فهرست
لیگ و آسیا؛ سیستم چرخشی دروازه استقلال
لیگ و آسیا؛ سیستم چرخشی دروازه استقلال

لیگ و آسیا؛ سیستم چرخشی دروازه استقلال

آی اسپورت - بعد از اتفاقات رخ داده در دربی 84 کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مهدی رحمتی را با محرومیتی سنگین روبرو کرد تا دروازه‌بان اول استقلال برای چهار بازی قادر به همراهی تیمش نباشد. اتفاقی که در ابتدا با واکنش‌های تند مسئولان باشگاه و علیرضا منصوریان روبرو شد چون این محرومیت در آستانه بازی حساس با ذوب‌آهن رخ داده بود.

در شرایطی که سیدحسین حسینی در بازگشت دوباره به چارچوب دروازه استقلال توانست قفل دروازه‌اش را در مصاف با ذوب‌آهن بسته نگه دارد تا بار دیگر اعتماد کادر فنی را به خود جلب کند علیرضا منصوریان تصمیم خود را در قبال شماره یک‌های استقلال در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گرفت.   

سرمربی استقلال که تا سه بازی آینده نمی‌تواند از مهدی رحمتی در لیگ برتر سود ببرد تصمیم گرفت تا کاپیتان اول و شماره یک خود را در بازی‌های آسیایی به میدان بفرستد تا به این ترتیب سیدحسین حسینی در رقابت‌های لیگ برتر سنگربان استقلال نام بگیرد. تصمیمی که باعث می شود هر دو گلر آبی‌ها در شرایط بازی قرار گرفته و سطح آمادگی‌شان را بالا ببرند. به خصوص که فشردگی بازی‌ها در دو تورنمنت داخلی و آسیایی بالاست.

در جدال دوشنبه شب برابر الاهلی امارات مهدی رحمتی به دروازه بازخواهد گشت تا همچنان سنگربان اصلی استقلال لقب بگیرد. درست مثل بازی هفته آینده برابر التعاون اما در بازگشت از عمان سیدحسین حسینی گلر استقلال برابر سیاه جامگان در ورزشگاه آزادی خواهد بود.

 

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-02-18 12:58:00
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۳۰
تیم عالی هر کاری هم بکنن نمی تونن متوقفش کنن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر