فهرست
سرنوشت سرمربی کلوب بروژ چه می‌شود؟
سرنوشت سرمربی کلوب بروژ چه می‌شود؟

سرنوشت سرمربی کلوب بروژ چه می‌شود؟

آی اسپورت - چه اتفاقی برای ایوان لکو پس از بازداشت روز گذشته (چهارشنبه) او توسط پلیس بلژیک در ماجرای تبانی و پولشویی فوتبال بلژیک خواهد افتاد؟ ماجرایی که به صورت همزمان توسط صدها پلیس بلژیک در سراسر این کشور برای بازداشت مظنونان از جمله مجتبی بیات، برادر رئیس ایرانی باشگاه شارلوا و مدیر برنامه فوتبال صورت گرفت.

سایت فوتبال 24 بلژیک به نقل از یک مشاور حقوقی می‌نویسد: «ایوان لکو به احتمال فراوان در پرونده تبانی و پولشویی فوتبال بلژیک مشارکت داشته که در صورت اثبات دچار مشکل جدی خواهد شد. اگر دستاوردهای به دست‌آمده از سوی نیروهای امنیتی بلژیک کافی باشد دلیل فوری و منطقی برای اخراج ایوان لکو، سرمربی کروات از سوی سران کلوب بروژ وجود خواهد داشت. ایوان لکو اگر نتواند اتهامات وارده به خود را رد کند گناهکار خواهد بود اما پرونده این سرمربی کروات برای کلوب بروژ با توجه به قرار گرفتن در صدر اخبار ورزشی رسانه‌های جهان دردناک است.»

سایت فوتبال کرانت بلژیک نیز درباره اتهام اصلی ایوان لکو، سرمربی یاران کاوه رضایی در کلوب بروژ که همچنان از روز گذشته در بازداشت پلیس بلژیک قرار دارد نوشت: «ولیکوویچ، مدیر برنامه کروات که عامل انتقال ۳ بازیکن به کلوب بروژ در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی اروپا بود بخشی از درآمدهای خود را به حساب ایوان لکو واریز کرده است. لکو همچنین در طول دوران فوتبالش در تیم‌های لوکرن و کلوب بروژ دستمزدهای سیاه زیادی را دریافت کرده است. در واقع پولشویی اتهام اصلی سرمربی فعلی کلوب بروژ محسوب می‌شود.»

نود

  ۱  
آی اسپورت
2018-10-11 13:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سهیل
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۰
بنده همین جا ماه ها قبل عرض کرده بودم که اینهمه حجم صادرات لژیونر به شارلوا شدیدا مشکوک هستش!
پلیس دیپورت نکنه اونایی که رفتن شانس اوردن.
قابل توجه عزیزان لژوینر پرست، از ژورنالیست گرفته تا سرمربی تیم ملی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر