فهرست
فواید مناظره‌های تلویزیونی
فواید مناظره‌های تلویزیونی

فواید مناظره‌های تلویزیونی

آی اسپورت - حُسن بزرگ مناظره مدیران در تلویزیون و برنامه‌هایی مثل فوتبال برتر این است که مردم متوجه پشت پرده‌ها می‌شوند. این درست که من و شمای بیننده روی زشت فوتبال را می‌بینیم و روی زیبای آن کمتر دیده و بررسی می‌شود اما خب حقایق پنهان در این‌گونه مناظره‌هاست که هویدا می‌شود؛ مثلاً در مناظره هفته گذشته سعادتمند و خلیل‌زاده مشخص شد که ناگهان یک آقای پولداری ۳۷ میلیارد تومان (بله، درست خواندید، ۳۷ میلیارد تومان) به استقلال کمک کرده و هیچ چشمداشتی هم ندارد! حالا اینکه پول این بنده خدای عاشق را چطور مصرف کرده‌اند به ما مربوط نیست ولی اگر این مناظره نبود مردم از کجا باید می‌دانستند پشت پرده مسائل مدیریتی استقلال چه خبر است؟ اگر فایل صوتی رسول‌پناه لو نمی‌رفت مردم از کجا می‌دانستند در پرسپولیس چه می‌گذرد؟

نکته مهم دیگر اینکه بسیاری از مدیران و مربیان «تیم رسانه‌ای» دارند و نمی‌توان از آنها انتقاد کرد. طرف چنان با تمام رئیس، رؤسا بسته و سردبیران را به جلسات خصوصی دعوت می‌کند که خبرنگار بخت‌برگشته جرأت نمی‌کند دو خط انتقاد کند اما در این مناظره‌های تلویزیونی همه چیز رو می‌شود و دیگر رسانه‌ها و کانال‌ها و... به فریاد آقای مدیر نمی‌رسند؛ چون در لحظه حرف می‌زند و جوابش را هم می‌شنود. به همین دلیل است که آدم‌های زرنگ‌تر به تلویزیون نمی‌روند اما مثلاً افتخاری مدیرعامل وقت استقلال در ماجرای دعواهای استقلال (زمان منصوریان) به تلویزیون رفت و همان‌جا پرونده مدیریتش در استقلال بسته شد!

در پایان باید یادی هم از عادل فردوسی‌پور کنیم که این مناظره‌ها را در تلویزیون باب کرد و حالا میثاقی هم همان کار را می‌کند. البته عده‌ای می‌گفتند عادل همه را به جان هم می‌اندازد اما حالا چنین اعتقادی در مورد میثاقی ندارند! در حالی که هر دو نفر کار ژورنالیستی خود را انجام داده و می‌دهند و با توجه به محدودیت‌های تلویزیون تقریباً این کار را خوب انجام می‌دهند.

 

خبر ورزشی 

۴ ۳  
آی اسپورت
2020-11-25 08:40:00
نظر دهید

۳ نظر
متخصص عاسیا
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹، ۱۱:۵۳
از دید حرامزاده عشوندی توهین و تهمتهای رسول گراز افشای واقعیت ها بوده
از اینجا تا ناکجا خوارتو
۱
متخصص عاسیا
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹، ۱۱:۵۸
اشراقی گوزوی هرزه
۱
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹، ۱۲:۰۱
اشراقی در این مورد هم لطفا یه چیز قشنگ بگو :
طبق صحبت های این 2 خروس جنگیِ عزیز, استقلال 2 3 سالیه که یک ریال هم از اسپانسر بدست نیاورده. یعنی در آمد صفر. طبق ادعای همین عزیزان, حتی اگر در مقاطعی 7 یا 13 میلیارد هم از اسپانسری گرفتن, به دلیل لغوِ قرارداد, اون پول رو عِیناً به اسپانسر برگشت دادن.
حالا که شما خیلی دنبال این قشنگی های فوتبالی, لطفا بگو ببینم این استقلال که هر سال رکورد های نقل و انتقالاتی ای که دست خود بوده رو میشکونه از کجا پول در میاره؟!! این 37 میلیارد که شد غرامتِ قراردادِ شفر. (دقت کن که غرامت. یعنی داداشمون قرارداد حضور در استقلالش رو به زمانش کامل دریافت کرده و این غرامت بوده)
بگو اشراقی جان. شما که خیلی خوب از بده بستان های تیم ها با سردبیر ها خبر داری لابد از این منبع تمام نشدنی پول برای تیمِ محبوب بیتِ امام راحل هم خبر داری دیگه. بگو جانم.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر