فهرست
بهترین فصل سیامک نعمتی در پرسپولیس
بهترین فصل سیامک نعمتی در پرسپولیس

بهترین فصل سیامک نعمتی در پرسپولیس

آی اسپورت - سیامک نعمتی در بازی های لیگ قهرمانان آسیا در پست تخصصی اش به میدان نرفت و جانشین مهدی شیری در پست دفاع راست شد اما بهترین بازی هایش را برای پرسپولیس به نمایش گذاشت و به اندازه ای خوب بود که از سوی اسکوچیچ به اردوی تیم ملی دعوت شد. نعمتی تا قبل از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا در 4 بازی پرسپولیس در لیگ برتر نیز نمایش خوبی داشت و بسیاری گمان می کردند او در بازی فینال نیز به عنوان دفاع راست به میدان می رود اما دعوت شدن مهدی شیری به تیم ملی از سوی اسکوچیچ باعث شد تا یحیی گل محمدی با قراردادن شیری در ترکیب از این بازیکن و دعوتش به تیم ملی حمایت کند. تصمیمی که در فینال آسیا چندان به نفع مجموعه تیم تمام نشد و منطقه راست خط دفاعی پرسپولیس نه تنها نتوانست مثل بازی های قبلی اش در آسیا موفق عمل کند بلکه با اشتباه فردی مهدی شیری کار به نفع حریف کره ای به پایان رسید.

این اتفاق باعث شد تا مهدی شیری باز هم با صلاحدید گل محمدی به نیمکت منتقل شده و سیامک نعمتی در بازی با نساجی به عنوان مدافع راست به میدان برود. نعمتی مقابل نساجی روز بسیار خوبی داشت و در نیمه دوم با حضور مهدی شیری، به دروازه حریف نزدیک تر شد و با آزادی عمل بیشتر، توانست روی دروازه حریف خطرناک تر ظاهر شود. نعمتی در نیمه دوم بازی ابتدا یک موقعیت عالی گل برای مهدی عبدی فراهم کرد که البته گل نشد و در ادامه نیز روی تاثیرگذاری آرمان رمضانی توپی را به سمت دروزاه شلیک کرد که تبدیل به گل شد اما داور مسابقه گل را به نام نوراللهی ثبت کرد تا برای نعمتی یک پاس گل ثبت شود. جالب این که نوراللهی در دقایق پایانی بازی نیز می توانست گلزنی کند که ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد. پرسپولیس در نهایت اگرچه نتوانست در قائمشهر به پیروزی برسد اما سیامک نعمتی نشان داد که با ادامه این روند بی شک بهترین فصل فوتبالی اش را در پرسپولیس پشت سرخواهد گذاشت.

۶ ۱  
آی اسپورت
2020-12-26 13:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
يكشنبه ۷ دی ۱۳۹۹، ۱۷:۲۷
متاسفانه این پیجهای اینستا آفت فوتبال شدند هر ننه قمر که اصلا نمیدونه توپ فوتبال چه هندسه ای دارای یک پیج شده و عقده های خودش را اونجا منتشر میکنه! دیوانه هایی امثال sungift و یا کسی که با نامه سلظانی فر پیج فیک زده دارند از احساسات هوادار سو استفاده میکنند و بازیکنان را تخریب میکنند. کسی منکر اشتباه نورالهی و بخصوص شیری نیست و من هم معتقدم شیری در حد پرسپولیس نیست ولی الان بضاعتمون اینه! دو راه داریم میتونیم بهش روحیه بدیم تا حدااقل با همین کیفیت ادامه بده تا نیمفصل، میتونیم هم مثل این احمقها بازیکن را نابود و کنیم دست یحیی را بیشتر ببندیم! هوادار لطفا به هوش باش! ما همیشه از به اصطلاح خودی ها بیشتر خوردیم!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر