فهرست
تعطیلی نود در اختیار مدیران ارشد است!
تعطیلی نود در اختیار مدیران ارشد است!

تعطیلی نود در اختیار مدیران ارشد است!

آی اسپورت - چهارصد و شصتمین جلسه شورای نظارت بر سازمان صداوسیما امروز دوشنبه -۱۶ اردیبهشت ماه- با محوریت برنامه‌هایی نظیر «نود» و تعطیلی آن‌ها برگزار شد. در این جلسه مرتضی میرباقری معاون سیما درباره برنامه‌های تلویزیون به ارائه گزارش به اعضای شورای نظارت بر سازمان صداوسیما پرداخت و طبق این جلسه اعلام شد تعطیلی برنامه‌هایی نظیر «نود» از اختیارات سازمان صداوسیماست. در همین رابطه در اطلاعیه شورای نظارت بر سازمان صداوسیما اعلام شد:

شورای نظارت بر سازمان صداوسیما در جلسه ۴۶۰ روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۱۶ پس از بررسی بعضی موضوعات مطرح‌شده پیرامون بعضی از برنامه‌های صداوسیما با حضور معاونین سیما، اداری و مالی و منابع انسانی و مدیران مربوطه سازمان، تصمیم گرفت:

۱ـ تعطیلی یا تعلیق هر یک از برنامه‌های صداوسیما از اختیارات سیاستی و اجرایی مدیران ارشد سازمان است.

۲ـ شایسته است درمورد برنامه‌های پرمخاطب رعایت اصول و ضوابط اطلاع رسانی مناسب و فرآیند اقناع افکار عمومی صورت گیرد.

۳ـ شایسته است سازمان صداوسیما ضمن مدیریت صحیح سرمایه‌های انسانی خود و استفاده مطلوب از تهیه کنندگان و مجریان باسابقه، زمینه حضور استعداد‌های نو و جوان را هم فراهم آورد.

۴ـ در تهیه و تولید برنامه‌های مشارکتی با ارزش افزوده شایسته است سازمان صداوسیما سعی کند در جذب منابع مالی برای برنامه‌های خود بر دو اصل شفافیت و پایدار بودن تأکید بیشتری داشته باشد و متناسب با درآمد‌های واقعی نسبت به تولید برنامه‌های مختلف تعهد ایجاد کند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-05-06 22:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
.
سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۸:۰۳
مدیر ارشد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر