فهرست
جماعتی فسخ کرد/مقصد: همان همیشگی
جماعتی فسخ کرد/مقصد: همان همیشگی

جماعتی فسخ کرد/مقصد: همان همیشگی

آی اسپورت- مهرداد جماعتی مهرداد جماعتی کاپیتان دوم تیم فولاد خوزستان، بعدازظهر امروز در دفتر مدیرعامل باشگاه فولاد حضور یافت و پس از توافق با علیرضا اژدری‌زاده، به‌صورت توافقی با این باشگاه فسخ قرارداد کرد. جماعتی که یکی از بهترین دفاع‌چپ‌های ایران در چند سال اخیر بود که این فصل به دلیل مصدومیت چند هفته از ترکیب دور بود. البته پیش‌بینی می‌شد با بهبود کامل این بازیکن او مجددا به ترکیب اصلی برگردد اما خبر رسید که جماعتی قراردادش را با فولاد فسخ کرده است.

این بازیکن ۲۷ ساله بیش از ۱۰۰ بازی رسمی با پیراهن فولاد در لیگ برتر انجام داد و گل قهرمانی این تیم در لیگ سیزدهم را به‌ثمر رساند.مقصد بعدی مهرداد جماعتی هنوز مشخص نشده است اما گفته می‌شود که حسین فرکی خواهان جذب او شده و جماعتی هم به همین دلیل قراردادش را با فولاد فسخ کرده است. البته از آنجایی که اکثر تیم‌ها به خصوص دو تیم پایتخت معضل دفاع چپ دارند، جماعتی اگر به سایپا نرود شاید پیشنهادات دیگری هم داشته باشد.

بعد از خلعتبری، پورقاز و حامد لک، جماعتی چهارمین خرید حسین فرکی در نیم‌فصل است. سایپا بیشترین خرید را در میان تیم‌های لیگ برتری داشت و مسئولان تیم امیدوارند با این خریدها و با فرصت دادن به حسین فرکی در نیم فصل دوم بتوانند به رده‌های بالایی جدول برگردند.

۴    
آی اسپورت
2017-01-11 18:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر