فهرست
گلزار در تمرین استقلال چه می‌کرد؟
گلزار در تمرین استقلال چه می‌کرد؟

گلزار در تمرین استقلال چه می‌کرد؟

آی اسپورت - محمدرضا گلزار رفاقت دیرینه‌ای با فرهاد مجیدی  و علی دایی دارد و رفاقت آنها خیلی ربطی به استقلال و مسائل فوتبالی و هنری هم ندارد. در مقطعی مجیدی و گلزار با هم به تمرینات بدنسازی رفتند و حتی خیلی‌ها آن ها را در کافی شاپ و رستوران با هم دیده بودند.

به طور کلی رابطه سرمربی استقلال با این سوپراستار سینمای ایران خیلی خوب است و امروز هم گلزار به همین دلیل سری به تمرینات استقلال در سالن بدنسازی زد و با فرهاد مجیدی و کادر او و همچنین چند بازیکن استقلال از جمله مهدی قایدی خوش و بش و احوالپرسی کرد. در مورد گلزار گفته می‌شود با فراز فاطمی مهاجم اسبق استقلال هم رفاقت زیادی دارد و عده می‌گویند از هواداران استقلال محسوب می‌شود اما به هر حال گلزار به طور کلی  فوتبالی است. او این روزها مسابقه جدیدی را برای شبکه نمایش خانگی تدارک دیده که قرار است از ابتدای سال ۱۴۰۰ پخش شود.

حضور گلزار در محل تمرین استقلال باعث شد حال و هوای تمرین عوض شود و چند بازیکن استقلال سراغ آخرین کارهای هنری او را بگیرند. جالب است بدانید فرهاد مجیدی در مقطعی صبح‌های خیلی زود از خواب بلند می‌شد و با گلزار تمرین و ورزش می‌کرد.

 

خبر ورزشی 

۷    
آی اسپورت
2021-03-12 22:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر