فهرست
سرخپوشان؛ نگران نیمکت‌نشینی در نیم‌فصل دوم
سرخپوشان؛ نگران نیمکت‌نشینی در نیم‌فصل دوم

سرخپوشان؛ نگران نیمکت‌نشینی در نیم‌فصل دوم

آی اسپورت - پرسپولیس با وجود محرومیت از نقل و انتقالات و جدا شدن چند ستاره مانند طارمی، مسلمان، فرشاد احمدزاده، وحید امیری و صادق محرمی از تیم با هدایت برانکو توانست دست به‌کار بزرگی بزند. سرخپوشان در این فصل هم نتایج خوبی را کسب کرده‌اند و هم‌اکنون در کنار سپاهان و تنها به‌خاطر تفاضل کمتر در رده سوم جدول قرار دارند. این در شرایطی است که آنها در جام حذفی هم این هفته به مصاف نود ارومیه خواهند رفت و در صورت پیروزی احتمالی دور بعد هم حریف سپیدرود خواهند بود و به‌نظر می‌رسد که قرعه آسانی در جام حذفی داشته باشند. در شرایطی که کسی فکرش را نمی‌کرد تا برانکو بتواند با این همه مشکل در این فصل هم نتیجه بگیرد، سرمربی پرسپولیس نه‌تنها در لیگ بلکه در لیگ قهرمانان هم نتایج درخشانی را کسب کرد و حالا پرسپولیس تا فینال لیگ قهرمانان تنها یک بازی فاصله دارد.

برانکو آماده نیم فصل است؟

پرسپولیس آرام آرام سوای هر نتیجه‌ای که در لیگ قهرمانان بگیرد به نیم فصل اول نزدیک می‌شود و شاید همه منتظر هستند که این اتفاق زودتر رخ دهد تا با اضافه شدن ستارگان جدید سرخپوشان از فشار کمبود بازیکن رهایی پیدا کنند. مسئولان پرسپولیس در ابتدای فصل نفراتی مانند مهدی ترابی، سروش رفیعی، مهدی شیری و مهدی شریفی را جذب کردند و این بازیکنان از نیم فصل دوم برای پرسپولیس به میدان خواهند رفت. در شرایطی که نیم فصل اول با وجود کمبود بازیکن برانکو به‌‌راحتی می‌توانست ترکیب خود را انتخاب کند در نیم فصل دوم با اضافه شدن این نفرات که نفرات مهمی در فوتبال ایران هستند باید دید برانکو چه تصمیمی برای این موضوع خواهد گرفت.

نیمکت شلوغ

با آغاز نیم فصل دوم، برانکو تقریبا در هر پست 2 بازیکن در اختیار خواهد داشت. درون دروازه بیرانوند و رادو قرار دارند و در سمت راست خط دفاعی با وجود مصدومیت ماهینی با آمدن مهدی شیری و درخشش شجاع و سیامک نعمتی برانکو نگرانی‌ای در این پست نخواهد داشت. در دفاع چپ هم انصاری و شایان مصلح و حتی ربیع‌خواه حضور دارند. در خط هافبک در نیم فصل دوم با حضور کمال، نوراللهی، ربیع‌خواه، رسن، عالیشاه، سروش رفیعی، سیامک نعمتی و مهدی ترابی بیشترین ترافیک رخ می‌دهد و در خط حمله هم مهدی شریفی و منشا و علیپور حضور خواهد داشت.

نگرانی بازیکنان برای نیم فصل دوم

با وجود اینکه زمان زیادی تا نیم فصل دوم باقی مانده است شنیده می‌شود که بعضی از بازیکنان پرسپولیس نگران این هستند که در نیم فصل دوم نیمکت‌نشین شوند و به همین دلیل این نگرانی را به کادر فنی هم اعلام کرده‌اند اما برانکو به بازیکنان خود اعلام کرده است که نگران نیم فصل دوم نباشند و قرار نیست کسی از حالا نیمکت‌نشین باشد و تنها تمرکز خود را برای بازی در لیگ قهرمانان بگذارند.

همشهری ورزشی

۳    
آی اسپورت
2018-10-16 23:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر