فهرست
دست رد به سینه میثاقی
دست رد به سینه میثاقی

دست رد به سینه میثاقی

آی اسپورت - از زمان تعطیلی برنامه90 و جایگزینی ویژه‌برنامه‌های «فوتبال برتر» برای بررسی بازی‌های لیگ، حواشی زیادی برای محمدحسین میثاقی و تیم سازنده این برنامه به‌وجود آمده است. میثاقی شنبه‌شب نخستین برنامه‌اش بعد از پایان لیگ‌برتر را با حضور میهمانانی از باشگاه پرسپولیس روی آنتن برد که ظاهرا پشت‌صحنه آماده‌سازی این برنامه هم خالی از حاشیه نبوده است. محسن خلیلی، سرپرست پرسپولیس و شجاع خلیل‌زاده و سیامک نعمتی به نمایندگی از تیم قهرمان میهمان «فوتبال برتر» بودند. اما شنیده‌ها حاکی از این است که انتخاب اول میثاقی و تیمش این نفرات نبوده‌اند و برخی از بازیکنان پرسپولیس دعوت این برنامه را رد کرده‌اند. یک منبع آگاه، دیروز به همشهری خبر داد از زوج شجاع و سیدجلال برای حضور در این ویژه‌برنامه دعوت شده اما سیدجلال حسینی در پاسخ به این دعوت گفته تنها برنامه‌ای که مجانی در آن حاضر می‌شود، ۹۰ است و مجانی به فوتبال برتر نمی‌آید! به این ترتیب سیامک نعمتی جایگزین او شده است. سیدجلال پیش‌تر به همراه جمعی دیگر از کاپیتان‌های لیگ برتری اعلام کرده بود اگر به برنامه جایگزین‌ ۹۰ دعوت شود، در این برنامه شرکت نخواهد کرد. شاید درخواست مالی او نیز بهانه‌ای بوده برای اینکه بتواند بر سر قولش بماند و در این برنامه شرکت نکند. گفته می‌شود در هفته‌های اخیر تعدادی دیگر از فوتبالی‌ها دعوت این برنامه را رد کرده و در مقابل میثاقی حاضر نشده‌اند؛ اتفاقی که عوامل برنامه «فوتبال برتر» هم آن را تأیید می‌کنند و معتقدند تماس‌هایی با میهمانان این برنامه گرفته می‌شود تا آنها را از حضور در فوتبال برتر منصرف کنند.

محمدحسین میثاقی برای پخش برنامه این هفته‌اش علاوه بر درگیری بر سر میهمانان برنامه، یک دردسر دیگر هم داشت که به جمع‌آوری عکس‌های برتر لیگ برمی‌گشت. ماجرا از این قرار است که تیم «فوتبال برتر» در تماسی با عکاسان ورزشی از آنها درخواست می‌کند بهترین عکس‌های خود را به این برنامه بفرستند تا بعد از پخش در برنامه بهترین‌ عکس‌های سال انتخاب شوند، اما اکثر قریب به اتفاق عکاسان زیر بار این پیشنهاد نمی‌روند و به احترام عادل فردوسی‌پور هیچ عکسی به جانشین او تحویل نمی‌دهند.

از تعطیلی ۹۰ تقریبا دو ماه گذشته و حمایت‌ها از عادل فردوسی‌پور هم کمرنگ‌تر از روزهای اول شده است. اما برنامه «فوتبال برتر» هنوز نتوانسته بدون مشکل حاشیه‌ای و اتفاقات این‌چنینی روی آنتن برود؛ مشکلی که بیش از هر چیز گویای مدیریت اشتباه و کج‌سلیقگی مسئولان شبکه سوم سیما‌ست؛ مدیرانی که با کمی درایت و تصمیم‌گیری صحیح می‌توانستند در فضایی کم‌حاشیه‌تر شرایط را برای درخشش همه استعدادهای جدید و قدیم و راضی نگه‌داشتن همه سلیقه‌ها فراهم کنند.

همشهری ورزشی

۴۰ ۷  
آی اسپورت
2019-05-21 02:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
سلام
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۲:۳۲
یک برنامه حرفه ای رو می زارن کنار به خاطر مسائل شخصی، انتظار دارن با یه برنامه ناقص و خام مخاطب جمع کنن، افرین به سید جلال
حرف حساب
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۳۹
اون برنامه حرفه ای مجریی داشت که کاملا به سلیقه شخصی و نه به عدالت و صلاح فوتبال ملی رفتار میکرد و از موقعیت خودش سو استفاده میکرد! رفتن همچین آدمی اصلا بد نیست و بلکه منفعتش برای فوتبال بیمار ما بیش از ضررش باشه!
معین
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۴:۵۶
نگیم کج سلیقگی که اگه بود بعد از این فصل به عادل گفته میشد قصد داریم تیم جدیدی اجرای برنامه رو داشته باشه و میثاقی مجری برنامه لیگ بعد میشد و اما ما شاهد تغییری ناگهانی که مخاطب و عادل فردوسی پور به شکلی غیرمنتظره باهاش رو به رو شدند بودیم که هرگز نمیشه با مواردی مثل جوانگرایی توجیحش کرد چون موارد دیگه خبلی بهتر توجیهش میکنند
۳
...
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۸:۱۳
بی پدر و مادری از سر و روی این پسرک میباره
۶
محسن
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۹:۱۸
سیدجلال و همه بازیکنان پرسپولیس باید بدونند بازیکن پرسپولیس بزرگ هستند و در شأن پرسپولیس بزرگ نیست از برنامه خاصی حمایت کنه اونم برنامه ضد پرسپولیسی با مجری کیروشی که انواع و اقسام ضربه ها را به پرسپولیس زد.
۴
اسمان
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۰۷
عادل هیچوقت از یادها نخواهدرفت.وهیچ مجری وبرنامه ورزشی جای عادل ونود را نخواهدگرفت.
۶
آزاد
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۰۳
محمدحسین قهوه ای نژاد.... رم!
خخخخخ
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر