فهرست
تصمیم نهایی برانکو برای رامین/ چه می‌کند؟
تصمیم نهایی برانکو برای رامین/ چه می‌کند؟

تصمیم نهایی برانکو برای رامین/ چه می‌کند؟

آی‌اسپورت- رامین به هیچ عنوان خودش را لایق تعویض نمی دانست و حتی به یکی از هم تیمی های خود در پایان دیدار گفته بود اگر در زمین باقی می ماند گره دروازه استقلال را خیلی زود تر باز می کرد. برانکو در شرایطی که تیمش 3-1 از استقلال عقب بود در دقیقه 68 رضاییان را از زمین بیرون کشید تا علی علیپور جایش را در ترکیب بگیرد. رامین به هیچ وجه انتظار نداشت تعویض اول پرسپولیس باشد در نتیجه بر خلاف هفته های قبل دیگر نتوانست در مقابل کم محلی های برانکو خودش را کنترل کند و در حالی که سرش پایین بود مچ بند دست چپش را به زمین انداخت و بدون اینکه کوچکترین نگاهی به برانکو بکند از زمین بیرون رفت. همه می‌دانند مربیان بزرگ فوتبال واکنش های تندی به این حرکت بازیکنان خود نشان می دهند. این واکنش ممکن است مدتی بعد ازحرکت اعتراضی یک بازیکن صورت بگیرد اما در نهایت صورت می گیرد. مانند پیش بینی که درباره برانکو و رضاییان شده است.

از صحبت های درگوشی چند بازیکن پرسپولیس در رختکن سرخپوشان می توان به این موضوع پی برد: «برانکو همین حالا تصمیمش را درباره رامین گرفته. حرکت رامین را بدون جواب نمی گذارد.»

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-02-13 01:18:00
نظر دهید

۲ نظر
جاهد
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۴۰
خدایی هدفتون از این مطلب چیه؟غیر از اینه که برانکو رو تحت فشار بزارین تا با رامین برخورد کنه؟اگه برخورد نکنه یه مقاله مینویسید در مورد ضعف مدیریت برانکو اگرم برخورد کنه که به هدفتون رسیدید.در ضمن فقط محض اطلاع شما که در مورد واکنش مربیان بزرگ به این حرکت گفته بودید باید عرض کنم که در هیچ جای دنیا به خاطر اینکه یه بازیکن هنگام تعویض سرش پایین بوده باهاش برخورد نمیکنن و برانکو هم دقیقا باید همین کارو بکنه.
میثم
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۰
فرگوسن رونالدو رو دو بازی نیمکت نشین کرد بخاطر رفتار مشابه . من نمیدونم هیچ جای دنیای شما دقیقا کجاست؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر