فهرست
شهرخودرو 0-1 مس رفسنجان؛ سوغاتی از مشهد
شهرخودرو 0-1 مس رفسنجان؛ سوغاتی از مشهد

شهرخودرو 0-1 مس رفسنجان؛ سوغاتی از مشهد

آی اسپورت – تیم فوتبال مس رفسنجان در روزی که به یاد علی انصاریان با پیراهن های مشکی مقابل شهرخودرو در ورزشگاه امام رضا صف آرایی کرده بود، با تک گل فراز امامعلی برنده میدان لقب گرفت.

 

هفته سیزدهم لیگ برتر ایران

پنج شنبه ۱۶ بهمن ۹۹؛ ورزشگاه امام رضا

داوران: سعاد وفاپیشه – یوسف مغروری – مرتضی سلمان‌نژاد

 

اخطار: صادق صادقی و امیرحسین کریمی از شهرخودرو

 

ترکیب شهرخودرو: میلاد فراهانی، علی نعمتی، محمد عرفان معصومی، آزاد جعفرزاده (۷۳- علیرضا اسدآبادی)، رضا یزدان دوست، علی طاهران (۶۲- ابوذر صفرزاده)، امیر حسین کریمی، صادق صادقی، رحمان جعفری (۶۲-احمد الجبوری )، حسین مهربان (۸۶- امیرحسن جعفری)، امین قاسمی‌نژاد

سرمربی: مهدی رحمتی  

 

ترکیب مس رفسنجان: داود نوشی‌صوفیانی، عقیل کعبی، مسیح زاهدی، حامد نورمحمدی (۷۸- هومن ربیع زاده)، محسن طرحانی، میثم نقی‌زاده، محسن آذرباد(۸۵- علیرضا نقی‌زاده)، قائم اسلامی‌خواه، مهرداد رضایی، فراز امامعلی، مهرداد آوخ.

سرمربی: محمد ربیعی

 

شرح گل:

مس رفسنجان (١-٠): در شرایطی که تمرکز بازیکنان شهرخودرو روی دو تعویضی این تیم بود، ضربه ایستگاهی مسی ها پشت محوطه جریمه به امامعلی رسید و این بازیکن پس از اینکه با ضربه سر خود مدافع شهرخودرو رو جا گذاشت، با یک ضربه بغل پای چپ در موقعیت تک به تک در دقیقه ۶۴ دروازه تیم میزبان را باز کرد.

 

دقایق حساس:

 دقیقه ١٨: ارسال کات یک بازیکنان مس و ارسال کات یک امامعلی در دهانه دروازه در حال رسیدن به اسلامی خواه بود ولی مدافع شهرخودرو زودتر از راه رسید و توپ را زودتر از مهاجم حریف زد.

دقیقه ٢٠: ضربه آذرباد از میلاد فراهانی عبور کرد ولی مدافع شهرخودرو روی خط مانع از ورود توپ به دروازه شد و ضربه آرام آذرباد را به راحتی کنترل کرد.

دقیقه ٢۶: پاس در عرض زیبا و دقیق امامعلی به اوخ رسید ولی ضربه او علی رغم اینکه بسیار خوب زده شد از کنار دروازه به بیرون رفت تا حدی ترین موقعیت بازی تا این لحظه روی دروازه میزبان شکل گرفته باشد.

دقیقه ۳۰: ضربه رحمان جعفری از روی یک ضربه ایستگاهی با دست راست داود نوشی صوفیانی راهی کرنر شد.

دقیقه ۵۶: شوت آرام مهاجم شهرخودرو به آرامی از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ٧٠: ضربه سر حسین مهربان روی تیرک دوم که با ارسال احمد الجبوری به او رسیده بود، با واکنش بسیار خوب صوفیانی راهی کرنر شد.

 

بهترین بازیکن زمین:

داود نوشی صوفیانی روز بسیار خوبی را به خصوص در نیمه دوم پشت سر گذاشت و اگر واکنش های او نبود، تیمش به سه امتیاز دست پیدا نمی کرد. البته که نمی توان به نمایش بی نقص امامعلی در صحنه گل اشاره نکرد که با یک حرکت زیبای انفرادی تک گل بازی را وارد دروازه میلاد فراهانی کرد.

 

اتفاق ویژه:

اتفاق ویژه این مسابقه ادامه روند شکست ناپذیری مس رفسنجان بود که از 4 دیدار اخیر صاحب دو برد و دو تساوی شده بود و حالا با این پیروزی تیمی که روزهای ابتدایی سختی را در لیگ بیستم سپری کرد، شرایط ایده آلی در جدول رده بندی پیدا کرده است.

 

درحاشیه:

* در ابتدای این مسابقه یک دقیقه مسابقه به مناسبت درگذشت علی انصاریان در نظر گرفته شد.

*هفته چهاردهم رقابت های لیگ بیستم به یاد و نام علی انصاریان برگزار خواهد شد. این هفته از مسابقات با برگزاری دو بازی در مشهد و تبریز آغاز شده است.

* در ابتدای مسابقه تصویری از مهرداد میناوند و علی انصاریان روی اسکوربورد ورزشگاه امام رضا به نمایش درآمد.

* بازیکنان مس در این مسابقه با پیراهن مشکی و به یاد دو بازیکن از دست رفته فوتبال ایران وارد زمین شده اند و در عکس تیمی آنها دو بنر از مهرداد میناوند و علی انصاریان وجود داشت.

* شوت صادق صادقی از پشت محوطه جریمه زده شد ولی پس از برخورد به مدافعان مس راهی به دروازه پیدا نکرد.

*محمد قاضی و رحیم زهیوی دو بازیکن غایب تیم فوتبال مس در این مسابقه هستند و در سوی مقابل هم حسن جعفری مدافع راست شهرخودرو فعلا از حضور در میادین به دلیل مصدومیت جزئی در ناحیه زانو از ترکیب دور مانده است.

* تیم فوتبال مس رفسنجان در دقایق ابتدایی نیمه دوم نیز مانند جریان کل بازی در نیمه اول عملکرد بهتری از میزبان خود داشته است.

* صادق صادقی به دلیل اعتراض به تصمیم داور و شوت کردن توپ پس از سوت داور کارت زرد گرفت.

*مهرداد اوخ پس از اینکه روی او مداوا صورت گرفت، به بازی برگشت.

*تیم فوتبال مس رفسنجان یک بازی عقب افتاده در مقابل پرسپولیس دارد و در صورت پیروزی در این مسابقه شرایط بسیار خوبی پیدا خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2021-02-04 16:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر