فهرست
رونالدو در افتتاحیه هتل‌اش: 10 سال دیگر بازی می‌کنم
رونالدو در افتتاحیه هتل‌اش: 10 سال دیگر بازی می‌کنم

رونالدو در افتتاحیه هتل‌اش: 10 سال دیگر بازی می‌کنم

آی اسپورت - کریستیانو رونالدو ، ستاره پرتغالی رئال مادرید شب گذشته در مراسم افتتاح دومین هتل شخصی خود در شهر لیسبون شرکت کرد. هتل قبلی او در زادگاهش مادیرا افتتاح شده بود. در این مراسم مادر و پسر رونالدو، وزیر اقتصاد پرتغال، شهردار لیسبون و رئیس گروه هتل سازی پیستانا که با رونالدو شراکت می کند حضور داشتند و فریادهای برخی از هواداران باعث شد که چند بار صحبت‌های بازیکن پرتغالی قطع شود. ستاره رئال مادرید در مراسم افتتاح هتلی که با برند خودش در لیسبون افتتاح شده گفت: «زندگی به فوتبال ختم نمی‌شود. مسلما شیفته فوتبال هستم اما باید به آینده نگاه کنم.  سال‌های زیادی از فوتبالم نمانده است، تقریبا ده سال دیگر و باید به آینده بنگرم. بخش مهمی از دوران بازی من در شهر لیسبون بود و هفت سال در این جا بودم. به همین خاطر تصمیم گرفتم که یکی از هتل‌های زنجیره‌ای من در شهر لیسبون باشد. زمانی که جوان بودم رویایم تاسیس یک هتل بود و در حال حاضر دو هتل دارم و افتخار می‌کنم که یکی از آنها در شهر لیسبون است.»

خوزه روکته رئیس گروه هتل سازی پیستانا نیز در این مراسم صحبت کرد: «با افتتاح این هتل با نتیجه دو بر صفر پیش هستیم. دو ماه پیش در مادیرا یک گل به ثمر رساندیم و دومین هتل هم باید در شهر لیسبون افتتاح می‌شد.»

 این هتل چهار ستاره ۸۲ اتاق و یک سوئیت بزرگ دارد و به آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا مجهز شده است. رونالدو با سرمایه‌گذاری ۱۵ میلیون یورویی دومین هتل خود را افتتاح کرده است. هتل‌های بعدی رونالدو در آینده‌ای نزدیک در مادرید و نیویورک احداث خواهد شد.

 

کد خبر:9402

۲    
آی اسپورت
2016-10-03 11:22:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر