فهرست
حمایت فتحی از فردوسی‌پور؛ آدم مغرضی نیست
حمایت فتحی از فردوسی‌پور؛ آدم مغرضی نیست

حمایت فتحی از فردوسی‌پور؛ آدم مغرضی نیست

آی اسپورت – امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران بعد از پایان کار ناگهانی عادل فردوسی‌پور در برنامه 90 از مجری این برنامه حمایت کرد.

فتحی در واکنش به لغو پخش شب گذشته برنامه نود گفت: «خیلی تلخ بود، دوست داشتم و امیدوارم که چنین تصمیمی واقعیت نداشته باشد. امیدوارم مسئولان صدا و سیما تصمیمی منطقی‌تر اتخاذ کنند و برنامه نود با همه کاستی‌هایی که داشته با عادل فردوسی پور عجین شده و به نظرم نمی‌تواند بدون عادل معنی داشته باشد. همان طوری که یاد کنیم زنده یاد بهرام شفیع را، ورزش و مردم با نام ایشان عجین شده و من اصلا نمی‌توانم در حال حاضر این برنامه را تماشا کنم چون ایشان دیگر در این برنامه نیستند.»

فتحی در این باره که به خاطر مجوز آیاندا پاتوسی در برنامه نود با چالش رو به رو شده بود، گفت:‌ «اشکال ندارد، آقای فردوسی پور را آدم مغرضی نمی‌دانم، او آدم جانب داری نیست. مشاوره‌هایی داشته و دارد و همچنین عقاید خودش را دارد اما آدم مغرضی نیست. من با ایشان تماس نداشتم اما حتما تماس می‌گیرم چون یکی از بهترین برنامه‌ها را داشته و دارد. فکر نمی‌کنم بتوانم برنامه‌ای که فردوسی پور آن را آغاز کرده را بدون او تماشا کنم.»

 

ایلنا 

۸ ۲  
آی اسپورت
2019-03-19 13:22:00
نظر دهید

۲ نظر
.
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۲۳
اشکال نداره!!!!! چه ادم بزرگی واقعا! قرارداد غیرقانونی رو ثبت کردن طلبکار هم هستن
۲
ایرانی
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۵:۲۲
بنده هم طرفدار تیم استقلال هستم و میدونم که عادل فردوسی پور پرسپولیسی است
اما انصاف نیست که میثاقیان تا دیروز استاد استاد دروغ عادل می گشت حالا جای ایشان رو بگیره بنظرم نود فقط با عادل فردوسی پور دیدن دارد
خدا لعنت کنه این فروغی عقده‌ای و بی سواد و میثاقیان نمک نشناس که میخواد مفت و مجانی زحمت بیست و دو ساله فردوسی پور رو به دست بیاره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر