فهرست
سهم مسلمان در گلزنی: مختصر و خیلی مفید
سهم مسلمان در گلزنی: مختصر و خیلی مفید

سهم مسلمان در گلزنی: مختصر و خیلی مفید

آی اسپورت – محسن مسلمان پس از بازگشت به پرسپولیس، برای زدن اولین گلش 26 هفته صبر کرد. گل هفته بیست و ششم او به استقلال، ارزش همه این صبر طولانی را داشت. مسلمان در دربی تهران، گل چهارم تیمش را وارد دروازه رحمتی کرد. گلی که باعث شد هم برد پرسپولیس قطعی شود و هم، نتیجه‌ای خاطره انگیز برای هواداران این تیم بسازد. امسال هم مسلمان هفته‌های طولانی، برای زدن گل در حساس‌ترین بازی فصل صبر کرد.

مسلمان در لیگ شانزدهم، آماری بهتر از فصل پیش داشت اما این آمار، در موقعیت‌سازی و پاس گل‌های او خلاصه می‌شد. مسلمان در هیچکدام از بازی‌های پرسپولیس، نتوانست گلی برای این تیم بزند. 22 هفته لیگ، صبر طولانی او برای زدن اولین گل فصل بود. مسلمان باز هم در حساس‌ترین بازی فصل، طلسم گل نزدنش را شکست.

دقیقه 69 بازی پرسپولیس و الهلال، برای پسر متولد 69 پرسپولیس خوش یمن بود و او اولین گل آسیایی تیمش را وارد دروازه حریف قدرتمند عربستانی کرد. بازی صدرنشین ایران و عربستان، برنده‌ای نداشت و این بار گل مسلمان، زیاد خاطره انگیز نشد. مسلمان باز هم بهترین زمان را برای گلزنی انتخاب کرد اما هم تیمی‌هایش، نتوانستند هدیه او را حفظ کنند.

۲۳ ۱  
آی اسپورت
2017-02-21 20:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
و.ب
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵، ۲۰:۵۷
روی اشتباه سه امتیاز رو از دست دادیم ولی در کل پرسپولیس حساب شده و خوب بازی کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر