فهرست
رئال مادرید، تنها انگیزه بیل
رئال مادرید، تنها انگیزه بیل

رئال مادرید، تنها انگیزه بیل

آی اسپورت- بعد از ناکامی ولز در رسیدن به جام جهانی 2018 روسیه، گرت بیل هیچ چیز برای جنگیدن ندارد، جزو تیم باشگاهی‌اش. نه کاندیدای دریافت توپ طلا است، نه در جام جهانی و در این شرایط سخت حتی نمی‌تواند برای باشگاهش هم بازی کند.

او استادیوم ملی کاردیف را بدون هیچ گونه اظهار نظری ترک کرد و در شرایطی که سرش پایین بود، ناراحتی‌اش کاملا مشخص بود. خیلی سریع هم بعد از بازی به رختکن رفته بود تا به هم‌بازی‌هایش دلداری دهد. البته که به این راحتی نمی‌توانست صحبت هم بکند.

احساس شکست به او غلبه کرده و آخرین مصدومیتی که دچارش شده اوضاع را برایش پیچیده‌تر از قبل کرده است. تنها خبر خوب برای او در این شرایط این است که مصدومیتش رو به پایان است و به محض به اتمام رسیدن فرصت بازی کردن در رئال مادرید را پیدا می‌کند. او در حال حاضر 80 میلیون یورو قیمت دارد و این کمتر از چیزی است که رئال مادرید برای جذبش از تاتنهام پرداخت.

با وجود این که او در بدترین دوران فوتبالی‌اش قرار دارد، یک نکته مثبت وجود دارد و آن هم این است که شاید حذف ولز از جام جهانی باعث شود که او همه تمرکزش را روی رئال مادرید بگذارد. کارشناسان هم در اظهارنظرهایی که درباره او کرده بودند با این موضوع موافق بودند و به نظرشان اگر تمام تمرکز بیل روی تیم باشگاهی‌اش باشد می‌تواند دوباره به دوران اوجش که مربوط به زمان حضور در تاتنهام و فقط برخی از بازه‌های حضور در رئال مادرید بود، بازگردد.

البته که در بازگشت او به دوران اوج زین‌الدین زیدان هم نقشی تعیین‌کننده دارد. سرمربی فرانسوی همه تلاشش را می‌کند تا بیل را از نظر فیزیکی و حتی روحی و روانی به بهترین شرایط برساند. فصل، تازه شروع شده و اگر زیدان بتواند زودتر بیل را آماده کند، این به سود خودش هم خواهد بود.

 

 

۲    
آی اسپورت
2017-10-11 18:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر