ نداده است.»

 

طرفداری

  ۲  
آی اسپورت
2018-04-23 21:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محرم گوزلی
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۰۱
دادا تیم رو بدید من یه گونی پول هم بدید داورا رو باهاش بخرم کارت به کارت کنم دوباره میشیم قهرمان البته قهرمانی هم باید برگرده به داوری
مهرداد
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۳۲
سپاهان حال و روز خوشی نداره چون هیئت مدیره این باشگاه به شکل عجیبی بی کفایت و نالایق هستند و استعفا هم نمیدهند متاسفانه

۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر