فهرست
29 مهر، بازگشایی یادگار امام: خداحافظی با ورزشگاه خوش یمن
29 مهر، بازگشایی یادگار امام: خداحافظی با ورزشگاه خوش یمن

29 مهر، بازگشایی یادگار امام: خداحافظی با ورزشگاه خوش یمن

آی اسپورت – بازگشت تراکتورسازی به ورزشگاه یادگار امام، خبر خوبی برای طرفداران این تیم خواهد بود. تراکتوری‌ها در شروع لیگ شانزدهم بخاطر آماده نشدن چمن یادگار، مجبور بودند در ورزشگاه اختصاصی باشگاه با 5 هزار تماشاگر به میدان بروند و در بعضی مسابقات مثل بازی با پرسپولیس، برگزاری بازی در ورزشگاه اختصاصی حسابی برای آن‌ها دردسرساز شد. تراکتورسازی هفته هشتم در تهران روبروی سایپا قرار می‌گیرد و هفته نهم در اولین میزبانی بعد از تعطیلات مسابقات ملی، روی چمن جدید یادگار امام با فولاد بازی می‌کند.

البته ماشین سازی دیگر تیم تبریزی، هفته هشتم میزبان است اما نظمی می‌گوید بازی تراکتورسازی و فولاد افتتاحیه ورزشگاه یادگار امام خواهد بود: «خوشبختانه عملیات بازسازی به پایان رسیده است. بازی تراکتورسازی و فولاد در هفته نهم لیگ برتر که 29 مهرماه برگزار می شود، افتتاحیه ورزشگاه یادگار خواهد بود.»

ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی با همه مشکلاتش، خاطره خوبی برای تراکتوری‌ها ساخت. آن‌ها این فصل 4 بازی، در این ورزشگاه از حریفان‌شان میزبانی کردند و هیچ باختی نداشتند. دو برد و دو مساوی، نتایج تراکتورسازی در این ورزشگاه بود و آن‌ها در آخرین بازی‌شان، با پیروزی پرگل مقابل سیاه جامگان با صدرنشینی ورزشگاه اختصاصی‌شان را ترک کردند.

 

 

 

کد خبر: 9406

۳    
آی اسپورت
2016-10-08 16:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر