فهرست
میکسدزون استقلال: رو به قهرمانی!
میکسدزون استقلال: رو به قهرمانی!

میکسدزون استقلال: رو به قهرمانی!

آی‌اسپورت- استقلال روزهای خوبی را می‌گذراند و بازیکنان این روی ابرها سیر می‌کنند. حرف‌های آبی‌پوشان بعد از برد شیرین در دربی را می‌خوانید:

بهنام برزای: قبل از بازی هم‌قسم شده بودیم تا به پیروزی دست پیدا کنیم. در 3 بازی گذشته در لیگ برتر به همه حریفان‌مان 3 گل زده بودیم و خدا را شکر در این دیدار هم توانستیم به پرسپولیس 3 گل بزنیم. برای برد آمده بودیم و هدفمان نه تنها این دیدار بلکه قهرمانی در آسیا بود. امیدوارم روند موفقیت‌های ما تداوم داشته باشد و بتوانیم هواداران استقلال را هر روز بیشتر از گذشته خوشحال کنیم. این اصل فوتبال است که هر تیمی از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کند در پایان به پیروزی دست یابد. ما هم در این دیدار از موقعیت‌های خود استفاده کرده و توانستیم به پیروزی برسیم.

علی قربانی: دومین دربی عمرم را تجربه می‌کردم و خدا را شکر که تجربه خوبی بود و موفق به پیروزی شدیم. فکر می‌کردیم نتیجه بگیریم و با اینکه عقب افتادیم توانستیم بازی را ببریم. هیجان و استرس زیادی در بازی بود. بازی سنگینی برای ما بود و طبیعی هم بود، چون پرسپولیس نمی‌خواست ببازد. خدا راشکر در چند بازی اخیر برده‌ایم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. البته نباید فکر کنیم کار تمام شده و باید با تمام قدرت به کار خود در لیگ و آسیا ادامه دهیم. نمی‌شود حس گلزنی در دربی را بیان کرد ولی واقعا خوشحالم و حس خیلی خوبی دارم.

امید ابراهیمی: پیروزی در دربی را به همه هواداران تبریک می‌گویم و از خوشحالی آنها شادمانیم. حالا می‌روم برای قهرمانی. امیدوارم این روند خوب را تا آخر فصل حفظ کنیم تا دل هوداران را همینطور شاد کرده و تیم را هم در کورس قهرمانی نگه داریم.

خسرو حیدری: 5 روز پیش مقابل صدهزار تماشاگر توانستیم السد قطر را شکست دهیم و تماشاگران را خوشحال کنیم و بعد از چند سال که جای استقلال در آسیا خالی بود به این رقابت‌ها برسیم. امروز هم تمام تلاش ما این بود که جشن پیروزی مقابل السد را خراب نکنیم و خدا را شکر که استقلال با جوانانش سه گل به پرسپولیس زد. خیلی از بازیکنان جوان ما پیش از این هرگز در دربی بازی نکرده بودند. من این برد را به روح منصور پورحیدری تقدیم می‌کنم که اولین دربی خود بدون او را برگزار کردیم و امیدوارم این پیروزی مبارک استقلالی‌ها باشد.

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-02-13 00:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ایمون زاید10103
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۲۸
زرشککککککککککککک
بابا پرسپولیس به خودش باخت شما هنوزهم عددی نیستین
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر