فهرست
آقای فنونی‌زاده، این بازی را تمام کن!
آقای فنونی‌زاده، این بازی را تمام کن!

آقای فنونی‌زاده، این بازی را تمام کن!

آی اسپورت - مدت ها است که بسیاری از اهالی فوتبال همه گیر شدن صفحات هواداری را آفت بزرگی برای رشد این رشته ورزشی می دانند، موضوعی که در آن کری خوانی های سخیف باعث شده حواشی بی ارزش فوتبال پررنگ تر از متن آن شود.

اما جای تاسف دارد که تعدادی از پیشکسوتان دو تیم استقلال و پرسپولیس هم وارد این بازی سطح پایین شده اند، بازیکنانی که شاید در سال های نه چندان دور، علاقه مندان به فوتبال برای عکس گرفتن با آن ها صف می کشیدند اما آن ها حالا به جای کمک به پیشرفت این رشته ورزشی، جذب فالوور که از راه نفرت پراکنی به دست می آید را در دستور کار قرار داده اند، اتفاقی که البته شاید در راه کسب درآمد برای آن ها مفید باشد اما اعتباری که ذره ذره برای جمع کردن آن زحمت کشیده اند را به چشم بهم زدنی از آن ها می گیرد.

روی صحبت ما با شما است آقای مهدی فنونی زاده، یک بار از علاقه تان برای شکست پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفتید و تمام شد، حداقل با تمسخر لوگوی این تیم ته آبروی خود را نزد اهالی فوتبال به حراج نگذارید.

حتما فکر می کنید این راه ساده تری برای کسب درآمد است، کری می خوانید، فالوور می گیرید و احتمالا مبلغی از راه تبلیغات گیرتان می آید ولی احتمالا فراموش کرده اید که این آبرویی که برای جمع کردن آن عرق ریخته اید، به مراتب بیشتر از 100 هزار و 200 هزار تومانی است که بابت هر استوری قرار است دریافت کنید.

آقای فنونی زاده به شما پیشنهاد می کنیم اگر صفحه اینستاگرام تان را خودتان اداره می کنید، دست از این کار بر دارید و اگر صفحه شخصی شما را ادمین اداره می کند (که امیدواریم اینطور باشد) همین امروز آن را از ادمین بگیرد تا آبروی شما بیشتر از این به حراج گذاشته نشده است. شما فوتبالیست ملی این مملکت بودید، دستکاری لوگوی باشگاه رقیب در شان شما نیست.

۳۳ ۴  
آی اسپورت
2020-12-26 00:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
فقط قرمز
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹، ۰۰:۵۹
این مفنگی مغزش با مواد خراب شده هرگهی دلش میخواد میخوره
سعیدو
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹، ۱۳:۴۵
خیلی از کسایی که به اعتیاد کشیده شدن بخاطر پول از خانواده شون هم گذشته اند، آبرو چیز غیر قابل فروشی نیست براشون.
Mahditaji
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹، ۱۶:۳۶
والا ما هرجا می‌زنیم پیروزیا دارن کری میخونن،از وزیر ،مجری،بازیکن ،بازیگر گرفته تا هرکس که فکرشو کنید.
درصورتی که کریهای دروغ میخونین،از وزیری که دو قهرمانی استقلال در آسیا رو ندیده میگیره و تاریخ رو تحریف می‌کنه
حالا فنونی زاده جوابتونو داده برما با شعور و منطق میشید؟؟؟؟
ضد نفرت
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹، ۱۸:۵۱
روی سخنم با شما خبرنگارانیه که باد کاشتید و الان توفان درو میکنید. شما که در دوران اوج استقلال از هیچ توهین و تمسخری نگذشتید. شما که روزنامه رسمی تون یه بار از سر حسادت یه تبریک قهرمانی هم بهمون نگفت. بازیکنان مون رو دوپینگی خطاب کردید. مربیمون رو مافیایی. این بازی نفرت رو شما شروع کردید. منی که باخت پرسپولیس رو جلوی حریف آسیایی رو باخت خودم میدونستم به جایی رسیدم که برای تحقیر شدنش دعا میکنم. اینها از ندیدن حقیقت فساد و نفرت پراکنی شما شروع شد. ادمین های دوزاری فضای مجازی هم تخمهایی هستند که شما کاشتید. انصاف داشتید یکبار از مهرداد میناوند مینوشتید. از پیروانی و ادبیات چیپش. از رفتارهای غیرحرفه ای جلال حسینی در زمین و... کماکان برای من پروین قابل احترامه چون علی رغم تمام این جوسازیها خودش رو وارد این بازی پوچ نکرده و همیشه نسبت به استقلال حس احترامی داشته که من نوعی رو که تو دوران نوجوونی تو استادیوم تمسخرش میکردم شرمنده مرامش کرده. کاش شما ها هم سواد نداشتید ولی مرام داشتید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر