فهرست
حاشیه آنلاین از استادیوم آزادی: مخالفت با ورود دمام و شیپور
حاشیه آنلاین از استادیوم آزادی: مخالفت با ورود دمام و شیپور

حاشیه آنلاین از استادیوم آزادی: مخالفت با ورود دمام و شیپور

آی اسپورت- دیدار تیم‌های ایران و کره جنوبی در هفته چهارم  انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در گروه A منطقه آسیا از ساعت 18:15 امروز همزمان با شب عاشورای حسینی برگزار خواهد شد.

* ترافیک اندکی مقابل پارکینگ غربی ورزشگاه وجود داشت که البته به دلیل تجمع ماشین‌ها بود و مسیر ورزشگاه ترافیکی نداشت.

* با توجه به اینکه این دیدار مصادف با روز تاسوعای حسینی شده است، مسئولان ورزشگاه دور تا دور ورزشگاه را به رنگ مشکی در آورده‌اند.

* باتوجه به حساسیت‌های زمانی این بازی خاص، برخی تمهیدات از سوی پلیس اندیشیده شده و مقابل در ورودی ورزشگاه تماشاگران کنترل و از ورود شیپورها جلوگیری می‌شود. برخی تماشاگران با سنج و دمام به ورزشگاه آمده‌اند.

* هواداران با لباس‌های مشکی رنگ برای احترام به عزای امام حسین (ع) در ورزشگاه حاضر شده‌اند که البته با وجود باز شدن درهای ورودی از ساعت 13، هنوز روی سکوها حاضر نشده‌اند و در محوطه ورزشگاه در سایه درختان استراحت می‌کنند.

*برخلاف اعلام قبلی در ورزشگاه بلیت کاغذی فروخته می‌شود.

* قسمت‌هایی از زمین چمن ورزشگاه آزادی آبیاری شد تا زمین طراوت خاصی بگیرد.

* برخی مسئولان فرهنگی فدراسیون فوتبال در ورزشگاه حضور دارند و قرار است ورود هیئت‌های عزاداری و دسته‌های حسینی را نظم بدهند.

* دوربین هلی‌کم در ورزشگاه مورد آزمایش قرار گرفت تا با شروع بازی مشکلی نباشد.

* گزارشگران کره‌ای جایگاه رادیویی را که در ورزشگاه قرار دارد و برای رادیو کشورمان است، گرفته‌اند و گویا قرار است به صورت زنده از ورزشگاه بازی را برای شبکه‌های کره‌ای گزارش کنند.

۱    
آی اسپورت
2016-10-11 14:23:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر